Skocz do zawartości

co sądzicie o nowym forku w białym kolorze?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

dzioba, a ja najbardziej narzekałem jak miałem czarną Cordobe. Non stop auto było szare, wystarczyła poranna rosa i już było wszystko na niej widać. :D

Choć biały chyba faktycznie, tez jest dość podatnym kolorem. Nie zmienia to faktu, że to ładny kolor, szczególnie, że odmian białego jest wiele :)

ten bialy subaru jest bardzo spacyficzny. to perla co sie blyszczy jak psu ja... az razi w pelnym sloncu. Jak jest niedopiszcone to poprostu banalny bialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach niewiele widac ale przez pare misiecy wyplywaly na progach parafiny z dzrwi.

Tak wyglada niedopieszczona impreza :( Pewnie minie troche czasu jak uda mi sie zrobic zdjecze w czystosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam dosyć niecierpliwie na następujące tematy :

1. Co sądzicie o klamkach w białych Foresterach 2.0 D i dodatkowe dyscyplina : wpisujcie się tu, jeżeli nie potraficie zamknąć drzwi ?

2. Dlaczego Forester 2.0D pali więcej od Audi 3.0 Tdi o 0,000000004 ml Muchozolu na 100 km(to będzie prawdopodobnie w Pytaniach do Dyrekcji) ?

3. Dlaczego Forester 2.0D przyśpiesza jednak nieco gorzej od Ferrari Testarossa, mimo , że pali więcej od Audi 3.0 Tdi (może to być pytanie wiązane - cross selling - w odniesieniu do pytania nr 2) ?

 

Ja sądzę, że nowy Forek w kolorze White jest super. Czy zadający pytanie, w związku z odpowiedzią, poczuł się nieco gorzej ?

 

Mam nadzieję :twisted:

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila umylem bialego aby sobie popatrzec a przy okazji troche mi pomruczal, jest git.

 

Ps. testarosa mimo przyspieszen wcale mi sie nie podoba. To auto do St Tropez dla czesanych chlopcow. Taki sobie "moskwicz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila umylem bialego aby sobie popatrzec a przy okazji troche mi pomruczal, jest git.

 

Ps. testarosa mimo przyspieszen wcale mi sie nie podoba. To auto do St Tropez dla czesanych chlopcow. Taki sobie "moskwicz"

 

Daj Ci Boże dobry człowieku takiego "moskwicza" dla czesanych chłopców, daj Ci Boże :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. A jeżdzić możesz gdzie chcesz, nie koniecznie to musi być St. Tropez, może być to, na przykład, urokliwa miejscowość na Mazurach pt. Pogorzałę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje wam ze nawewet jesli mnie bedzie na to stac to nie kupie testarosy. Predzej astona lub nawet bentleya aby staly w garazu w jedwabnych pokrowcach i jkis maly jahcik na morze ;). Ale puki co to nie jest temat naziemny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...