Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja się udzielę... Po burzy mózgu ze strony Szanownego i Wielkiego Kolegi Flipera :shock: (ojoj ale wazelinka :oops: ) :wink: jestem ponownie na forum... Problem z kontem był ale został rozwiązany... UFFF... A odbiegając od OT to ja proponował bym piątek tyle, że o 21:30 musiał bym się zmyć... Jeżeli to krótko to może faktycznie sobota...?? nawet w ten czas wcześniej się ustawić... Popieram wszystkie wnioski... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, akurat regrouping to termin technicnzy i nie oznacza "przegrupowania" kiedyś używalo się pojęcia "przerwa komasacyjna", wolisz? Sam tropię takie kalki bezlitośnie, ale ta innowacja językowa wydaje mi sie uzasadniona, jako że występiła potrzeba wypełnienia luki w systemie. Ktoś zaproponował innowację i przyjeła się ona w uzusie :-) (Chodze na KJP więc się mądrzę ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie zwracam honor, to jeszcze poproszę o wytłumaczenie na czym ta przerwa komasacyjna polega

 

 

Chodzi o to żeby poustawiać załogi w kolejności wynikającej z czasów.

 

 

ps. Tak mi się jeszcze nasunęło z bogactwa terminów: manipulator

stołokulotoczny (mysz) o raz płaskokręg informacjonośny (dyskietka)

 

Moja mama kiedyś takie terminy opracowała - siedziała w jakiejś radzie naukowej wymyślającej polskie terminy informatyczne - to oni wyknuli "międzymordzie" na interface.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...