Skocz do zawartości

stuki na zimnym silniku w gt


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym forum jestem krótko i fakt, dopiero uczę się boksera, ale ogólną wiedzę także i praktyczną na temat samochodów posiadam dużą...

 

Co do silnika, pytałeś się więc odpowiedziałem, nie miało to zrobić żadnego wrażenia :roll:

 

Z mojej strony EOT, ale opanuj się troszkę bo się zatracasz w miłości do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzę na temat motoryzacji mam baaardzo duża i nie jak większość ludzi na tym forum - przede wszystkim praktyczną. A silnik od subaru widziałem dzisiaj, rozpołowiony i rozebrany na części pierwsze...

 

dopiero uczę się boksera

 

Trzeba czasem spojrzeć prawdzie w oczy...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a po co robicie z tego jakies ale...niech kazdy mysli i robi po swojemu to wrazie -W-to jego auto ucierpi a nie ...ja jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych pobytów w mapteku z ich podejscia do klienta i auta -dlatego z duma mam na aucie dużą naklejke -KOCAR-i zapewne tylko tam bede serwisował swoje subaru a co do tego pukania w motorze to tylko poprostu chce sie jeszcze tu czegos dowiedziec i nic wiecej.aaaa no i naprawde dziekuje za uratowanie mi tego motorka skoro przeładowanie mogło mi uszkodzi a naprawde tego nie wiedziałem opanowali mi to w 15 minut odrazu diagnoza była poprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whitefunk napisał(a):

A silnik od subaru widziałem dzisiaj, rozpołowiony i rozebrany na części pierwsze...

Jestem pod wielkim wrażeniem

 

 

Ja się dołączam do tego wielkiego wrażenia carfita i jeszcze rozszerzę swoją ciekwość i zapytam: i co, podobał się? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jak każdy inny, niedopracowany i z wieloma wadami. Począwszy od jakości wnętrza, tandetnych plastików aż po panewki padające zarówno w silnikach turbo i n/a. Czytając forum lancera, hondy i innych doświadczam wrażenia, że subaru są nadzwyczaj delikatnymi i niedopracowanymi samochodami....

 

Hmmm, co do "jakości wnętrza i tandetnych plastików" to śmiem twierdzić, że SI trzyma równy poziom z innymi autami japońskimi z tych samych lat produkcji i z tej samej klasy (Civic, Lancer etc.) :idea:

 

Poza tym musisz mieć na względzie to, że na tym forum bardzo wielu userów eksploatuje swoje auta bardzo intensywnie (Ułęż, NMnP, Kielce, Poznać, Ring i inne takie), więc siłą rzeczy pewnych awarii może być trochę więcej :roll: Nie wiem jakie "forum lancera" czytujesz, ale na evo.org też są wątki o awariach np. napędów... Ale przedstawiciele ciemnej strony mocy też mają auta nie do oglądania, tylko do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem :twisted: , więc sometimes shit happens :wink:

 

I jeszcze jedna rzecz :arrow: Skoro Subaru są takie kiepskie, niedopracowane i delikatne, to może trzeba było kupić jakieś inne auto :?: To, że sam się wpakowałeś na minę nie oznacza, że inne auta tej marki to też miny :idea: Smutne to, ale prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...