Skocz do zawartości

Instalacja LPG w nowym Subaru


pin

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo,

 

Subaru Deutschland aktywnie promuje instalowanie instalacji LPG w nowych samochodach. Instalując LPG w jednym z wielu partnerskich serwisów nie traci się gwarancji na samochód.

 

Biorąc pod uwagę powyższe oraz fakt, że Polska jest krajem, w którym LPG jest znacznie bardziej popularny niż w Niemczech, czy SIP również ma zamiar dopuścić instalowanie LPG w nowych samochodach z zachowaniem pełnych praw gwarancyjnych? Czy może podjęto już jakieś konkretne decyzje w tym zakresie?

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie... Z tego co wiem Fiat sprzedaje samochdy z LPG na poziomie salonu...

 

Na poziomie Salonu to znaczy, jako dodatkowe wyposażenie, jest ona montowana przed wydaniem auta na terenie serwisu lub u podwykonawcy. (Fiat nie określił producenta systemu gazowego.

Natomiast Seat oferuje instalacje gazowe również jako dodatkowe wyposażenie montowane u dealera ale jest określona marka instalacji.(również Opel)

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIP jest na etapie testowania instalacji LPG w wolnossącej Imprezie (niektórzy spostrzegawczy zauważyli w Wysowej że SIPowy GX jest zagazowany), więc wszystko zależy od wyników tego testowania czy gwarancja będzie ją obejmować

 

I jak idą testy i co to za instalacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem sensowność tych testów. Jeżeli Subaru Niemcy (bąć co bąć SIP z tamtąd bierze auta) stosuje już takowe instalacje - a i koledzy w Subaru Czechy także.

 

Co tu testować? IV gen. instalacja i jazda (oczywiście w woooolnosących)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem sensowność tych testów. Jeżeli Subaru Niemcy (bąć co bąć SIP z tamtąd bierze auta) stosuje już takowe instalacje - a i koledzy w Subaru Czechy także.

 

Co tu testować? IV gen. instalacja i jazda (oczywiście w woooolnosących)

 

Prawdopdobnie jest to etap oswajania się przedstawicielstwa z gazem, zapewne wybiorą konkretny model instalacji, będą z niego przeszkoleni i takowy będą zakładać, serwisować i honorować. Ponieważ dealer bierze odpowiedzialność za instalację gazową (bo przecież producent jej nie zakłada) zapewne chcą być pewni za co będą ręczyć :) Swoją drogą ciekawe ile będzie kosztowała taka instalacja w SIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdopdobnie jest to etap oswajania się przedstawicielstwa z gazem, zapewne wybiorą konkretny model instalacji, będą z niego przeszkoleni i takowy będą zakładać, serwisować i honorować. Ponieważ dealer bierze odpowiedzialność za instalację gazową (bo przecież producent jej nie zakłada) zapewne chcą być pewni za co będą ręczyć :) Swoją drogą ciekawe ile będzie kosztowała taka instalacja w SIP?

 

Aflinta:

 

- Wyjechałem na kilka dni z kraju, więc teraz dopiero zaglądam na tą stronę.

Dyrekcja mi dotąd nie odpowiedziała, ale nie mam pretensji, bo też nie zawsze mam na wszystko czas. Jednak nie rozumiem w kogo imieniu ty mi odpowiadasz? Zauważyłem, że od jakiegoś już czasu wyręczasz Dyrekcję. Jesteś na etacie rzecznika :?:

 

Jeśli tak, to się oficjalnie przedstaw :roll:

 

Jeśli nie, to nie odpowiadaj na pytania, które zadano nie tobie, tylko komuś innemu. :|

Zadałem konkretne pytanie prezesowi firmy SIP, nie tobie.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

Wyjechałem na kilka dni z kraju, więc teraz dopiero zaglądam na tą stronę.

Dyrekcja mi dotąd nie odpowiedziała, ale nie mam pretensji, bo też nie zawsze mam na wszystko czas. Jednak nie rozumiem w kogo imieniu ty mi odpowiadasz? Zauważyłem, że od jakiegoś już czasu wyręczasz Dyrekcję. Jesteś na etacie rzecznika :?:

Chyba trochę przesadzasz.........

Również pytałem Dyrekcję o parę tematów co skończyło sie bardzo ożywionymi dyskusjami z forumowiczami ale przecież o to między innymi tu chodzi.

Odpowiedź Dyrekcji odpowiedzią a że sobie przy okazji chłopaki trochę poplotą nikomu nie powinno przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wyjechałem na kilka dni z kraju, więc teraz dopiero zaglądam na tą stronę.

Dyrekcja mi dotąd nie odpowiedziała, ale nie mam pretensji, bo też nie zawsze mam na wszystko czas. Jednak nie rozumiem w kogo imieniu ty mi odpowiadasz? Zauważyłem, że od jakiegoś już czasu wyręczasz Dyrekcję. Jesteś na etacie rzecznika :?:

 

Jeśli tak, to się oficjalnie przedstaw :roll:

 

Jeśli nie, to nie odpowiadaj na pytania, które zadano nie tobie, tylko komuś innemu. :|

Zadałem konkretne pytanie prezesowi firmy SIP, nie tobie.

 

pozdrawiam :)

 

Coś taki drażliwy? Problemy z celnikami? Forum jest ogólnodostępnym medium - nie udzielałem odpowiedzi na Twoje pytanie tylko innego forumowicza, więc nie wiem czemu się czepiasz.

A skoro Cię to tak interesuje - to nie jestem związany z SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś taki drażliwy? Problemy z celnikami? Forum jest ogólnodostępnym medium - nie udzielałem odpowiedzi na Twoje pytanie tylko innego forumowicza, więc nie wiem czemu się czepiasz.

A skoro Cię to tak interesuje - to nie jestem związany z SIP.

 

Nie jestem ani trochę wrażliwy, wyluzuj Aflinta.

 

Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś odpowie coś, co akurat uważa na jakiś temat. Sam tak robię, jeśli mam ochotę.

 

Jednak, twoja wypowiedź Aflinta, brzmi dokładnie jakby pytanie było adresowane do Ciebie, a nie jest.

Osobiście jestem ciekawy czy adresat mi odpowie czy uzna, że nie ma sensu bo Aflinta znowu wybiegł przed szereg i coś pierdął w imieniu Dyrekcji.

 

Aflinta, może wyjasnij forumowiczom, o co ci chodziło, gdy pytałeś o celników :?: :roll:

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak, twoja wypowiedź Aflinta, brzmi dokładnie jakby pytanie było adresowane do Ciebie, a nie jest.

 

Czy Ty zadałeś pytanie na które odpowiedziałem, że się tak czepiasz?

 

Osobiście jestem ciekawy czy adresat mi odpowie czy uzna, że nie ma sensu bo Aflinta znowu wybiegł przed szereg i coś pierdął w imieniu Dyrekcji.

 

Jest gdzieś napisane, że wypowiadam się w imieniu dyrekcji? Do tej pory wydawało mi się, że przedstawiam własne opinie. Nie widzę też powodu, że jeżeli znam odpowiedź w jakiejś kwestii technicznej to się nią dzielę. Natomiast ciągle nie ozumiem Twojego czepialstwa.

 

Aflinta, może wyjasnij forumowiczom, o co ci chodziło, gdy pytałeś o celników :?: :roll:

:|

 

Polecam uważniejsze czytanie własnych postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...