Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na kiedy tak wstępnie szykować kasę?

 

Myślę, że jakoś w kwietniu zaczniemy zbierać, jeszcze ustalimy, ale musimy mieć trochę rezerwy czasowej, żeby bez ciśnienia zrobić przed sezonem wakacyjnym nasze gadżety.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.Fit ..evo albo sti

 

łoooooo, jaki zaszczyt nas kopnie, Pan Fitnes ...hercliś wilkomen ;)

 

szydercy !!!!!!!!!!

ja chce tylko z Wami pojezdzić...ewentualnie się nabzdryngolić :mrgreen:

To mi jest miło polatać z TAAAKIM towarzystwem po szuterku...Elek musisz mi pokazać pare sztuczek :wink:

I nie mylić mnie z "panami"...na pana trza mieć wyglad i piniondze... :lol:

 

Mam nadzieje,że moja żona będzie chciała przyjechać....choć wątpie,ale skusze ją może wypadem do Sopotu na dwa dni....zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek musisz mi pokazać pare sztuczek

 

znaczy mam wyciągnąć królika z celandra ? w boxerze może być problem.... :smile: czy stanąć na rękach....z moją wagą...może być niebezpieczne dla matki ziemii.... :smile:

 

nie,poprostu pokażesz mi jak atakować na szutrach ,,,jade cos się nauczyć a nie ogląac króliki ...hii....no i się narąbać z Wami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem trzeba to i owo od środka zdezynfekować.

 

un już ni ma w środku nic do zdezynfekowania :mrgreen:

 

 

spoko, wystarczy, że zajedzie po drodze do jakiegoś przydrożnego barku na papu.... :smile:

 

Pierony jedne !!! :mrgreen:

Roman,dziękuję za pilnowanie mojej diety :evil::mrgreen: ...hihi....do tego terminu Turoniowa juz będę pił od czasu do czasu....wtedy własnie będzie "ten czas"... :mrgreen:

Jeszcze cosik mam w środku do zalania...aha, za tydzien tez sie resetuje w NM... :mrgreen:

 

Elek,nie jadam w barach juz dawno ,mam jedzonko z sobą zawsze lub jadam te zestawy dla cienkich bolków jak juz musze :evil: (warzywka i te inne duperele :mrgreen: )...powiem Wam ,że narazie się trzymam :wink:

...ale właśnie do Turoniowa jade na reset...Roman ,pomyśl o wspólnym wyjezdzie...LegaSti będzie już przeca gotowe !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, prosze powoli zastanowić się w jakim składzie przybywacie, a konkretnie chodzi mi o dokładne wyszczególnienie płci i rozmiarów uczestników....kierowca otrzyma koszulkę w ramach wpisowego, a każda następna dla teamu będzie za dopłatą X, niedługo podam jaką.

Jak już wspominałem, chcąc nadać imprezie niezapomniany charakter, jak mam nadzieję, nadaliśmy poprzednim imprezom, żeby nie było to zwykłe upalanko, jakich wiele, tylko super impreza, zapamiętana na całe życie, robimy dla wszystkich uczestników i dla ich osób towarzyszących między innymi pojeżdżafffkowe tiszerty, dlatego poprosimy o dokładne wyszczególnienie ilości, nicków, rozmiarów...proszę się już nad tym zastanowić, niedługo poproszę o listę.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...