Skocz do zawartości

Fotele kubełkowe


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie sporo osób z forum wie, mam u siebie fajne pełne kubły z uszami Sabelt Taurus. Jestem nimi zachwycony, ale ....... zastanawiam sie nad ich sprzedażą :mrgreen: . nie chodzi o uszy, które co prawda trochę ograniczają widoczność, bo do tego mozna sie przyzwyczaic ale o ich rozmiar. Mam XL. Na poczatku był tylko troche za duży ale zgubiłem 15 kg i teraz latam w nim jak Żyd po pustym sklepie, nie wspominając o mojej żonce :twisted:

 

Z kubła nie zrezygnuję na 100% ale szukam czegoś innego. I tu w koncu po tym lekko przy długim wstępie przechodzę do konkretów :mrgreen: .

 

1. Co polecacie? Zastanawiam się nad sparco (pro2000 plus, evoplus lub prodrive), sandtler sponsor P lub znów coś z sabelta (np chalange) bo taurus jest bardzo wygodny. Wszystkie są na www.rallyshop.pl . Raczej bez tak rozbudowanych uszu ale nie mówie nie jesli sie cos fajnego trafi. Budżet najchętniej do 2 tys /szt, nowe lub używki w super stanie

2. Gdzie w wawie jest największy wybór i można sobie poprzymierzac dupsko do fotela?

 

 

Licze na podpowiedzi w czym warto usiąść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spraco Pro ADV , mniejszy jak sabelt xl zdecydowanie, mysle że byłby idealny dla Ciebie, w razie czego moge pomóc załatwić w dobrej cenie :wink:

Ostatnio go miałem w ręku , i siedziałem w nim, bo pewnien klient zamówił sobie taki tylko w wersji supercarbon, tylko troche drozszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokłóciłem się z żoną i mi kolacji przez dwa miesiące nie dawała 8) :wink:

 

2 lata temu zerwany Achilles, 8 miesięcy temu zerwane więzadła krzyżowe w kolanie = MOTYWACJA :twisted: Nawet szybko poszło, co nie znaczy że obecnie jestem już żylasty :mrgreen: , jeszcze mi trochę otuliny na zime zostało ale ciuchy juz zdecydowanie cieplejsze kupuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...