Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Grygo, ale zapie...lasz, szkoda , że na prawym z Tobą się nie przejechałem. Z Elkiem też nie. Bo się bałem :)

 

Też bym chciał taki film c volviakiem. Może Primi coś zmontuje :D

 

Kurde, Fajna była ta Pojeżdżafffka. Już bym znowu poszalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cieszę się Waszym szczęściem... :D

 

chodzą mi po głowie mgliste przemyśliwania w temacie: Pojeżdżafffka Trzy i Pół :lol::lol::lol: , taka se w takzwanym międzyczasie... :lol: jakoś tak między 3 i 4 P, co Wy na to...? tak pod koniec lipca? początek sierpnia? lotnisko w Ornecie albo tor szutrowy (zderzaki drżyjcie) w Nowym Mieście Lubawskim (baza imprezy u gourmeta... :P )

 

hęęę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dwie miejscówki na Pojeżdżafffkę Trzy i Pół: jedna to parking pod Realem w Olsztynie - funduję nagrodę (1L znakomitego smarowidła do zawiasów wyśmienitej krajowej produkcji :twisted: )odważniakowi, którego jako ostatniego wypędzi policja :) albo wyścig wkoło makdonalda....z PKCem przy okienku makdrajw.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dwie miejscówki na Pojeżdżafffkę Trzy i Pół: jedna to parking pod Realem w Olsztynie - funduję nagrodę (1L znakomitego smarowidła do zawiasów wyśmienitej krajowej produkcji :twisted: )odważniakowi, którego jako ostatniego wypędzi policja :) albo wyścig wkoło makdonalda....z PKCem przy okienku makdrajw.... :)

 

A może tor w Toruniu?? Ostatnio sporo sietu zmieniło... warto przyjechać i pohasać...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Waszym szczęściem... :D

 

chodzą mi po głowie mgliste przemyśliwania w temacie: Pojeżdżafffka Trzy i Pół :lol::lol::lol: , taka se w takzwanym międzyczasie... :lol: jakoś tak między 3 i 4 P, co Wy na to...? tak pod koniec lipca? początek sierpnia? lotnisko w Ornecie albo tor szutrowy (zderzaki drżyjcie) w Nowym Mieście Lubawskim (baza imprezy u gourmeta... :P )

 

hęęę???

 

1. Gazik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie składam gratulacje fotoreporterom, nie wiem, czy byli umówieni wcześniej (jeżeli tak, to szacuneczek dla emotorsportów), czy przypadek. Chyba najlepsze fotki z imprez, na których bywałem. Jedna uwaga przyszłościowo - ssaki też jeżdżą, nie tak spektakularnie jak turbawki, ale dawalismy radę :P , a jestesmy niedoreprezentowani na zdjęciach. :(

 

 

Następnym razem bardziej się postaram :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, my Cie do ZUSu nie wydamy, smialo przyjezdzaj :mrgreen:

Nie mogę przeciążać kręgosłupa bo jest po operacji :!:

 

 

nie przejmuj sie, ja po 3 Pojeżdżafffce dopiero dziś zaczynam w miarę normalnie chodzić...moje dwa brakujące dyski dały też o sobie znać...ale co tam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...