Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

byłam pare lat temu jak jeździli w trasę z Exciterem! Gahan jest nieziemsko charyzmatyczny!Ich koncerty są GENIALNE!!!

 

A co Gore gorszy? :razz: "Home", "Damaged People" i chorki w jego wykonaniu sa swietne, dosc dobrze sie uzupelniaja z Gahanem IMO. Mnie niestety ostatni koncert przeszedl kolo nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

byłam pare lat temu jak jeździli w trasę z Exciterem! Gahan jest nieziemsko charyzmatyczny!Ich koncerty są GENIALNE!!!

 

A co Gore gorszy? :razz: "Home", "Damaged People" i chorki w jego wykonaniu sa swietne, dosc dobrze sie uzupelniaja z Gahanem IMO. Mnie niestety ostatni koncert przeszedl kolo nosa.

 

Nie,nie jest gorszy Gore! :razz: "Breathe",bardzo lubię,o "Home" już nie wspominając,ale Gore raczej nie biega tak po scenie jak Gahan. :grin:

 

Mnie też ominął ostatni koncert,ale siostra była,zadzwoniła do mnie i na ostatnich 3utworach można powiedzieć,że byłam. :mrgreen: i nawet na gospel Gora się załapałam! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na edit: Torze wyścigów konnych Służewiec i na edit: Stadionie Legii.

Z wyścigów pamiętam, że było niemożliwie zimno, padało i była fatalna organizacja wejściowo/wyjściowa. Ale i tak było genialnie :mrgreen:

Legii nie da się opisać. Miszczostwo świata, naprawdę. Chociaż sekcji najtańszej współczuję dźwięku (podwójnego nieco). Też wykonywałam kilka telefonów transmisyjnych, aż w końcu padła era w całej okolicy :mrgreen:

 

PS mam nadzieję że to satysfakcjonujące poprawki dla Przemunia, co się jakby CZEPIA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Lemon

trafiłeś... nie licząc tej drobnej wpadki :lol:

Napisz co polecasz M.Herberta, o ile polecasz, a konkretniej, które projekty czy współudziały.

Saint nowy Tobin jest okej chociaż nie słyszałem jeszcze całej płyt, ale nie wiem czy starsze nie robiły większego wrażenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co polecasz M.Herberta, o ile polecasz, a konkretniej, które projekty czy współudziały.

mam plytke Matthew Herbert Big Band "goodbye swingtime" i jest bardzo fajna. kiedys dostalem "bodily functions" i tez mi sie bardzo podobalo.

no i herbert wyprodukowal plytke roisin murphy, wokalistki moloko.

a tak w ogole sprawdz Mocky'ego("navy brown blues") i Jamie Lidell'a("multiply") , fajny music troszke w klimatach Jamiroquai :), moze jest tam ciut wiecej elektroniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a nikt Coldplaya nie wymienił?

 

...bo Coldplay sie na spadochronach skończył... :???:

 

DM - dla mnie the best jest ULTRA - pamiętam że to była taka niespodziewana płyta - w zawartości oczywiście....

z ostatniego Playing The Angel rozbraja mnie suffer well i piosenka i teledysk wspaniałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchania muzyki i nie tylko podczas jazdy po mieście:

 

AC/DC - spalanie 14.8l/100km + pogryziona kierownica :wink:

AudioBook'i - spalanie 11.8l/100km, a przy niektórych nawet mniej

 

Nie wiem czemu, ale lepiej mi sie jezdzi przy AC/DC, tylko troche niebezpiecznie jest czasami :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co polecasz M.Herberta, o ile polecasz, a konkretniej, które projekty czy współudziały.

mam plytke Matthew Herbert Big Band "goodbye swingtime" i jest bardzo fajna. kiedys dostalem "bodily functions" i tez mi sie bardzo podobalo.

no i herbert wyprodukowal plytke roisin murphy, wokalistki moloko.

a tak w ogole sprawdz Mocky'ego("navy brown blues") i Jamie Lidell'a("multiply") , fajny music troszke w klimatach Jamiroquai :), moze jest tam ciut wiecej elektroniki

 

Panowie! super_collider od razu jak już w tych tematach jesteśmy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy hardcore jest jak się słucha Radia Maryja. Wracałem kiedyś z Air Show w Radomiu, korek jak diabli od Grójca do Warszawy, ale akurat leciały "rozmowy niedokończone" - ubaw po pachy.

jak dobrze, że mam odpiętą antenę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem dziadkowi swojemu na imieniny radio. Po wreczeniu i "odpaleniu" szukałem mu jakiejs stacji "modlitewnej" no i znalazlem (nie radio Maryja). Przez chwile nawet fajna muze puszczali, sam się dziwiłem, a potem padla nazwa audycji, no i tu myslalem ze padne:

 

 

"Muzyczna zadyszka księdza Zbyszka" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Kąsają fabułkę ojczulkowie, nie ma co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nikt Coldplaya nie wymienił?

 

Nie, bo to straszne nudy :razz: :twisted:.

 

Dobrze, że nie jestem ich zagorzałym fanem, bo bym Ci opony poprzebijał. :razz:

 

A do samochodu świetnie się nadaje (dla mnie) np. ścieżka dźwiękowa z "The Crow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...