Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

elek, ola, darek, beata dzieki za swietna impreze na torze i po torze ;) jacek dzieki za kolka, bez tego bym sie tyle nie najedzil. dla calej reszty dzieki za mile towarzystwo i fajnie spedzony czas. moim pilotom dziekuje za spokoj na prawym ;) sorry, ze nie udalo sie przewiezc wszystkich chetnych, bylo was naprawde sporo. jesli kto posiada zdjecia oraz filmiki z moimi przejazdami to bede bardzo wdzieczny jesli podesle mi cos na grygo1@wp.pl

 

PS taka moja mala sugestia. moze nie wrzucajcie zdjec bezposrednio na forum tylko do jakiejs galerii (np. picasa) ktos ze slabym netem bedzie miec problemy z odpaleniem stronki i wszystkich fot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mega!!! :D:D

Podziękowania dla Oli i Elka za zorganizowanie kolejnej zajebistej imprezy. :D:D

Pozdrowionka dla wszystkich uczestników :D:D

Duży szacun dla chłopaków z aparatami i kamerami - ja bym się bał :shock: Wolę być z drugiej strony obiektywu :mrgreen:

Dzięki za miłe słowa - Antyk daje radę. :D:D

Po zrobieniu wczoraj 700 km w trasie i 100 km na torze miałem dość. We łbie mi brzęczy do tej pory, i łapy bolą od kecenia kierą :mrgreen:

Szkoda że nie starczyło czasu by sie wkleić na prawy do grygo lub Elka - coś podpatrzeć i sie poduczyć.... next time

Mega gratki dla Marcina za projekt z piekła rodem z przyklejoną dla niepoznaki plakietkę Volvo. :mrgreen::mrgreen:

Do zobaczenia na 4P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za wspaniałą zabawę. To, że z Pojeżdżafffki na Pojeżdżafffkę jest coraz lepiej może świadczyć choćby catering - kiełbaski były bombowe :D Tym razem były z dodatkiem sera - następnym razem może będzie cheese & onion :D Oczywiście organizacyjnie również. Tor naprawdę super - bokami się nalatałem pomimo swojego zawieszenia. Muszę zrobić coś z ręcznym bo psuł mi zabawę na asfalcie... :evil:

Z niecierpliwością czekam na P4!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Pojeżdżafffkowiczki i Pojeżdżafffkowicze!

 

Dotarliśmy w końcu do domu, obrobiliśmy się odrobinę, odpoczęliśmy (bo 7 godzin snu w ciągu 2 nocy to trochę mało...:-) ) i możemy napisać parę słów podsumowania od siebie.

 

Po pierwsze primo - serdecznie dziękujemy wszystkim za za przybycie, za wspólną zabawę, za stworzenie niepowtarzalnego klimatu, za dyscyplinę na torze, wysrozumiałość dla ewentualnych niedociągnięć organizatorów i ogólnie za wszystko :) .

 

Po drugie primo nie widomo dlaczego nazywane czasem sekundem :D , dziękujemy za słowa pochwały, mam nadzieję, że naprawdę zasłużone, a nie z grzeczności... :shock: , zrobiliśmy wszystko jak najlepiej, byc może dałoby się jeszcze lepiej, ale uczymy się z Pojeżdżafffki na Pojeżdżafffkę i mamy nadzieję, że z Waszą pomocą, czwarta i kolejne :) będą jeszcze lepsze... :lol:

 

Jak pewno zauważyliście, po pewnych zmianach organizacyjnych, 3P w stosunku do dwóch poprzednich :roll: (zmiana między innymi logo Pojeżdżafffki - już się nie będzie kojarzyło postronnym osobom ze zlotem wampirów albo sadomasochoistów :lol: - poprzednie było zrobione w zasadzie bez naszej akceptacji, i tak dalej...życie filtruje pewne sprawy i wyrywa chwasty... :lol: )

 

Spadła drastycznie ilość oskrobanych o bandy blach - myślę, że z jednej strony jest to zasługa niewątpliwego wzrostu Waszych umiejętności jeździeckich, a z drugiej - nie było Dyzia... :P któremu w drodze na 3P rozłupała się skrzynia (bardzo współczujemy!) i nie dojechał, wywołując u wszystkich Pojeżdżafffkowiczów smutek z nutką żalu...ale Dyzio był z nami secem, a my z nim naszym popojeżdżafffkowym szkłem... :)

 

Przepraszam wszystkich, którzy mieli ochotę na prawy w moim dziungu, a których nie zdążyłem z różnych powodów przewieźć, niestety, pewnych spraw nie da się wykluczyć ani przyspieszyć...na 4P nadrobimy...

 

Serdeczne podziekowania dla jpola, pablonasa, Harvestera, Primiego, gryga, cybela i innych, którzy przejęli na siebie część ,,gwiazdorzenia" dla TVN Trwam... :)

 

Nie będę imiennie wymieniał, czyj styl jazdy na torze mi się bardziej czy mniej podobał, nie o to chodzi, najważniejsze jest, że się wspólnie wyśmienicie bawiliśmy i mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze niejednokrotnie okazję to powtórzyć.

