Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr jakiś czas temu pisał że jak coś to mnie zabierze, więc w sytuacji jak pojade(pojedziemy Cool ) z Tobą to są miejsca u Piotra jeszcze. Najlepiej niech sam sie w tej kwestii wypowie Wink

Wypowiadam się:

Jadę sam, miesjc w samochodzie mam 5, ja prowadzę wieć zostało 4 i bagażnik :wink:

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opatrzność czuwa nademną! Chwalmy Pana! Alleluja!

Kwestię baaardzo wątpliwego wyjazdu udało się sfinalizować po aptekarsku!

O 9 wyskakuje z pracy, circle about 10 jestem wśród grona szczęśliwców na torze! Howgh!

 

Smoku tera poproszę o wyprowadzenie mie z błędu lub potwierdzenie: pinionżki moge zapłacić na miejscu i nie jest potrzebny dodatkowy telefon do SJS?

 

WiSie, niestety znowu nie będę się mógł extremalnie na...gadać z Wami wieczorem (rano robota od 8, a głupio by było zrobić komuś krzywdę z powodu trudości z czytaniem recept), ale chętnie małe pyfko wychylę.

 

Do zobaczenie w MG! Góry Świętokrzyskie PANY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wyżej jest odpowiedz którą pisałem Michałowi na temat płatności... Tyczy się ona również Ciebie... Było by lepeij przelewem, ale można i na miejscu... :mrgreen: Cieszem się, że dołączasz do grona torowców... Szkoda, że nie możesz zostać na pełne ogniskom, ale wadomo.... jak mus to mus... :wink: Napisz mi tylko na PW jakim samochodem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja również mogę zaoferować miejsce u siebie. Jadę sam, autko jest na 5 osób, efekt jak powyżej :). Jadę od strony Katowic.

 

He, he... Nie wiem czemu, ale podejrzewam, że potencjalni pasażerowie wybiorą podróż Szuwarami :roll: Vroobel, to nic osobistego :wink: Nie dziwisz się im bardzo...? :mrgreen:

 

WRC Fan, Magdę dopisałem do listy - rozumiem, że sprawa załatwiona...? 8)

 

Gazik - też odnotowany (uwaga, pytanie szczegółowe na privie).

 

Wełniacz, trzymamy kciuki :D

 

Dragon, weźże pogadaj z tym szefem Moniqi i załatw sprawę... Jakby co, pokaż mu zdjęcie Intaka z sąsiedniego wątku... Może to go przekona, że nie warto z nami zadzierać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zabierania się z kimś to nie ma co decydować teraz - i tak się w piątek rano może wszystko pozmieniać - ważne że miejsc jest wystarczająca ilość, jak ktoś by miał być samotny w samochodzie to się do niego dosiądę, wyjazd planowany jakoś po 7 mamy nadzieję dużym korowodem

 

p.s. kto ma szyberdach w swoim samochodzie z biorących udział w SJSie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, po pierwsze nie wiem po co mamy wyjechać pozniej, a potem śpieszyć sie na drodze. Po drugie droga Kraków-Kielce, jest remontowana na kilku odcinkach. Po trzecie jak przyjedziemy te poł godziny wcześniej to sie chyba nic nie stanie, wydaje mi sie ze lepiej być wczesniej niz sie spoźnic. Z resztą ja sie nie wypowiadam, bo akurat mam najmniej tu do gadania... :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS pamiętajmy jeszcze, że mamy maluszka ze sobą... Też trzeba mu dać przyżyć tą drogę a nie zajeździć go w połowie drogi... Wyjechać musiły 7:30, ale lepeij do 20 po 7... Czyberdachu nie mam ale chęci i głópie pomysły by się znalazły... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...