Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

À propos Legasia - przed chwilą go widziałem (przechodziłem obok) - stoi trzy kroki ode mnie, w komisie przy Lotniczej. Dopiero jak go zobaczyłem, to zrozumiałem czemu okolica ze zdjęć wydawała mi się znajoma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew w sprawie Legacy. Byłem, oglądałem, ale nie do końca zdobył moje zaufanie. Ogólnie dość zdrowo wygląda, nadkola zrobione jednak nie tak jakbym chciał. Kiedyś jakieś przypadki w tyłeczek pewnie, ale wiadomo auto swoje lata ma więc luz, źle to nie wygląda. Stoi w komisie i właściciel komisu mało wie, albo nie chce mówić, dlatego fajnie byłoby pogadać z właścicielem :)

Edytowane przez Soltys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dzisiaj na kartingi, jakimś późnym wieczorkiem

Ja dziś na pewno odpadam.

 

BTW. Dziś trochę czuję czwartek w rękach. :D Nie tak jak po pierwszej wizycie na torze, ale dawno już rąk po gokartach nie czułem, nawet po endurance na starej konfiguracji. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie się nie stołowałem, ale po wizycie Gesslerowej było bardzo dobrze :) plus tego jest taki, że menu nie ma 200 pozycji, tylko około 10, więc można się bardziej skupić nad jakością tego jedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś spoza "standardowego" składu startować w Ornecie w niedzielę?

 

 

Patrzę na listę zgłoszeń i "oczy mrużę"... Klasą czwartą dałoby się obsadzić niektóre z dotychczasowych sprintów w całości. :twisted:

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuje! :)

Najważniejsze, to nie popsuć auta i nie pomylić trasy ;)

Czyli krótko mówiąc, nie napinać się. I tego życzę, bo wiem, że czasem trudno zachować głowę dostatecznie zimną.

 

 

PS. Odwiedziłem dziś olsztyńską strzelnicę - http://strzelnicavip.pl/. Polecam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty. ;)

 

Fajnie, że trasa była stosunkowo prosta, to mi trochę pomogło - nie ukrywam - bo chyba nigdy nie rozpoczynałem sezonu tak kompletnie nie wjeżdżony - tej zimy nie upalałem absolutnie nic, a Clio ostatni raz na oczy widziałem gdzieś w okolicach października.

 

Gratulacje dla naszych debiutantów! Meta, bez ofiar w sprzęcie i w ludziach ;) - to jest dobry start - dobry prognostyk na przyszłość!

Zwycięzcom oczywiście również należne gratulacje! Łukasz jak zwykle, "niepostrzeżenie" do celu ;) i "myk" - pierwsze w generalce. :mrgreen: Brawo! :hi:

 

U nas plan minimum zrealizowany (prawie) - czwarte w klasie i pokonane minimum 3 "czteronapędy". Prawie, bo jak pamiętam chciałem nie zostać wyprzedzony przez nikogo z K-2, a dwa Civy były szybsze (o 1,6 i 5,2s). Za to w K-4 zajęliśmy czwarte miejsce ;) (tylko 3 spośród 9 sklasyfikowanych czteronapędów były szybsze). :twisted: Fajnie, kontaktowo było z Pętlakiem w E30 - po drugim przejeździe stwierdziłem, że jednak jest w zasięgu i już w trzecim udało się go przejść. Zupełnie niespodziewanie natomiast udało się zmieścić w pierwszej dziesiątce generalki (wybaczcie, pozwalam sobie nie liczyć gości) - to duże i pozytywne zaskoczenie!

 

Paweł, wielkie dzięki za uratowanie!, gdy mój pilot został postawiony pod ścianą przez drugą połówkę (nie chodzi bynajmniej o drugie 0,5l ;)). :mrgreen:

 

 

Dorsz914, fajne ujęcia - pozwalają sporo porównać. A masz może coś z naszym Clio (nr 10)? Bardzo mnie ciekawi jak to wyglądało z zewnątrz (właśnie zwłaszcza beczka i te nawroty, które masz na filmiku).

Filip - troszkę zbyt ostrożne wejście na beczkę (ale wyłącznie samo wejście!), natomiast nawrót w okolicach 5:30 spoko, nie przepałowany, o co tam nietrudno! Marchewa, odejście z beczki - miodzio! :D

 

Podsumowując, fajnie było i już nie mogę doczekać się kolejnego startu. :mrgreen:

 

 

PS. Marecki, opublikujesz jakieś onboardy?

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...