Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Potrzebuje wynająć niebieskie Subaru Impreza WRX STI z roku 2004 lub ewentualnie 2007.

7 czerwca 2014 mam Ślub, a że jestem wielkim fanatykiem Subaru to właśnie chciałbym tą marką przyjechać pod Ołtarz :)

Posiada ktoś z Was może takowy model i ma wolne pare godzin 7 czerwca 2014 :) ?

Najlepiej z Olsztyna...

Mój meil: a.bajkowski@o2.pl

Pozdrawiam, Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy ktoś kojarzy gościa, który jeździ impreza hawkiem czarnym, wolnossącym ale stylizowanym na sti

 

muszę dotrzeć do gościa i podziękować że mało mnie dzisiaj  nie rozjechał na Leśnej.

 

może być na pw gwarantuję anonimowość

 

 

 

 

 

 

 

l

Edytowane przez przemo76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd był piękny, rajd był długi... :twisted:

 

Przeze mnie przejechany poniżej możliwości. Im dłużej oglądam wyniki, tym mniej jestem zadowolony. ;)

 

Durna wtopa - potrącona szykana (+5s) w miejscu, w którym absolutnie nie powinno się to zdarzyć (ta po starcie...) zrzuciła nas z czwartego w klasie i 13-go w generalce odpowiednio na szóste i 17. A właśnie czwarte w klasie należałoby uznać za wynik na miarę moich możliwości (zwykle tak właśnie było - "best of the rest").

 

Ciągle jeszcze nie mogę podłączyć się do Nowaka w trupie zwanym Astrą - ok. 0,45 s/km (odstęp troszkę poniżej 1% w czasach netto, 1,7% z doliczoną karą). To wciąż za dużo, choć chyba powoli się zmniejsza. Ale Lendas (również w trupie zwanym Astrą), kontaktowo rywalizujący z Winckiewiczem (któremu swoją drogą trzeba zaproponować swap silnika na jakieś 1,2 z Punto :twisted:) to już w ogóle jakaś abstrakcja...

 

I gdzie czołówka klasy była w stanie zrobić czasy poniżej 200 na ostatnim przejeździe to ja nie wiem... ;) (choć nie wiem też gdzie ja zrobiłem swój - mimo festiwalu błędów, po którym spodziewałem się czasu w granicach 207-208s (+3-4s do poprzedniego) wyszło 204,5. Więc może jednak bez tych błędów wyszedłby około 200s? Sam już nie wiem.

 

Tym razem trasa najwyraźniej premiowała czterołapy, bo w pierwszej dziesiątce zmieściło się ich 8.

A i wygrana w generalce tym razem wymknęła się poza forum, pomimo kar. :krecka_dostal: Trochę ten Lancer musiał jechać... :twisted: Na szczęście drugi stopień podium jest. Gratulacje, Łukasz! :)

 

Marecki, widzę że też się trochę przeszkód nazrzucałeś. Istotne jednak, że partner z teamu pokonany. :mrgreen:

Axmann/Krzychu - nie marudźcie ;), tylko ogarnijcie auto i pojedźcie co się uda (na co czasu Wam starczy).

 

Onboardów nie chce mi się teraz ogarniać. Coś wrzucę pewnie w weekend. Teraz padam na pysk.

 

Dzięki za wspólną zabawę, również kibicom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie staliśmy czyli róg na wyjściu z łącznika było widać ogromną przewagę Lendasa. Szczerze mówiąc optycznie jechał szybciej niż ten biały type-r, powiedziałbym nawet, że w tempie czterołapów. U niego prędkość dzisiaj faktycznie było widać. U Nowaka standardowo nie ;) 

 

Widać po wynikach, że mocno się rywalizacja zacieśnia skoro jedna szykanka powoduje spadek o kilka pozycji. 

 

Że też nie mam ciągle czym jechać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia super fajne, sporo w necie jest fotek z imprezy, ogólnie impreza mega fajna, szkoda że nasz subarak najlepiej sprawował się jako "Czajnik" a nie jako auto rajdowe... no cóż... mam nadzieję że uda się znaleźć usterkę i skutecznie ją wyeliminować, ostatecznie wymieniając silnik... mam tylko nadzieję że do 18 maja uda się to ogarnąć i pojedziemy się po ścigać zamiast "dojechać" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.762739253760912.1073741844.100000745330997&type=3

 

Zdjęcia kumpla. Niefejsbukowicze dajcie znać czy link działa :)

Nie bangla.

