Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcecie to macie :mrgreen:

Mówicie, że materiał z TVTrwam przegadany, że volvo nie ma, że to nie była opresja tylko celowe zagranie kierownika :twisted:

W tym filmie nie ma wywiadów z 4 kamer bo...... w ogóle nie ma wywiaów, nie ma też profesjonalnych ujęć, w ogóle nie ma nic profesjonalnego z wyjatkiem kilku zdjęć Piotrowiaka (montażysta nie miał czasu zgrać własnych zdjęć z aparatu i poszedł na łatwiznę :wink: ).

Pozostała tylko rzeźnia przez niektórych nazywana pure engine sound :twisted:

Miłego ogladania :wink:

YT nie chcial mi przyjąć filmu w lepszej jakości, a nie mam czasu zostawiać kompa na koejne 6 godzin wgrywania dlatego jest tak jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak komus nie wysłałem zdjec to pisac !! :D bo ja sie pogubiłem juz w tych imprezach :D w sensie nie samochodach :D

Ja chyba nic od Ciebie nie mam (bo czekałem aż gdzieś całość wrzucisz). Żółte GT kombi NSZ 13KE. Jeśli coś masz to poproszę na pablonas małpa interia peel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę ktoś się wyręczył moimi fotami :D
To ja, przyznaję się bez bicia :oops: ale to z lenistwa więc czuję się usprawiedliwiony :twisted:
Przydałaby się jakaś porządna kamerka HD do kręcenia...ale niestety koszty mówią same za siebie,takiego sprzętu :D
Przydałaby się to prawda :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak komus nie wysłałem zdjec to pisac !! :D bo ja sie pogubiłem juz w tych imprezach :D w sensie nie samochodach :D

Ja chyba nic od Ciebie nie mam (bo czekałem aż gdzieś całość wrzucisz). Żółte GT kombi NSZ 13KE. Jeśli coś masz to poproszę na pablonas małpa interia peel

 

 

pablonas małpa wszyscy to wiedzą. poczta. buziaczek. com. pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł,

zdjęcia zupełnie bez zadnej obróbki wrzuciłem tu: http://picasaweb.google.com/10230699694 ... ffkaTorun#

 

upload jeszcze trwa, więc za kilka godzin pewnie będą wszystkie zdjęcia. Jesli ktoś coś chce w lepszej rozdzielczości, prosze pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dać tu chłopu aparat to se przycisk wciśnie zamiast zdjęcia robić :evil: :wink: :mrgreen:

 

Super fotki :D :!:

 

Dąłbyś radę te filmiki ździebko większe podrzucić na pumisko@poczta.onet.pl ?

No i garść fotek - jak se szybko otwieram to prawie fotoplastykon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...