Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Kac Vegas :wink:

 

Oj tak, świetny film! Dawno nie wyszedłem z kina w tak dobrym nastroju, jak po obejrzeniu właśnie "Kac Vegas"! :smile:

Dobry, dobry! :cool: Najfajniejszy jest Tyson i napisy końcowe :wink: .

 

Z okazji zdania poprawki (patrz :arrow: coś teges :lol: ), ide sobie dzisiaj na to.

Popcorn, duża cola i amerykańska komedia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj wracamy do powracającego tematu "genialnych" tłumaczeń tytułów filmów

 

swoista perelka to "The Thomas Crown Affair" przetlumaczony niby prawidlowo (ale troche zbyt doslownie :razz:) na "Afera Tomasza Crowna" :mrgreen:

 

fajny film zreszta (ten z McQeen'em) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziemiscie Kac Vegas? Film jak na taki z tych lekkich i bez glebszego sensu, uwazam za bardzo zabawny... amoze ktos z Was juz mial kawalerski i wspomina go podobnie? czyli jako urwany film ? :P

 

Polecaliśmy już go szybciej :wink:

Ja nie miałem jeszcze kawalerskiego ale nie chciałbym spotkać rano na mega kacu tygrysa w WC :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widziałem w piątek Dystrykt 9 i ja niestety się wynudziłem. Nie podobała mi się zupełnie ta forma przedstawienia historii - jako reportażu. Wolę jak historia jest opowiedziania bardziej klasycznie. Dopiero druga połowa filmu była fajna i koncówka pełna akcji.

 

W środę koleżanka mnie namowiła na Weronika postanawia umrzeć. Bardzo ciekawy film, chociaż sam szpital psychiatryczny pokazany jak w wielu innych filmach (bo co nowego mozna jeszcze wymyslec ? ) Zajebista muzyka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w "Dystrykcie 9" podobał się koncept ("reportaż", obcy jako ci uciśnieni, akcja w RPA), ale już sama realizacja wg mnie była niestety słaba. Do tego nie do końca trzymająca się kupy historia (czemu obcy skoro byli poniżani przez ludzi nigdy nie użyli swojej super-hiper broni ?).

Wg mnie zmarnowana szansa na naprawdę dobry film s-f, na dodatek przystępny nawet dla widzów nieprzekonanych do tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz,gdyby jej użyli to mielibyśmy jeden z tysiaca podobnych filmów o tematyce najazdu obcych na Ziemie,który sie już dawno przejadł. A tak to jest coś świeżego

 

To mogło jej wcale nie być, bo tak jak pisze WRC fan, historia się kupy nie trzyma.

Przybyli na ziemię pokojowo (brak super hiper pistolecików) a ludzie ich traktują jak pod gatunek i już to lepiej wszystko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile, jest powiedziane że chorują na tym statku. masz rację. w skrócie widać brud, smród i ubóstwo :mrgreen: Nie logiczne jest dla mnie siedzenie na dupie i nic nie robienie podczas , gdy są tak traktowani przez ludzi. Chyba ze ta ich choroba jest psychiczna :wink:

jakby nie mieli tej broni to tematu by nie było. Chociaż podtrzymuje że forma reportażu mi osobiście "nie leży"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zmarnowana szansa na naprawdę dobry film s-f, na dodatek przystępny nawet dla widzów nieprzekonanych do tego gatunku.

 

Zapewne druga część bardziej Ci się spodoba.Według mnie ten film naprawdę warto zobaczyć.

Na początku byłem sceptycznie nastawiony ale tylko na początku,bo zaraz film zaczął się rozkręcać i wywoływać emocje,których ostatnio w kinie dawno nie doświadczyłem.

Sądzę,że temu kto będzie oglądał ten film na kompie może się średnio podobać,więc lepiej iść do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcy nie mieli chęci walczyć o tą wolność,wytłumaczone jest to jakąś chorobą

A jednak kilku obcym się tej wolności zachciało ;]

 

Zauważ tylko że mała cześć obcych odleciała, wyglądał oto jak statek więzienny albo z niewolnikami. Umiejscowienie akcji w RPA nie mogło być bardziej wymowne! Film dla mnie bardzo dobry ! Akcja wciąga i się coraz bardziej rozkręca. Choć oczywiście meczy z góry założona opcja jeszcze pewnie 2 części ...

 

Pewnie w drugiej części przyleci jeden obcy i będzie się zwał "Mandeal" :P

 

[ Dodano: Pon Paź 12, 2009 10:48 am ]

Film: Galerianki

Mega dobry ! Do tego młode aktorki rewelacyjne !

 

Tu Mała Etiuda:

http://www.interia.tv/szkola-filmu/etiu ... ,1,1316794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...