Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

a co sie stalo z welniaczowozem? ja mialem kolejny pozar w swojej subarowej karierze. rowniez na jeziorze i rowniez po przejechaniu 1,5 kolka trasy. ogien udalo sie opanowac, ale dlaczego wywalilo olej wszystkimi uszczelniaczami przy rozrzadzie jeszcze nie wiadomo. w kazdym razie tanio nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie posiada ktoś z was może na zbycie sprawnego mechanizmu od wycieraczek bez silniczka lub tych białych tulejek mocujących do wrx-a 06?

Na szybko możesz przyspawać do kuli kawałek gwintu sruby m6 i przewiercić białą tulejke. Albo kupic nową kulę i tulejkę w sklepie i zrobić nowe cięgiełko.

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko wolę już nie robić bo ostatnio wytrzymało to tylko tydzień. Ale wydawać 600zł na nowy mechanizm przez jedną tulejke to też tak nie zabardzo. A gdzie w Olsztynie mogę dostać takie tulejki bo Aso odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz dobrze na szybko to wystarczy na pewno na dłużej a powoli sobie czegoś poszukasz.

Spróbuj kupić w jakimś motoryzacyjnym  kule i tulejkę. i przyspawać do tamtego albo 2 i zrobić nowe cięgiełko np z gwintowanego pręta.

W agromie moze coś dopasują ale najpierw poszedł bym do dobrego sklepu motoryzacyjnego i cięgiełka z jakiegoś wybieraka można dopasować.

Jest też opcja pójścia na szrot i zdjęcie tej kulki np z teleskopu od klapy albo jakiegoś wybieraka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłka cięgna wycieraczek. Dla tych plastików całe cięgna ludzie kupują.

Ja zrobiłem to prosto. Z jednej strony płaskownik 2-3 mm z otworem na plastik - tam jest taka krawędź - z drugiej z mniejszym otworem aby wszedł na kulę.

Dwie te blaszki skręcone ze sobą a plastik i cięgno pomiędzy. Z tym że u mnie był problem że plastik nie był wyrobiony a spadał z cięgna - zostawał na kuli, natomiast po skręceniu nigdy już nie spadł z kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...