Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jachu93 z Dyzio_d zawsze trzeba być gotowym na wszystko! :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 11, 2010 8:03 pm ]

Spadochron też kupić?? :mrgreen:

 

Spadochron przede wszystkim!! :twisted:

 

 

przesada....dobry kask, crossowe buzery, i do kompletu poproś Mamę o kilka poduszek, okleimy Cię nimi przy pomocy makgajwera.... :razz: :lol: i masz 50% szans na przeżycie.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki da radę załatwić :twisted: a kask może być od roweru?? :lol:

 

dobry turban z prześcieradła sobie zawiniesz na dyni i będzie gicio... :lol: a jaki splendor.....jeszcze Cię ktoś weźmie za jakiego szejka... :?: :lol: albo macha radżystę.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTC....11.09.2010.....i pokrywa się jedynie z rajdem Wisły, niestety, ale trudno....

 

Wybacz Elku, Rajd Wisły bliskim mi jest... również dosłownie :mrgreen:

 

Pojeżdżafffka odbędzie się, czy komuś pasuje czy nie, 19.06.2010, i nie koliduje z żadnym rajdem czy wyścigiem

A o końcu roku szkolnego i pracownikach sektora pomyślałeś? :wink:

Mam nadzieję, że się pojawię... poobserwować :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Harvester/Lynx - wstępnie, ale realnie

2. Jarek Vega - GT

3. zamieszanie

4. Nochal

5. gourmet

6. ---------

7. Wojtek Czech Serwis - Skodovka WRC

8. Daniel

9. DehNeL

10. cybel-do potwierdzenia

11 Dyzio_d

12. jpol

13. pablonas (bandy - drżyjcie )

14. Zdzisek

15. grzywaczewski

16. marcinwrxsti

17. cezar25

18. bartekfi

19. satyr_bb (żółtodzióB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba i inni....nieważne co ja myślałem.....UDAŁO się w ostatniej chwili załatwić terminy na 3 i 4 P, takie, coby nie kolidowały z innymi terminami, patrz - wykaz imprez organizowanych przez Coloseum - właściciela Toru Toruń....i tak poszli nam mocno na rękę, bo zrezygnowali z treningu przed swoją imprezą.....żeby oddać nam tę sobotę..... :smile:

 

[ Dodano: Czw Mar 11, 2010 10:52 pm ]

halo, halo, pozycja nr.6 na liście (po grygo, którego niestety tym razem nie będzie z nami, bo będzie za granicą) JEST WOLNA..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba i inni....nieważne co ja myślałem...

Oj Elku, trochę żartobliwie do tego podszedłem. Pelen jestem podziwu dla Twojego zapału i chęci organizacyjnych. Wiem, jak ciężko pogodzić sprzeczne oczekiwania tylu forumowiczów.

Ja, w każdym razie z przyjemnością poznam nowych forumowiczów i (jeśli nie przeszkodzi jakiś przypadek losowy) pojawię się w Toruniu.

 

Elku :arrow: PW

 

[ Dodano: Czw Mar 11, 2010 11:00 pm ]

jest tam gdzie namiot rozbić wieczorem ??:)

Dobre pytanie... choć w aucie ewentualnie też przekimam, ale z lepszą połową wolałbym namiot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było na P2, ale na P1 spaliśmy w większości na campingu. Było koszmarnie. Może teraz jakaś agroturystyka?

 

Nie fanzol marudo, jakbyś coś z tej nocy pamietał oprócz kaca-giganta.... :grin: jedną noc to można i na schodach się przespać, spytaj DNLa..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną noc to można i na schodach się przespać, spytaj DNLa.....

 

ja nie spał na schodach, ale słyszałem, ze spanie po klateczkach jest pierwsza klasa ;) Chyba, że spałem, ale nie pamiętam...MissM znaczy mnie na schodek z domku wyrzuciła? :D

 

jak dla mnie nocleg najmniej ważną częścią pojeżdżafffki jest. Pijane ciało leży tam gdzie padnie...byleby ciepło było. Grunt, żeby nie było zbyt daleko z toru, co by rozkwaszonym samochodem dało radę dojechać :twisted:

 

tak serio, termin, jako bezrobotnemu pasuje. Mam nadzieje, że przyjadę tylko jako prawofotelowa zrzęda, bo Sexo się sprzeda. Jeśli tak by się zdarzyło, że nie sprzedam...z chęcią wpadnę coś urwać, jakieś ryzyko daszka zaliczyć, czy inne atrakcje bandopodobne ;) Widze, że ekipa silna się zbiera; Dyzio, Pablo, Marcinwrxsti...a może jacyś pretendenci do tytuły króla bandy są? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor w nowej koń figurancji, jechany w druga strone, bez negatywnych zakrętów (to był ten z magnetyczną bandą...zwany zakrętem DNLa... :smile: )nowy asfalt, nowe, twarde szutrowe zakręty....jak wszystko zrobią jak mają w planach, to będzie bajka..... :smile:

 

[ Dodano: Pią Mar 12, 2010 1:06 am ]

ze spanie po klateczkach jest pierwsza klasa

 

a któż to jest takim wielkim fanem spanka na klateczkach...?

 

:twisted::mrgreen: :?: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie bajka.....

 

 

bajka będzie, jak nikt nie pognie autka na lewych winklach ;)

 

a któż to jest takim wielkim fanem spanka na klateczkach.

słyszałem, że łysych mają papą kryć...

 

zwany zakrętem DNLa...

kuźwa, jakby to była oficjalna nazwa...mieć swój zakręt...w F1 to się trzeba było narobić i najeździć...w Toruniu wystarczyło pizgnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a któż to jest takim wielkim fanem spanka na klateczkach...?

 

Ja na ten przykład jestem...

Zwłaszcza, jak są to klateczki jakich fajnych panienek* :wink:

 

 

 

*Z uwzględnieniem dwu podusi - nie muszą być bardzo duże, byle były miękkie i sprężyste :cool:

 

[ Dodano: Pią Mar 12, 2010 1:26 am ]

w Toruniu wystarczyło pizgnąć

Ale jak pan panie tego tak pizgnąć... Centralnie PIERDUTNĄĆ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Kuba, to ,,spanko na klatce" to w konkretnym psychodelicznym konteście.... :mrgreen: ja wiem, DNL wie, i jeszcze jakaś spleśniała kreatura wie....jak jej wóda szarej komórki nie wyżarła.... :twisted::mrgreen:

 

ciekawe, czy zasada nożyczek zadziała...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy zasada nożyczek zadziała.

znaczy, że komuś coś obetnie? :D

 

 

ja wiem, DNL wie, i jeszcze jakaś spleśniała kreatura wie....jak jej wóda szarej komórki nie wyżarła....

 

oj, nie rób Pan tajemnicy, z tekstu klepniętego na forumie...wystarczy wątek trójmiejski przekopać... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...