Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne filmy widzialem.

 

The Curious Case of Benjamin Button - Pitt jak zwykle dobry, choć chwilami troche za bardzo przypominała mi jego gra 7 lat w Tybecie. Mimo, że jak ktoś widział zapowiedź lub czytał recenzję, to film już nic nowego nie wnosi, oglądało się sympatycznie. I wcale nie wiem, czy dwie osoby muszą mieć odwrócony tok życia, żeby być sobie blisko tylko przez krótki okres...

 

Blindness w reż. Fernando Meirelles - kolejny film o epidemii? Tym razem chorobą jest ... ślepota. Świat reaguje drastycznie i wszystkich zainfekowanych zamyka w byłym zakładzie psychiatrycznym. Sytuację wykorzystują złodzieje i gwałciciele. Film o degeneracji zasad społecznych. Świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catch me if you can. Ten film za każdym razem jest niesamowity.

 

No - niezły jest 8).

 

Jedyna rola DiCaprio, która jest ok 8).

 

Hmm... Ja go nie lubiłem też, ale zaczynam się powoli przekonywać, że jest po prostu bardzo dobrym aktorem. W Aviatorze też był świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max payne - liczyłem na coś co mnie rozwali tak jak gra no i trochę się zawiodłem

klimat gry się wyczuwa (zima, efekty dźwiękowe, parę lokacji) ale ogląda się to raczej bez emocji (no i brakuje mi melodii która się przez całą grę przewija :neutral: )

dołożyli olgę kurylenko (troszkę odważniejszą niż w quantum of solace ale jeszcze nie tak odważną jak byśmy sobie życzyli :mrgreen: )

ona chyba też w hitmanie grała :???: hitman był fajniejszy :razz:

nie czekam chyba już na kolejne ekranizacje gier z młodości :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max payne - liczyłem na coś co mnie rozwali tak jak gra no i trochę się zawiodłem

klimat gry się wyczuwa (zima, efekty dźwiękowe, parę lokacji) ale ogląda się to raczej bez emocji (no i brakuje mi melodii która się przez całą grę przewija :neutral: )

dołożyli olgę kurylenko (troszkę odważniejszą niż w quantum of solace ale jeszcze nie tak odważną jak byśmy sobie życzyli :mrgreen: )

ona chyba też w hitmanie grała :???: hitman był fajniejszy :razz:

nie czekam chyba już na kolejne ekranizacje gier z młodości :razz:

 

Obejrzyj Shoot 'em up, z Clivem Owenem. Moim zdaniem tak powinien wyglądać Max Payne.

 

A ta muzyczka, o której mówisz to pewnie Late Goodbye (pojawiło się w drugiej części). Świetny kawałek i w ogóle rewelacyjny zespół (Poets of the Fall).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj Shoot 'em up, z Clivem Owenem.

 

(nastepnym Bondem?) film marchewkowo pojechany! Humor i przymrozenie oka na maksa! Swietna obsada (bella MB!!) i Owen jak zwykle w BMW ;)

 

Przemeq napisał/a:

Jedyna rola DiCaprio, która jest ok .

 

 

Rola w Blood Diamond też była niezła.

 

i w Body of Lies, i w Departed, i w Gangs of New York (choc sam film mi sie nie podobal), i w Celebrity (jedna z wczesniejszych rol i swietny film Allen'a). Poza tymi filmami, to faktycznie jest cienki jak dupa weza :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila, moment, daj się nacieszyć Craig'iem

 

jeszcze jeden (Bond 23) i moooze max jeszcze jeden, a potem Owen :mrgreen:

 

 

 

 

Nowy film Ritchie'go, Rocknrolla - rewelka! :cool:

 

http://rocknrolla.warnerbros.com/main/

 

Thandie Newton jako Stella jest bardzo wrrrrrrrrrrr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapaśnik - spoko do obejrzenia chociaż koniec przewidywalny

mickey rourke rzeczywiście zagrał super swoją drogą życiorys i wygląd idealny do roli ) :twisted: a melodia przed finałową sceną pierwsza klasa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy film Ritchie'go, Rocknrolla - rewelka!

 

Oj to super, bo widziałem zajawkę i po pierwszych trzech sekundach wiedziałem, że to film Ritchiego i nie w stylu Rewolweru (który był koszmarnym gniotem) a Snatch / Lock Stock.

 

Grają już? To w weekend idę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie moja druga połowa wyciągnęła na Idealny facet dla mojej dziewczyny

Ogólnie zawiodłem się strasznie. Głupia, mało śmieszna i bez większego sensu komedyjka. Do Testosteronu się nie umywa.

 

Dokładnie. Tuż po powrocie z kina miałem nawet coś skrobnąć na ten temat na forum, ale uznałem, że szkoda czasu i klawiatury... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to super, bo widziałem zajawkę i po pierwszych trzech sekundach wiedziałem, że to film Ritchiego i nie w stylu Rewolweru (który był koszmarnym gniotem) a Snatch / Lock Stock.

 

Grają już? To w weekend idę

 

do Rewolweru nawet sie nieprzymierzalem, takie mial "swietne" recenzje. Z Rocknrolla bedzie pan zadowolony :mrgreen: Scena z tancem One Two mnie rozwalila; postac Johnny Q to prawie Taylor Durden z Fight Club. Klasunia. Koniec filmu zostawia malo subtelna furtke do 2jki (sequela).

 

Nie wiem jak w PL, ale na wyspie jest juz od kilku tygodni na DVD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałam "Seks w wielkim mieście" tylko dzięki temu, że znowu miałam wieczór z żelazkiem :wink: . Taki serial ponoć był, tak słyszałam :roll: .

 

Dzisiaj w końcu wybrałam się z córką na Madagaskar2 :mrgreen: , tylko niektóre teksty raczej nie dla dzieci :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...