Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z tym, że pojawiła się ankieta dotycząca terminu wyłączenia forum w celu przeniesienia na inny serwer, proszę szanownych uczestników o głosowanie na punkt pod tytułem "wyłączyć po 16 czerwca". Powód jest prosty, gdy forum zostanie wyłączone tuż przed pojeżdżafką możemy mieć kłopot z ostatnimi ustaleniami pojeżdżafkowymi, natomiast jak zostanie wyłączone w czasie imprezy to i tak wsio rawno bo i tak będziemy w plenerze. :idea: :roll: :wink:

 

Dyzio i cała reszta Pojeżdżafffkowiczów, żebyśmy ewentualnie nie zostali w dziurze informacyjnej, proszę wszystkich uczestników o kontakt mailowy na emotorsport@onet.eu, z podaniem swojego nicka, maila i numeru telefonu. Mam kontakt z wiekszością uczestników, ale proszę o potwierdzenie danych... :smile: Całą resztę mam już załatwioną organizacyjnie, w zasadzie potrzebuję jeszcze od uczestników rozmiarów i ilości koszulek pojeżdżafffkowych.... :smile:

 

emotorsport@onet.eu i zapiszcie sobie numer mojego telefonu 790 787 555, który, wbrew krzywdzącym pomówieniom - jak nie śpię albo nie bzykam - odbieram...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak da radę załatwić koszulkę z pojeżdżaffki dla nie startujących?? :grin:

 

raczej nie przewidywaliśmy pamiątek dla osób nie uczestniczących w Pojeżdżafffce.... :smile: ale pogadam z Olą, może dla Ciebie zrobi wyjatek.... :roll: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię widzę

Permanentna inwigilacja... rodzicielska :mrgreen:

 

taaaa.....tak mi jakoś od Dyzia momentami (na trzeźwo...) zalatywało takim zimnym, bezwzględnym, szorstkim tyranem....ale wolałem się nie wynurzać.... :lol: dopiero Ty, Kuba, go zdemaskowałeś.... :twisted::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak da radę załatwić koszulkę z pojeżdżaffki dla nie startujących?? :grin:

 

oczywiście że zrobimy koszulki dla wszystkich chętnych :wink:

 

byłbym bardzo wdzięczny :twisted: (a jak mam sobie zasłużyć?? :lol: :cool: )

 

A ciebie Dyziu zaczynam się bać :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie miałem zamiaru "podskakiwać" :lol: ja nie z tych... :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

...a z Torunia :twisted::twisted:

 

 

Oj grabisz sobie Jachu....grabisz.......z Dyziem nie ma zabawy, jak coś nie tak, betonowe trzewiczki i do rzeczki.....nie od parady zwą go Rzeźnik z BB.... :mrgreen: raz na skrzyżowaniu Bogu ducha winny chłopak stojący obok skuterkiem spojrzał tylko na jego córkę, a Dyzio wysiadł z WRXa, urwał chłopakowi głowę razem z kaskiem, wrzucił do bagażnika, i odjechał w nieznanym kierunku.... :!: trzeba przyznać, że na prośbę rodziców oddał kask, bo mieli problem ze sprzedaniem skutera...ale uważaj.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio wysiadł z WRXa, urwał chłopakowi głowę razem z kaskiem, wrzucił do bagażnika, i odjechał w nieznanym kierunku...
Jachu93, NIe jest tak źle.
Nie nosisz kasku...

Rzadko mam okazję to napisać (znaczy pierwszy raz :mrgreen: ):

 

Elku, mylisz się! :lol:

 

Po prostu Dyzio ma już własny kask, nie musi zrywać innym z głów, tudzież z głowami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogranijcie się!! :twisted:

 

Elek, Ty i ta twoja wyobraźnia :roll: :cool:

To nie było taakk... :mrgreen::twisted:

On go razem ze skuterem wrzucił do bagażnika. Nadal nie wiem jak to zrobił :shock: Ale skuter i kask oddał... rodzicom nie zależało już na szczątkach chłopaka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...