Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się już wrzucić na YouTube ogólny filmik z Plejad :D Oczywiście jest to TRASA SZOSOWA 8)

 

OGÓLNY

 

ONBOARD

Kluska fajny materiał, ale...

 

JA SIE PYTAM GDZIE JEST MOJ PRZEJAZD Z TARGOW :?: :P:mrgreen::mrgreen:

 

Śmiechu ja się chyba za Ciebie załapałem na Kielcach, chociaz to Ty konczysz film ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tydzień temu o tej porze było po VII Plejadach ,trzeba był opuszczać hotele i do domu , mimo że głowa bolała :wink: :mrgreen:

 

Z tego co pamiętam to o 12:00 Carfit z Alexem to przyszli na śniadanie, a nie wyjeżdżali do domu :twisted::twisted::twisted:

 

Jesteś w błędzie :idea: , my twardziele śniadań nie jemy :idea: :shock: bo są za wcześnie :mrgreen: , myśmy zeszli pożegnać sie z Wami :idea: , ja np. wyjechałem z hotelu jako ostatni :twisted: ok.15-16, razem z Dyrekcją :roll: chyba też nieźle pobalowała :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu o tej porze było po VII Plejadach ,trzeba był opuszczać hotele i do domu , mimo że głowa bolała :wink: :mrgreen:

 

Z tego co pamiętam to o 12:00 Carfit z Alexem to przyszli na śniadanie, a nie wyjeżdżali do domu :twisted::twisted::twisted:

 

Jesteś w błędzie :idea: , my twardziele śniadań nie jemy :idea: :shock: bo są za wcześnie :mrgreen: , myśmy zeszli pożegnać sie z Wami :idea: , ja np. wyjechałem z hotelu jako ostatni :twisted: ok.15-16, razem z Dyrekcją :roll: chyba też nieźle pobalowała :wink: :mrgreen:

 

to Ty juz w domu :?: :!: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej racji ze na wygranym pendrive - zamieszczone zostały zdjęcia z 2009 roku wykonane przez organizatora - wklejam link - może ktoś siebie odnajdzie

 

http://picasaweb.google.pl/piotr.sieklu ... directlink

 

 

No fakt - robili wszystkim zdjęcia a potem jakoś cisza była po kiego grzyba im to ...

Przyda się ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu o tej porze było po VII Plejadach ,trzeba był opuszczać hotele i do domu , mimo że głowa bolała :wink: :mrgreen:

 

Z tego co pamiętam to o 12:00 Carfit z Alexem to przyszli na śniadanie, a nie wyjeżdżali do domu :twisted::twisted::twisted:

 

Jesteś w błędzie :idea: , my twardziele śniadań nie jemy :idea: :shock: bo są za wcześnie :mrgreen: , myśmy zeszli pożegnać sie z Wami :idea: , ja np. wyjechałem z hotelu jako ostatni :twisted: ok.15-16, razem z Dyrekcją :roll: chyba też nieźle pobalowała :wink: :mrgreen:

 

to Ty juz w domu :?: :!: :shock: :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a no widzisz , miałem wczoraj rocznicę ślubu no i nie wypadało nie być :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie :idea: , my twardziele śniadań nie jemy :idea: :shock: bo są za wcześnie :mrgreen: , myśmy zeszli pożegnać sie z Wami :idea: , ja np. wyjechałem z hotelu jako ostatni :twisted: ok.15-16, razem z Dyrekcją :roll: chyba też nieźle pobalowała :wink: :mrgreen:

 

Jakos nie pamietam zeby z nami siedziala do rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a no widzisz , miałem wczoraj rocznicę ślubu no i nie wypadało nie być :twisted::mrgreen:

znaczy po gitare wpadles? :mrgreen::mrgreen:

 

tak jak teraz popatrzylem na czasy, to bez "wylosowanej" taryfy laduje z 1:43,5 na 2 miejscu w klasie i 2 w generalce czyli nienajgorzej ;)

swoja droga to tylko plejady umozliwaja wyjecie 1 miejsca nawet z niesluszna taryfa :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie :idea: , my twardziele śniadań nie jemy :idea: :shock: bo są za wcześnie :mrgreen: , myśmy zeszli pożegnać sie z Wami :idea: , ja np. wyjechałem z hotelu jako ostatni :twisted: ok.15-16, razem z Dyrekcją :roll: chyba też nieźle pobalowała :wink: :mrgreen:

 

Jakos nie pamietam zeby z nami siedziala do rana

 

Moja żona na plejadach to ALEX :mrgreen: :wink: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a no widzisz , miałem wczoraj rocznicę ślubu no i nie wypadało nie być :twisted::mrgreen:

znaczy po gitare wpadles? :mrgreen::mrgreen:

 

tak jak teraz popatrzylem na czasy, to bez "wylosowanej" taryfy laduje z 1:43,5 na 2 miejscu w klasie i 2 w generalce czyli nienajgorzej ;)

swoja droga to tylko plejady umozliwaja wyjecie 1 miejsca nawet z niesluszna taryfa :P:mrgreen:

 

gitara nie gitara , zawsze spiewam do rana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

beben 8) 8)

na kostce nie dało rady rękawem?

