Skocz do zawartości

co sądzicie o nowym forku w białym kolorze?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiscie biala perelka bardzo sie podoba. Zona ma bialom impreze a ja stlowo szrego forka. Chcialem kupic tez bialego ale w danym momencie nie byl dostepny i bardziej mi zalezalo na ceasie (i na kratce). Przestroga: bialy wymaga wieczej pieszczot n iz inne kolory ale za to efekt jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, a ja najbardziej narzekałem jak miałem czarną Cordobe. Non stop auto było szare, wystarczyła poranna rosa i już było wszystko na niej widać. :D

Choć biały chyba faktycznie, tez jest dość podatnym kolorem. Nie zmienia to faktu, że to ładny kolor, szczególnie, że odmian białego jest wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badziew czy raczej ok.?

A wogóle to w jakim kolorze według Was wygląda najlepiej?

 

Kolor jak zwykle popularny w krajach arabskich. W Polsce raczej egzotyka lub podkład pod reklamy. Ty nim będziesz jeździł, ty decydujesz co ci się podoba. Niektóre auta sportowe miały właśnie wersje specjalne malowane na biało (np. Porsche).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowy Forek w ogóle nie wygląda. A poprzednie najlepiej wyglądają srebrne albo w niebieskim imprezowym kolorze.

 

Nie było poprzedniego Forestera w niebieskim imprezowym kolorze, bo specjalnie sprawdzałem i potencjalnie chciałem taki kupić. Były za to dostępne w kolorze wypłowiałych niebieskich majtek i jak go zobaczyłem w realu to zamówiłem czerwonego, który jest raczej jasnowiśniowym. Jedynie widziałem wersję STi w takim imprezowym malowaniu, ale z kierownicą po złej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowy Forek w ogóle nie wygląda. A poprzednie najlepiej wyglądają srebrne albo w niebieskim imprezowym kolorze.

 

Nie było poprzedniego Forestera w niebieskim imprezowym kolorze, bo specjalnie sprawdzałem i potencjalnie chciałem taki kupić. Były za to dostępne w kolorze wypłowiałych niebieskich majtek i jak go zobaczyłem w realu to zamówiłem czerwonego, który jest raczej jasnowiśniowym. Jedynie widziałem wersję STi w takim imprezowym malowaniu, ale z kierownicą po złej stronie.

 

były i są z kierownicą po naszej stronie

 

3604977133_ceacbf2e8f.jpg

 

4595501478_df8237edae.jpg

 

zresztą zapytaj anakinsky 8)

 

Edit: żeby nie było OT: mi się biały biały (celowo dwa razy żeby podkreślić odcień bieli) bardzo podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały, ale faktycznie biały jest bardzo cool, szczególnie na czarnych felach, ale masakrycznie się brudzi (miałem kiedyś białe auto i nawet w ładną pogodę kurz i takie tam było widać strasznie i strasznie szybko ;)).

Osobiście najbardziej lubiłem forka w takim bordowym metaliku, ale teraz nie jestem pewien... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Forestera Sage Green. Bardzo praktyczny. niewidac kurzu i brudu. Poprzednio mialem czarnego Accorda. To byla masakra, po myciu i lakierowaniu wygladal bardzo ladnie przez pare godzin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek w nowej budzie chyba tylko czarny jest dla mnie akceptowalny.

 

W poprzedniej budzie, czarny, niebieski (jak ten na zdjęciu powyżej) i biała perła...

a sam jeżdżę matowym od rys srebrnym, bo taki się trafił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt w bordo nowy forek wyglada miodnie ale jak to sie ma do praktycznosci nie wiem. sage green jest tez ciekawy brałem go po uwage, w Polsce chyba na jednej rece mozna takie policzyc.

 

Z bordo nie ma jakiś specjalnych kłopotów. Brud jakoś mocno nie rzuca sie w oczy, a ja jakoś specjalnie czesto auta nie myję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio mialem czarnego Accorda. To byla masakra, po myciu i lakierowaniu wygladal bardzo ladnie przez pare godzin....

Nasz espace jest ciemno grafitowy (z daleka jak czarny :wink: ), każda kropla wody, która na nim wyschnie zostawia plamkę, tragedia, dopiero przy większej ilości brudu wszystko się zlewa w jedno... :mrgreen:

Więa albo myty co tydzień albo nie myty w ogóle... :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ich kilka (białych Forków) i moim zdaniem są prześliczne.

 

Niestety w wyniku rodzinnego kompromisu mamy sage green, bo Żona chciała grafit a ja biały (chcieliśmy prawdziwy zielony, ale takich nie ma). Trochę żałuję, bo kolor ten - podobnie jak inne szare, czyli srebrne - po prosty zawsze wygląda jak trochę brudny, chyba że samochód jest świeżo wyglancowany i świeci słońce. Ale za to się wyróżnia, bo takich nie ma dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam sie najbardziej podobaly 2 kolory Sage Green albo Sunlight Gold Opal. Poniewaz na SGOpal trzeba bylo czekac pare tygodni, a ten byl do odbioru na 2 dzien wzielismy Sage Green i nie zalujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem biały forester to kicha. taki kolor pasuje do sportowego samochodu, a nie do SUV-a - chyba zeby zrobic taki tuning optyczny jak na tych fotach z foresterem STI, może by cos wyszlo sensownego, ale do kompletu trzeba by dokupić karnet na myjnię ;-) A wszystkich ktorym tak sie biały podoba spytałbym, czemu sami takiego nie wzięli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor kwestia gustu. Mnie np.: odrzuca jak widzę srebrnego Forestera, szczególnie w poprzedniej budzie. Ale to moja indywidualna alergia na ten kolor. Jak się komuś taki właśnie podoba to jego sprawa :) Sam mam czerwonego (wiśniowego) i nie zamieniłbym na żaden inny kolor :) Nowego Forka też widziałbym w czerwieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam czerwonego (wiśniowego) i nie zamieniłbym na żaden inny kolor Nowego Forka też widziałbym w czerwieni

 

stary forek mojej zony był właśnie taki jak Twój i wyglądał fajowo :) z tym że moim zdaniem wiśniowy lakier ładnie się komponował z czarnymi listwami dookoła auta, na nowym jak na mój gust za dużo by już było tej wiśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie najbardziej spodobal sie bialy. Jezeli masz konkretne pytania zapraszam.

 

PS z tolernacja na brud to jest tak ze bialy wypada niezle (no joke). Niestety chodzi o autko ktore nigdy nie bedzie tym brudnym, a nie to ktore jest najczystsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie najbardziej spodobal sie bialy. Jezeli masz konkretne pytania zapraszam.

 

PS z tolernacja na brud to jest tak ze bialy wypada niezle (no joke). Niestety chodzi o autko ktore nigdy nie bedzie tym brudnym, a nie to ktore jest najczystsze ;)

Witamy witamy i zapraszamy tutaj

viewtopic.php?f=1&t=101962

:wink:

gratulujemy też forka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...