Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ustawione (tak jak na starym Forum) 1200 sekund (20 minut). No coś jest gdzie indziej nie teges... jakieś pomysły?

Flipper - nie wiem czy jest sens podnosić powyżej 20-30 minut. Jeżeli przez 20 minut nie ma aktywności, to znaczy że... zasnął :lol:

Inna sprawa, że są pluginy do przeglądarek, które generują "sztuczną aktywność". Wtedy ten problem znika już w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialo mi sie jeszcze o jednym drobiazgu. Czy mozna scalic wszystkie poddzialy w technicznym w jeden dzial? Tak zeby mozna bylo wszystko latwiej znalezc i zeby nie trzeba bylo powielac tych samych odpowiedzi kilka razy.

 

 

nie żebym na to czekał... ale się spodziewałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper, w starym PHPBB można było ustawić, że w oknie odpowiedzi BBCODE, HTML i tym podobne będą domyślnie włączone. Mówię to dlatego, że pewnie jeszcze przez rok ludzie będa się z tym problemem zgłaszać "bo mnie obrazek pod wypocinami nie działa". Nie każdy kombinuje tak jak ja jak coś nie bangla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ON... coś jeszcze sobie nie radzimy z narzucaniem użytkownikom konfiguracji... jak tylko będziemy wiedzieli dlaczego nie umiemy - włączymy wszystkim odgórnie na ON.

 

Tymczasem nasz Administrator (ten, który może jeszcze więcej ode mnie :wink: ) odwiedził nas, poczytał i pomógł (za co serdecznie dziękuję!). Obrazki powinny się dobrze skalować :mrgreen: Kolejny punkt z listy 26 do odkreślenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami: linki otwierające się w tym samym oknie są wkurzające.

i ja nadal optuję za powrotem avatarów na lewą stronę ;)

do upadłego. :mrgreen:

ale stare emoty wróciły 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla się w profilu łączny czas wizyt. Wiem, że to pierdoła, ale jednak :wink:

 

to była fajna funkcja , jest na liscie do zrobienia :?:

 

i było jeszcze kilka rzeczy w statystykach : łaczny czas wizyt, ilośc wizyt, ilość postów itp wróci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem nasz Administrator (ten, który może jeszcze więcej ode mnie ) odwiedził nas, poczytał i pomógł (za co serdecznie dziękuję!). Obrazki powinny się dobrze skalować Kolejny punkt z listy 26 do odkreślenia "

 

No to flaszka nalewki Hogiego i dla Admina. :mrgreen:

 

Atak poważniej - przed chwilą zauważyłem, że zniknęła nam możliwość dopisania "podtytułu" do tytułu posta. Nie, żeby miało to coś tragicznie utrudniać... ale miłe to było. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i było jeszcze kilka rzeczy w statystykach : łaczny czas wizyt, ilośc wizyt, ilość postów itp wróci :P

Dopisane.

 

A co z pomukami ? bo jak się gdzieś dane o nich zgubiły to ja miałem 917 :D

Pomuki są na liście do zrobienia. (pkt.9)

 

shout box'a oddacie :D :wink:

Jeżeli będzie zainteresowanie - można dodać takiego moda.

 

Atak poważniej - przed chwilą zauważyłem, że zniknęła nam możliwość dopisania "podtytułu" do tytułu posta. Nie, żeby miało to coś tragicznie utrudniać... ale miłe to było. :|

Punkt 30. Dopisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...