Z tego co pamiętam to beben mówił, że rękaw nie działał :wink:

 

pierwszego dnia nie miałem wogle rękawu, próbowaliśmy z Marasem podciągnąc go przy dzwigni ale niewiele to dało, dopiero w piątek serwis SOLO mi temat załatwił i w sobote zapinał boka na nawrocie bez problemu :twisted:

 

generalnie cały czas jechałem tą kostkę z nadzieją ze jednak zadziała ale jakoś nie chciał. Inna sprawa ze przez cały weekend jezdziłem z 2 dodatkowymi kołami (w razie jakiejś gleby) i ani razu ich nie wyjąłem bo o nich zapominałem :oops::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fatum z tą kostką bo nagle okazało sie że nikt nie ma ręcznego ja też się męczyłem i nic... W piątek wróciłem do hotelu po 20 więc nawet nie wpadłem na pomysł by jechać do SOLO a szkoda. Na kielcach jak to na kielcach działał :mrgreen:

 

Maras no co ty gadasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zamieszczone zostały zdjęcia z 2009 roku wykonane przez organizatora - wklejam link - może ktoś siebie odnajdzie

Na picassie zdjęcia są w rozdzielczości 800x534. Czy na pendrive są też tak małe, czy Ty je zmniejszałeś?

A w ogóle, to dzięki - fajna pamiątka. :)

A wiesz - sprawdzę, mogły ulec delikatnemu zmniejszeniu na picasie - ale na pendrivie strasznie duzo miejsca nie zajmowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada i mi coś napisać na krótkie podsumowanie.

Wspaniałe plejady!

W końcu pudło i to na najwyższym stopniu!

 

Załoga – spisywała ta jak należy tzn. tym razem żona nie krzyczała na próbach typu: zwolnij!!! Rozwalisz auto!!! itp. a więc nic mnie nie rozpraszało.

 

Sprzęt – trochę skrzywdzony, przez te plejady dostał w kość więcej niż przez cały poprzedni rok, nachłeptał się wody, ale poza złapaniem gumy, utracie nadkoli wszystko jest ok. już planuję jak mu te dwa dni wynagrodzić.

 

Trasy - były niezłe chociaż długotrwałe włóczenie się bez celu po okolicy by znowu trafić na tę samą próbę były nużące, i często brakował czasu nawet się porozglądać i zrobić zdjęcie. Pretensje że rozjeżdżane były truskawki należy również kierować do Organizatorów – w zupełności wystarczyły by trasy w lasach czy też nieużytkach, a tak to nawet zdarzyło się że jakiś krewki rolnik zatrzymywał kogoś ciągnikiem.

Brakowało mi trudnych odcinków przejeżdżanych spokojnie na zaliczenie bez pomiaru czasu.

 

Próby czasowe - podobały mi się z wyjątkiem ostatniej z drugiego dnia. Myślę że Organizatorzy nie wzięli pod uwagę jednego: Forki to samochody nie do końca terenowe, a kierujący to w większości amatorzy. Wytyczanie trudno przejezdnej z tak skomplikowaną nawigacją trasy w jeździe na czas chyba nie było zbyt dobrym pomysłem – świadczy o tym mnóstwo taryf – ale o tym jeszcze za chwilę. Po za tym – dziesięć prób czasowych na trasie terenowej – czy to nie za dużo?

 

Pozostałe próby – poszły nie najgorzej, ale myślę że osoby wymyślające hulajnogi, rowerki bez kierownicy czy też podobne temu g… powinny trafiać co najmniej do więzienia.

Rywalizacja – zauważyłem że jest coraz więcej załóg skłonnych ryzykować nawet uszkodzenie auta by uzyskać dobry wynik, sam obiecałem sobie by pojechać na plejadach spokojnie zwłaszcza że wyszaleć się mogę w Ułężu.

Warunki pierwszego dnia sprzyjały chyba tym o niższych numerach startowych pozostali jeździli po suchszych ale bardziej rozjeżdżonych próbach. Drugiego dnia było jednakowo.

 

Wyrazy uznania:

- dla Sławka ( Górala z Łodzi ) za 4 miejsce, 4 pkty. do pudła!!!! Jak na każdych plejadach trzeba mieć trochę szczęścia, jak założysz za rok opony AT na pewno dopisze ( pozdrów żonkę!).