 

Dziękuję Wam, że przyjęliście dość poprawnie :) naszych dwóch gości spod znaku ciemnej strony mocy, jeszcze raz powtarzam, my to nie oni, a TURBO powinno nas łączyć a nie dzielić....(i nie chodzi tu o opla grzywaczewskiego ani volvo Marcina... :) ) i mimo ich ustawicznych prób blokowania Was na torze, żaden z Was nie wystrzelił miśków w bariery.... :twisted: jesteście klasą sami dla siebie... :)

 

Z tego co widać, wyklarowała się już dość zgarana ekipa, nikt na nikogo nie patrzy wilkiem albo podejrzliwie :lol: jak się zdarzało na 1-2P, już wiemy, że w takim gronie można robić dużo fajnych rzeczy, zajebistą sprawą jest, że pasja ewaluuje, przybywacie z rodzinami, przyjaciółmi, dla mnie jest to oznaką, że rodziny też złapały bakcyla motoryzacyjnego i chcą się bawić, ćwiczyć i uczyć razem...a wszystkim mądrym kobietom wiadomo, że jak chłopczyk nie ma zabawek, to może zacząć się bawić lalkami... :lol: więc lepiej pojeździć i pointegrować się z nami, niż w jakiś inny, podejrzany sposób... :twisted::lol:

 

Zamykając mój nudnawy i przydługi wywód, chciałem podziękować właścicielowi toru, który ma szpiega na Forum :) , także dotrze to chyba do niego...za to, że nareszcie torem zajmują się profesjonaliści, (wiadomo, że nigdy nie dogodzi się wszystkim, co było widać na przykładzie misków, którzy przyjechali na slickach i torowych zawieszeniach...a my, na serii lub szutrowym, plus zdarte zimówki, czy co kto miał, radziliśmy sobie, jak na zdjęciach widać... :) ), że nareszcie tor służy do tego, do czego był budowany/przebudowywany...i z imprezy na imprezę jest coraz fajniejszym obiektem...

 

P.S. jak komuś te 3 miesiące przerwy między 3 a 4P sa za długie :) , chyba 25 lipca Coloseum organizuje na torze nocny wyścig równoległy (nad Joker Lapem będzie mostek!), jak zreanimuję mojego paścia, może sie wybiorę, i Was również serdecznie zapraszam w imieniu organizatora.

 

Pozdrawiamy, Elek i Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dotarliśmy szczęśliwie do domu po dzisiejszym męczącym zwiedzaniu Starego Miasta w Toruniu :wink:

 

Impreza była oczywiście meeeeeega! Wyjeździłem się strasznie. Pojeździłbym dłużej gdyby nie wyryp na szutrowym łączniku. Nie chciałem już auta za mocno dobijać ale i tak ponad 60km po torze zrobiłem :grin: Obyło się bez strat w sprzęcie nie licząc tego co znalazłem po umyciu auta :( W zasadzie tylne drzwi po obu stronach mam do ponownego lakierowania :evil: Strasznie żałuję, że nie zainwestowałem w żadne chlapacze czy folię samoprzylepną. Te kamienie na łączniku szutrowym robiły spustoszenie. Mam nawet porysowane tylne boczne szyby :shock: Kierowca ze mnie raczej szutrowy, porządnymi bokami po asfalcie jechać nie umiałem, za to na szutrze takowe się zdarzały... no i efekty są opłakane :cry:

No ale nic. Na przyszłość człowiek będzie mądrzejszy i zainwestuje 50pln w chlapacze z allegro. :wink:

Mimo to zabawa była super i dzięki śliczne dla Organizatorów za to, że im się chce i robią dla nas takie super imprezy :)

 

Dzięki wszystkim za super towarzystwo, dla JPola i Wełniacza dzięki za przewózkę na gorącym fotelu. Aha. Już wpisałem w kalendarz datę rozpoczęcia nowej edycji tańca z gwiazdami bo na 100% będą tam Harvester, JPol i zapewne Elek :mrgreen: :wink: No chłopaki, smsy ode mnie macie jak w banku :)

 

Do zobaczenia next time :)

Wiolka i ja jeszcze raz dzię-ku-je-myyyyyyyyy :!:

 

P.S.

Żona zrobiła trochę fotek i filmów. Jak się ogarnę to postaram się coś wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z hotelu to wszystkich wymiotło bladym świtem,jak wstałem to już tylko jeden Subarak samotny na parkingu został.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i poznanych,zabawa i organizacja świetna,wyrazy współczucia dla Dyzia(się nie doczekałem na miodne),szczególne podziękowania dla Elka i Oli za wysiłek wlożony w organizację imprezki jak również dla ich pomocnych przyjaciół -Darka i Beaty.

