Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz miał okazje za tydzień bo kolejna impreza na lodzie sie szykuje :twisted:

 

-- 19 lut 2011, o 21:30 --

 

img4929m.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

-- 19 lut 2011, o 21:33 --

 

img4953rq.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

-- 19 lut 2011, o 22:58 --

 

1 filmik :wink:

Małe porównanie ja bez kolca, za mną identyko auto ale na kolcu 1cm jak nie więcej i na koniec Lancer na krótkim kolcu :arrow:

 

-- 19 lut 2011, o 23:20 --

 

Lancer na krótkim kolcu i ja bez ... prawie nie ma różnicy więc po co przepłacać :roll: :mrgreen: :wink:

 

-- 19 lut 2011, o 23:51 --

 

Na bogato

:twisted:

 

-- 20 lut 2011, o 16:47 --

 

Kolejna porcja driftingu

8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kończyliśmy to już nie było

 

nie strasz ludzi, w niedzielę po południu kolega zajechał na gryźliny wrxem i dzwonił, że jest zajefajnie i się wyjeździł do oporu, czyli chyba jednak aż tak do gołego nie wyjeździliście.... :)

Na nawrotach już nie było... chyba ze jeździł na inny placu. Wczoraj byliśmy za to w Ornecie, lotnisko jest już zdatne do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem info od AK Mazurskiego, że w przyszły weekend nic nie organizują na jeziorze :( :roll: Z 1 strony to dobrze bo wpisowe odpada :P ale z 2 jak nikogo na kolcu nie bedzie to lód nie za bardzo będzie sie nadawał do jazdy bez kolca :roll: :( I co tu robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostanie przeprowadzony wywiad w temacie jeziora, damy znakasygnała jak coś będzie się działo.... :wink:

 

-- 23 lut 2011, o 10:46 --

 

Jezioro Długie od strony Juvenii czyli od crossowiska na dajtkach, na razie trwają poszukiwania kogoś kto odśnieży tor jakimś lekkim pługiem :) , planujemy zacząć może już w piątek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...