- dla załogi nr 33, startując z tak odległej pozycji jak to zrobiliście?

- dla Bzyka - 3 miejsce to też coś! ( może serwis w Ułężu otworzysz? )

 

Klasyfikacja:

Coś jest nie tak z PS5 drugiego dnia. Było mnóstwo taryf ze względu na nieukończenie trasy bądź pomylenie, a nie jest to odzwierciedlone w wynikach. Na początku myślałem że ta próba nie była brana pod uwagę, ale ilość prób się ( 5 ) się zgadza. Sam po ukończeniu trasy zostałem poinformowany że będę miał taryfę bo coś tam źle objechałem, ale wynik został wpisany do karty, podobnie było w przypadku wielu innych załóg. Przyznaję to otwarcie – widzę że niektórzy forumowicze ciągle sugerują że w przypadku czołówki jest coś nie tak z taryfami i punktacją.

Jeśli chodzi o taryfy które są a nie były zgłaszane na trasie przez sędziów, to wydaje mi się że w przypadku niektórych przejazdów dłuższych niż 150% najlepszego czasu ( były takie ) automatycznie przyznawana była taryfa.

Przeliczyłem dokładnie i wyszło mi że przy wygospodarowaniu tak wysokiej przewagi nawet jeśli będę miał wpisaną taryfę po poprawieniu wyników to i tak pozostanę na pudle, a przy odrobinie szczęścia nie stracę nawet I-ego miejsca. Czasy z PS5 to tak naprawdę czasy z PS4 – dokładnie pamiętam swój wynik.

 

Podziękowania i pozdrowienia – dla wszystkich, a w szczególności:

- dla SIP za zrobienie udanej imprezy

- dla innych załóg za doping i rzucanie uroków przed próbami

- dla Carfita i Aleksa ( wiadomo za co ) - cieszę się że przeżyłem pokonanie Waszych tras

- serwisowi SOLO ( jak stale będą działać tak samo jak w czasie Plejad to wróżę sukcesy)

 

Następnym razem:

- Do zobaczenia że wszystkimi znanymi i nowo poznanymi załogami.

- Sławek – coś obiecałeś – trzymam za słowo!

- Ja osobiście chyba nie będą się już tak spinał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

beben 8) 8)

na kostce nie dało rady rękawem?

Z tego co pamiętam to beben mówił, że rękaw nie działał :wink:

 

pierwszego dnia nie miałem wogle rękawu, próbowaliśmy z Marasem podciągnąc go przy dzwigni ale niewiele to dało, dopiero w piątek serwis SOLO mi temat załatwił i w sobote zapinał boka na nawrocie bez problemu :twisted:

 

generalnie cały czas jechałem tą kostkę z nadzieją ze jednak zadziała ale jakoś nie chciał. Inna sprawa ze przez cały weekend jezdziłem z 2 dodatkowymi kołami (w razie jakiejś gleby) i ani razu ich nie wyjąłem bo o nich zapominałem :oops::lol:

 

faktycznie, słychać na filmiku próby podciągania, a na samym końcu widoczna gestykulacja głową niezadowolenia :mrgreen:

to teraz czekamy na nagranie z owego drugiego dnia i zamiatania kostki! :lol: (bo była ta próba ponownie w sobotę?)

 

i super się ogląda jak lata tak auto po miedziance, wystrzelone niczym z procy na starcie do pierwszych zakrętów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja:

Coś jest nie tak z PS5 drugiego dnia. Było mnóstwo taryf ze względu na nieukończenie trasy bądź pomylenie, a nie jest to odzwierciedlone w wynikach. Na początku myślałem że ta próba nie była brana pod uwagę, ale ilość prób się ( 5 ) się zgadza. Sam po ukończeniu trasy zostałem poinformowany że będę miał taryfę bo coś tam źle objechałem, ale wynik został wpisany do karty, podobnie było w przypadku wielu innych załóg. Przyznaję to otwarcie – widzę że niektórzy forumowicze ciągle sugerują że w przypadku czołówki jest coś nie tak z taryfami i punktacją.

Jeśli chodzi o taryfy które są a nie były zgłaszane na trasie przez sędziów, to wydaje mi się że w przypadku niektórych przejazdów dłuższych niż 150% najlepszego czasu ( były takie ) automatycznie przyznawana była taryfa.

Przeliczyłem dokładnie i wyszło mi że przy wygospodarowaniu tak wysokiej przewagi nawet jeśli będę miał wpisaną taryfę po poprawieniu wyników to i tak pozostanę na pudle, a przy odrobinie szczęścia nie stracę nawet I-ego miejsca. Czasy z PS5 to tak naprawdę czasy z PS4 – dokładnie pamiętam swój wynik.

