Skocz do zawartości

Nowy look Forum


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

F.A.T.A.L.N.A. jest ta zmiana szaty. Wszystko po drugiej stronie jak w jakiejs Anglii tudziez Japonii, zero ergonomii. Po co zmieniac cos co bylo po prostu dobre i sprawdzone?

Gdzie jest mozliwosc wybiorczego cytowania i jak zrobic aby szybko odpowiedziec klikajac na nick i od razu ten nick pojawi sie w okienku odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu idzie się przywyczaić, prawdę mówiąc co by nie zrobić, to na początku zawsze będzie się krytykowało. Ja przynajmniej tak mam, zanim przestawię się na jakąś inną szatę graficzną. Według mnie obecna wersja wizualnie jest ok, no może poza tymi podpisami po prawej :wink: A jak Flipper ogarnie resztę wad z listy to powinno być naprawdę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Się nie zapowiada.

Jako osoba nie mająca pojęcia o tym co się zapowiada a co nie, zaprzestań wypisywania jałowych komentarzy. Obecne forum jest zdublowane i tam są na bieżąco wprowadzane i testowane zmiany, których lista też jest na bieżąco aktualizowana. Jak będzie gotowe, to efekt zostanie upubliczniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie zapowiada.

Jako osoba nie mająca pojęcia o tym co się zapowiada a co nie, zaprzestań wypisywania jałowych komentarzy. Obecne forum jest zdublowane i tam są na bieżąco wprowadzane i testowane zmiany, których lista też jest na bieżąco aktualizowana. Jak będzie gotowe, to efekt zostanie upubliczniony.

Zaprzestałem, tydzień temu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Co zrobić, żeby Forum wyświetlało się na całym ekranie ?

może zaklej taśmą izolacyjną te obszary na których się nie wyświetla, będziesz miał wrażenie że jest na całym ekranie :mrgreen::P

 

Problem polega na tym, że Forum mię się wyświetlało z lewej strony i taśmą bym musiał opinkolić pozostałe 70 procentów ... a asymetria mnie wkurza .

 

Na szczęście ktoś coś zdziałał i znowu mam Foruma na całym ekranie, za co serdeczne Bóg zapłać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...