Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziury kojarzę tylko na początku, potem już powinno być ok. Ja tam zawsze W drodze powrotnej zapominam o dwóch zakrętach jeden po drugim i muszę na całego hamować. Bardzo polecam moim zdaniem fajna traska.

 

Chyba w sobotę przejadę się. :) Kiedyś testowałem tam dziwne auto i niestety w połowie drogi hamulce były już przegrzane, ale to angielskie auto, więc nie można spodziewać się zbyt wiele.

 

Kurde polatałbym tez,ale dziś koncert w Chorzowie :angry: Natomiast jeśli w grę wchodzą godziny wieczorne jutro lub w niedziele to ja bardzo chętnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziury kojarzę tylko na początku, potem już powinno być ok. Ja tam zawsze W drodze powrotnej zapominam o dwóch zakrętach jeden po drugim i muszę na całego hamować. Bardzo polecam moim zdaniem fajna traska.

 

Chyba w sobotę przejadę się. :) Kiedyś testowałem tam dziwne auto i niestety w połowie drogi hamulce były już przegrzane, ale to angielskie auto, więc nie można spodziewać się zbyt wiele.

 

Kurde polatałbym tez,ale dziś koncert w Chorzowie :angry: Natomiast jeśli w grę wchodzą godziny wieczorne jutro lub w niedziele to ja bardzo chętnie ;)

 

Możliwe, że jutro lub niedziela wieczór wchodzi w grę. :) Będę meldował się wcześniej, bo na chwilę obecną nie mogę konkretnie potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kusicie, kusicie cholera :| ale rozsądek mówi jednak nie, dopóki nie będzie nowych opon i programu minimum (olej filtry i co tam) uprawiam emeryta i stacjonarne spoty :D

 

Btw. przecież ja OC nie mam jeszcze a myślę o lataniu :biglol:

 

Btw 2.

 

Dla chętnych można sobie zrobić obudowę na skarpetkę od pompy np taką zamiast czaić na element ze STi zaciąga drutem ale można to zrobić porządnie.

 

http://www.ludicrous...losh_mod#Why.3F

 

Btw 3.

http://www.rexnet.co...r-less-than-30/

 

+ jeszcze wątek o odcinaniu przy ganiankach

 

http://www.rs25.com/...ng-help-10.html

 

chmm mam nadzieje że nie połąmałem bez znieczulenia jakiegoś prawa forumowego, jeśli tak to to skasuje.

 

Btw. 4

dobra jeszcze jeden edit można tam znaleźć pomysł na fajnego moda z pompką modelarską zastępującą oem-owy jetpump.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeleciałem się koło 19 trasą za Św. Katarzyną, o której pisał Przemek, w ramach sprawdzenia warunków. Jak dla mnie ok, ale trzeba uważać, nawierzchnia bardzo zróżnicowana. Na pierwszy raz proponowałbym jednak w dzień pokonać ten odcinek, bo można się zdziwić kilkoma zakrętami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...