Dzięki wszystkim za imprezke wieczorną,pozdrawiam i do zobaczenia na następnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Już wpisałem w kalendarz datę rozpoczęcia nowej edycji tańca z gwiazdami bo na 100% będą tam Harvester, JPol i zapewne Elek :mrgreen: :wink: No chłopaki, smsy ode mnie macie jak w banku :)

 

A za rok Hollywood :] :P:twisted::twisted:

_____________________________________________________

Piszę w imieniu siostry Pauliny, która jak pewnie wiecie wczoraj skończyła 18 lat. Chciała wszystkim bardzo serdecznie podziękować, za powożenie po torze, za kwiaty, za 100 lat i za bardzo miłe przyjęcie. Wygląda na to, że dobrze się z wami dogadywała (zwłaszcza z Grygiem - czy raczej on z nią :P:mrgreen: ). Powiedziała, że nie spodziewała się, że może spędzić tak miło 18stkę, w tak odmiennym dla niej klimacie :)

_____________________________________________________

I ja również wam dziękuje, że ona mogła tak powiedzieć.

BTW czy ktoś posiada zdjęcia mojego czarnego STi na RRSach ? Nie spodziewam się wiele bo zrobiłem na torze całe dwa okrążenia, ale może jednak ktoś coś.....

Aha - no i kiedy mój telewizyjny debiut ?? :twisted: Ktoś wie kiedy premiera odcinka ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____________________________________________________

Piszę w imieniu siostry Pauliny, która jak pewnie wiecie wczoraj skończyła 18 lat. Chciała wszystkim bardzo serdecznie podziękować, za powożenie po torze, za kwiaty, za 100 lat i za bardzo miłe przyjęcie. Wygląda na to, że dobrze się z wami dogadywała (zwłaszcza z Grygiem - czy raczej on z nią :P:mrgreen: ). Powiedziała, że nie spodziewała się, że może spędzić tak miło 18stkę, w tak odmiennym dla niej klimacie :)

_____________________________________________________

 

Kurcze ja nic nie wiedziałem o takiej mega uroczystości - szkoda

Zatem pozostaje teraz tylko wszystkiego naj naj życzyć - zabierz ja na kolejna impreze to nadrobimy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony też chciałem podziękować wszystkim za: organizację imprezy, miłe towarzystwo, dużo wrażeń wizualnych (piękne boczury, miotacz płomieni w volvo Marcina itp.) i dźwiękowych. Miło było na żywo poznać część z Was, części nie zdążyłem, ale mam nadzieję nadrobić następnym razem :) No i może następnum razem uda mi się wbić na prawy kogoś ogarniającego boczury na asfalcie i co nieco podejrzeć, bo ja na razie prezentowałem raczej mało widowiskowy (przepraszam wysłanników ojca dyrektora :D ) styl gokartowo-torowy... Dodatkowo z pozytywnych rzeczy - mój kombiaczek prawie nienaruszony wrócił (nie licząc samoczynnego maksymalnego znegatywowania na topmountach i trochę naddartych nadkoli). No i spalanie zrobiło na mnie wrażenie - 81km i prawie 3/4 baku :D Tylko notoryczne dobijanie Teina na szutrze łamało mi serce. Szkoda, że poprzedni właściciel nie zainwestował raczej w jakieś szutrowe zawieszenie...

Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakieś linki ze zdjęciami, może się gdzieś załapałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprzęgło wytrzymało?? :twisted::lol:

To chyba dowód właśnie na to, że można jak się chcę złapać "kompatybilność" ;) nawet na torze. Niestety wachlowania było trochę bo dwójka za krótka a mimo to nawet smrodku nie było czuć. Jedyna strata to podobnie jak u innych lakier na tylnych drzwiach, za to już wiem po co producent ponaklejał tam folię. Musze się tylko teraz postarać o nowe nieco wieksze ;)

Jak by ktoś miał fotki/video jedynego diesla na tej imprezie lub jak to inni określili autobusu (czarny forek) to poproszę na morgan@autograf.pl lub link do pobrania. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! Bylo mega-zajedwabiscie, po prostu wspaniale!!! Dziekujemy Oli, Elkowi, Beacie i Darkowi za organizacje a Wam wszystkim za wspolna zabawe :D

 

Obudzilem sie dzis o 14 (czternastej) z zakwasami w tylku i obolalymi nadgarstakmi (co to byla za impreza???),a na prawej dloni mam siniaka od zmieniania biegow :lol: Pojechalem Asteroida na myjke, podnioslem zaba i ponad godzine opsikiwalem gdzie tylko sie dalo. Dobre 20kg urobku odpadlo :mrgreen: Straty niewielkie, jedno lusterko, kilka obcierek na budzie i znow chyba gumy w wahaczach (a miesiac temu nowe byly). Zastanawiam sie czy nie wyciac otwornica wiekszych dziur w podlodze, zeby i srodek myc pod cisnieniem :roll:

 

Na IV Pojezdzafffke tez przyjade kibelwagenem, tyle ze zalejemy metanolem i pojedziemy w klasie turbaczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...