Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie zacichli.....spox.....

 

 

 

KOMUNIKAT TZW. ORGANIZATORA.... :smile:

 

PROSZĘ UCZESTNIKÓW O WPŁATĘ WPISOWEGO (NA PODANE NA PW KONTO) I INFORMACJĘ NA TEMAT T-SCHIRTÓW (KOSZULEK) :smile: to znaczy: ilość, rozmiar, nicki/imiona na nich, rodzaj-męskie czy damskie, RESZTA NA PW, czas zacząć robić najzajebistsze suweniry na 3 P :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: Jachu, nasz starter, oczywiście też :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMUNIKAT TZW. ORGANIZATORA....

 

PROSZĘ UCZESTNIKÓW O WPŁATĘ WPISOWEGO (NA PODANE NA PW KONTO) I INFORMACJĘ NA TEMAT T-SCHIRTÓW (KOSZULEK) to znaczy: ilość, rozmiar, nicki/imiona na nich, rodzaj-męskie czy damskie, RESZTA NA PW, czas zacząć robić najzajebistsze suweniry na 3 P Jachu, nasz starter, oczywiście też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMUNIKAT TZW. ORGANIZATORA....

 

PROSZĘ UCZESTNIKÓW O WPŁATĘ WPISOWEGO (NA PODANE NA PW KONTO) I INFORMACJĘ NA TEMAT T-SCHIRTÓW (KOSZULEK) to znaczy: ilość, rozmiar, nicki/imiona na nich, rodzaj-męskie czy damskie, RESZTA NA PW, czas zacząć robić najzajebistsze suweniry na 3 P Jachu, nasz starter, oczywiście też

zaraz, bo za dużo sie dzieje :evil: mam jakieś PW z 1 kwietnia, więc je ignoruję :mrgreen: nie mam więcej PW, ile koszulek można mieć? i jeszcze brakuje mi PW z resztą.

A Jachu93 się wyprowadził i mieszka w Thom, dlaczego się przeprowadziłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche rozpierducha :roll: w tym poscie ale chyba sie połapałem i też wpadne ale jako kibic tylko. Tak wiec pytanie czy dla tych co nie bedą szaleli na torze a chcą sie bardziej zintegrować niż przeciętni widzowie (np wsęp lub wjazd na parking przedstartowy czy jak to tam zwał i np koszulki) to jest jakaś szansa cos takiego zorganizować. Myśle ze spora grupa by sie uzbierała i Subaraków było by dużo wiecej przy kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, pisać mnie na priwata rozmiar koszulek dla kierowcy i ewentualnie jego pilota/osoby towaszyszącej, i co na nich ma być napisane w sensie nick kierowcy i co temu drugiemu, imię, nicka, przeźwisko...napisać też która koszulka męska a która damska, może uda się zamówić koszulki podkreślające damskie kształty, będzie apetyczniej.... potrzeboskim wysyłam numer konta na które wpłacą wpisowe 200pln i po 30pln za drugą/każdą następną koszulkę. Wpłat na torze nie przewidujem, bo nie będzie miał kto się tym zająć, a koszulki trzeba zamówić i zrobić wcześniej, i robimy tylko tym, którzy potwierdzili wpłatą swoje przybycie....do dziś mam fajną czapkę roboczą z 2P, po takim co się zaprzysięgał na wszystkie świętości, że będzie, to mu zrobiłem czapkę na swoje ryzyko....i se ją mam.... :mrgreen: :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...