 

EDIT. Ale znalazłem metodę na zhackowanie facebooka i już mi działa. :twisted:

Widzę, że wewnętrzne tylne koło to się u mnie nie napracuje. ;)

 

 

A na filmie Grześka Naszkierskiego widać, że moje obawy (nakładająca się trasa blisko mety) nie były dalekie od prawdy. Kilkukrotnie na wyjściu z łącznika bywało ciasno.

 

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywało bywało. Na naszych oczach było kilka takich sytuacji, że ledwo ledwo się pomieścili, a dwie załogi całkiem musiały stanąć i czekać aż maruder zjedzie z łącznika.

 

Dzwoniłem nawet na gorąco podczas pierwszego przejazdu do Jacka żeby o tym poinformować ale jak widać nic z tym nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywało bywało. Na naszych oczach było kilka takich sytuacji, że ledwo ledwo się pomieścili, a dwie załogi całkiem musiały stanąć i czekać aż maruder zjedzie z łącznika.

Wniosek z tego jest jeden - jeśli trasa ma gdzieś się pokrywać, to niech będzie to możliwie blisko startu - kiedy jeszcze różnice między zawodnikami nie są mocno zmienione, tylko faktycznie jest ta minuta odstępu.

 

 

A w międzyczasie wrzuciły się nasze onboardy z trzeciego i czwartego przejazdu (pozostałych raczej wrzucał nie będę):

 

Generalnie mieliśmy jakieś problemy z timingiem i koncentracją... Mam nadzieję, że choć część z nich uda nam się wyeliminować w następnym starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek zacznij startowac tez gdzies indziej niz w Ornecie to na pewno latwiej bedzie pracowac nad timingiem, koncetracja i tez paroma innymi czynnikami wplywajacymi na predkosc :) a tak na marginesie to jest ogromny progres w jezdzie, pamietam Cie jeszcze z czasow srebrnego GLa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i drugi start za mną... Wg mnie trasa bardziej wymagająca zarówno dla kierowcy jak i pilota, o czym się przekonaliśmy na pierwszym przejeździe... :blush: Póki co odstajemy znacząco od konkurencji w klasie, ale z przejazdu na przejazd jakiś tam progres widać, więc ja się cieszę :) No i kolegę z Teamu objechałem :P Poniżej mój 3ci przejazd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam Cie jeszcze z czasow srebrnego GLa ;)

Bo RX-em się fajnie jeździło. ;)

 

Od tamtego momentu trochę poprawiłem pracę rąk, poprawiły się też czasy. Za to zniknął gdzieś spokój. Fakt, że ciężko porównywać RX-a z WRX-em czy tym bardziej Szrotką, ale można przyjąć, że poprawiły mi się wyniki, a nie jazda. :twisted: Swoich rażących błędów w nowych filmikach widzę więcej niż w tych "historycznych". :P

 

 

Marek, pojawił Ci się nowy konkurent - ze Szczytna - w podobnym aucie (zielone 206). Startujecie w podobnym momencie, z podobnymi wynikami. Fajnie będzie obserwować rywalizację i rozwój.

 

 

trasa bardziej wymagająca zarówno dla kierowcy jak i pilota

Oj tak. Z rysunku zamieszczonego przed imprezą wyglądało, że będzie jeszcze prostsza niż ostatnio. A trochę mylących zmian tempa było.

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję info czy na tor we Frączkach dopuszczają auta bez klatek bez.?? Tydzień po świętach ruszają a strona klubu śpi.... Z góry dziękuję

z doświadczenia wiem że nigdy nie były wymagane lecz zalecane ja tam nigdy bez klatki nie jeździłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że się bardziej nie rozpada, chociaż prognozy są takie sobie. Będę w sobotę jeździł po takim ziemnym torze przy ul. Lubelskiej i za bardzo nie widzi mi się jazda w błocie.

Do ciszy wyborczej jeszcze trochę czasu a poza tym w ciszy wyborczej mogą wisieć banery plakaty powieszone przed ciszą :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...