Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Gazik

2. grzywaczewski & Ivi

3. marcinwrxsti

4. nochal - legac

5. zamieszanie - gietek

6. gourmet, jak mógłbym odpuścić wyścig domowy 8) ? Obiecuje w sobote podjechac na tor w NML i co nieco obfocić. Na kiedy zamawiać prosiaka? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem :mrgreen: Dzisiaj o 00:00 powtórka :!: Moje auto mignęło na starcie tylko, żaba również ale w akcji ni hu hu ale jak Forkiem Dieslem nie ma zabawy to co takim marnym GLem... nawet szkoda kamerę włączać :P :wink: Tylko jpol chwalil GLa 8) Fajny materiał ale za dużo gadki a za mało pokazywania akcji :roll: Tak czy siak fajna pamiątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem dojechać na czas do domu.... :( ale info dla tych, którzy też nie widzieli: powtórki: dziś o północy w TV Trwam i na żywo na ich stronie ( Na Żywo) równolegle do emisji w TV, oraz jutro o 8 rano. Odcinek 35 (czyli my) będzie dostępny na stronie TV Trwam od następnego tygodnia (względy techniczne) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet fajny ten reportaż. Ale zdecydowanie za dużo gadania.

A i na początku redaktor powiedział - 2 pojeżdżaffka :lol: (albo miałem zwide 8) )

 

Pierniku... zajrzyj czasem na watek o Mundialu bo sie tam o cie upominaja... :evil: :wink:

 

no zaglądam.. ale nie ma nic o mnie.. 8) A może jestem śpiący i nie widze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet fajny ten reportaż. Ale zdecydowanie za dużo gadania.

A i na początku redaktor powiedział - 2 pojeżdżaffka :lol: (albo miałem zwide 8) )

 

Pierniku... zajrzyj czasem na watek o Mundialu bo sie tam o cie upominaja... :evil: :wink:

 

no zaglądam.. ale nie ma nic o mnie.. 8) A może jestem śpiący i nie widze :lol:

 

Ludziska pytaja sie czemu nie dales ankiety do tamtego watku.

Dasz rade to nadrobic by bylo jeszcze wiecej emocji i fajnosci?

:wink:

 

To nie spiacosc... piatek dzis i nikomu nic sie nie chce. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem program :)

Faktycznie sporo rozmów ale to fajnie IMO. Nie spodobała mi się tylko faworyzacja niebieskich Imprez :razz: Cały czas Elek, Grygo, Cybel i kilka razy JPol. Ale ogólnie wrażenia z programu spoko. Szkoda tylko, że w takiej "niszowej" stacji leci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ała :mrgreen:

powiem Ci w sekrecie :wink: że jestem lekko "skrzywiony" na punkcie Subaru a moim ulubionym modelem Imprezy, jest ten, którym właśnie Ty przyjechałeś, wiec sam rozumiesz, że nie moge sie zgodzic z Twoją wypowiedzią :P

Ale nie przejmuj się - moim też :P

 

Chodziło mi o to, że impreza nie jest pięknym samochodem, ale ma swój jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny urok :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie miałem niewatpliwą przyjemność znowu obejrzeć nas na Torze w Toruniu... :lol: i gadajcie sobie, co chcecie, dla mnie bomba... :) w porównaniu do innych, komercyjnych stacji, TVN :) Trwam w osobie Łukasza (z ekipą :) )prezentuje kawał dobrej, po prostu od serca, roboty... :) gratulacje głównym bohaterom odcinka :D, jak na debiut telewizyjny wykazaliście się niezłym wyszczekaniem :P:lol: , ten Pan w Zielonych Rajtuzach szczególnie... :)...przepraszam za mój czarny ryj :lol: jeździłem z otwartą szybą, i przykleiło się do mnie trochę żużla z toru.... :oops: a Łukasz chciał mnie jeszcze tradycyjnie pudrować... :twisted::lol: żebym się nie świecił jak przysłowiowe...Panie, wybacz me niecne myśli... :oops: ogólnie jeszcze raz dzięki wszystkim uczestnikom, moim współorganizatorom, Oleńce, Beacie, Darkowi, ekipie TV Trwam i właścicielowi toru w osobach Filipa (to ten na quadzie)- ukrywa sie u nas na Forum pod nickiem coloseumms oraz Króla Toru - Tomka ( to ten pan na motorku :) ), zapraszam na Pojeżdżafffkę Trzy i Pół oraz oczywiście Czwartą, 11.09.2010 w Toruniu. Elek - emotorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...