Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

było fajowo :D, jednak spotkania u Emila nie oddają takiego klimatu jaki jest na nieoficjalnych spotach,

dla Niuńka gratulacje za jeszcze większe upiększenie czarnulki tymi felgami - po prostu śliczności :)

wielki respect dla smoka, że w tym stanie jednak się pojawił :)

tak wsiadając do samochodu jak już się rozjeżdżaliśmy uświadomiłem sobie, że nie zrobiłem ani jednej fotki, ale to pewnie dlatego, że tak brzydko zaparkowaliście,więc jestem niewinny :D

przeparkowywacz Than miał dziś sporo roboty z kameleonem :lol: następnym razem trzeba wybrać jakieś jedno sensowne miejsce parkingowe, a nie tak skakać co chwile z jednego na drugie :mrgreen:

nie ma to jak otwarcie sezonu kiełbachowego :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek kurna, to Ty zamiast MPK powinienes byl mnie zaciagnac do pracy ;) Bym Cie przeciez podwiozl chlopie!

 

jednak spotkania u Emila nie oddają takiego klimatu jaki jest na nieoficjalnych spotach,

 

powyzszy cytat znajdzie sie u odpowiednich osob na biurku. Oj czarno to widze, Charlie, czarno.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle bylo chociaz po uczelni od 9.00 do 19.30 troche zmeczony bylem i nawet Subarki jakos na mnie nie dzialaly :roll: Co ta szkola robi z ludzmi :evil::mrgreen:

Proponuje spoty konczonce sie przed zachodem slonca to bede wpadal moim scigaczem napedzanym wlasnymi silami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę mnie ominęło!Szkoda, że nie zostałem, bo pewnie mógłbym nawet wrócic do domu moim byłym WRXem :wink: w każdym razie ja byłem punktualnie, tylko niektórzy maja inaczej nastawione zegarki :D

 

no raczej to Qbuś wywiózł by Cie Twoim byłym WRXem na kazimierz- tam kontynuowalismy imprę w jednej knajpce :mrgreen:

ufffff, piffko wchodziło... :wink:

Reszta subarowej braci wymiekła :twisted:

OGS- milo bylo poznać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za przemiłe spotkanie i powiem szczerze dawno takich dobrych kiełbasek nie jadłem, no i ta oranżada jak za czasów "GIERKA". Ja też żałuję że nie przyjechałem STI ale musiałem "odkurzyć" Mondeo bo w niedzielę nim jedziemy via Hockenhaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie zobaczyć Wasze gęby i to jeszcze w takiej frekfencyji to sama nieocenzurowana przyjemność... :twisted: co prawda nie mogłem za długo zostać bo noga bolała a do robot na rano musiałem się jeszcze jakoś wyleczyć (okład z młodej piersi pomógł w 100% :twisted: ). Wiem, że byłem krótko, ale spot zaliczyłem... (czego się nie robi dla braci forumowej oraz dla subaru 8) ) czekam na spotkanko w saloniku, w przemilusiej amosferce... (do Heya'y: bua ha ha, jak to jak nikt... :P )

 

charlie, nie martw się... pikietujemy i oflagujemy salon, nie wpuścimy klientów, to jak nikt nic nie kupi to będą musieli przyjąć Twój zadek z powrotem... i chyba musimy częstsze rozmowy telefoniczne przeprowadzać, skora tak ostatnio Cię zdziwił tok moich "rozkminek" :twisted: 8)

 

a odbiegając od OT, to było fenomenalnie i ja kcem więcej już ze zdrowom nogom.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...