Ad - gratulacje - uważam, że pudło zasłużone i że się należy. Słowa Twojego syna po wyjściu z auta po ostatniej próbie pierwszego dnia chyba przejdą do historii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad na wstępie gratulacje za pudło, jechałeś równo i szybko i to było widać.

 

Trasy - były niezłe chociaż długotrwałe włóczenie się bez celu po okolicy by znowu trafić na tę samą próbę były nużące, i często brakował czasu nawet się porozglądać i zrobić zdjęcie. Pretensje że rozjeżdżane były truskawki należy również kierować do Organizatorów – w zupełności wystarczyły by trasy w lasach czy też nieużytkach, a tak to nawet zdarzyło się że jakiś krewki rolnik zatrzymywał kogoś ciągnikiem.

Brakowało mi trudnych odcinków przejeżdżanych spokojnie na zaliczenie bez pomiaru czasu.

 

Próby czasowe - podobały mi się z wyjątkiem ostatniej z drugiego dnia. Myślę że Organizatorzy nie wzięli pod uwagę jednego: Forki to samochody nie do końca terenowe, a kierujący to w większości amatorzy. Wytyczanie trudno przejezdnej z tak skomplikowaną nawigacją trasy w jeździe na czas chyba nie było zbyt dobrym pomysłem – świadczy o tym mnóstwo taryf – ale o tym jeszcze za chwilę. Po za tym – dziesięć prób czasowych na trasie terenowej – czy to nie za dużo?

 

Pozostałe próby – poszły nie najgorzej, ale myślę że osoby wymyślające hulajnogi, rowerki bez kierownicy czy też podobne temu g… powinny trafiać co najmniej do więzienia.

Pod tym mogę się podpisać w myśl zasady wygłoszonej przez Subarytę pierwszego dnia w obecności Dyrekcji przy stoliku w hotelu Echo: Mówcie nam co źle robimy, żebyśmy mogli to poprawić. :mrgreen: Rowerki powinny być na zaliczenie, zadania też. Odbieranie 5pkt tzn 5s za brak odpowiedzi na pytanie na które nie można dać w danej chwili odpowiedzi to IMO chory pomysł. Były takie przypadki np. cena za nocleg, obrazek itp. itd. 2-3 pytania i spadasz z pudła jeżeli nawet jechałeś bardzo szybko, chyba nie o to chodzi w tej zabawie. Jeżeli są sportowe próby czasowe to walczymy o sekundy, a tu jakieś dodatki mogą zmienić klasyfikację końcową, odbiera to trochę motywację do szybkiej jazdy :roll:

 

sam obiecałem sobie by pojechać na plejadach spokojnie
I co dotrzymałeś obietnicy :?: :twisted: :wink:

 

Coś jest nie tak z PS5 drugiego dnia. Było mnóstwo taryf ze względu na nieukończenie trasy bądź pomylenie, a nie jest to odzwierciedlone w wynikach. Na początku myślałem że ta próba nie była brana pod uwagę, ale ilość prób się ( 5 ) się zgadza. Sam po ukończeniu trasy zostałem poinformowany że będę miał taryfę bo coś tam źle objechałem, ale wynik został wpisany do karty, podobnie było w przypadku wielu innych załóg. Przyznaję to otwarcie – widzę że niektórzy forumowicze ciągle sugerują że w przypadku czołówki jest coś nie tak z taryfami i punktacją.
Masz rację coś jest nie tak :roll:

Jest tak jak piszesz czasy z PS4 zostały przepisane do PS5, a z PS1 do PS4 tylko gdzie są czasy z PS5 :shock:

My przejechaliśmy PS5 czysto i w dość dobrym czasie 2,38,16 i zakładając, że był to jeden z lepszych czasów to taryfa byłaby ok 3,57 no może mniej bo ktoś mógł po nas jechać szybciej :wink: Twojej pozycji na pudle by to raczej nie zmieniło bo miałeś duży zapas z 1 dnia, ale jak wyglądałaby reszta tabeli nie wiem, ale mogłyby być jakieś zmiany :|

Nam teoretycznie zabrakło do pudła 17s, ale IMO w świetle zadań i deskorolek nie ma sensu się nad tym dalej zastanawiać. Ja byłem tylko za pilota i mnie to tak nie boli :P

 

Prośba do organizatora, aby jeżeli nawet nie skłoni się do wniosków uczestników i zostawi na przyszły rok dodatkowe próby i zadania liczone na równi z czasówkami to niech to będzie jasno powiedziane przed plejadami.

Druga sprawa to trzeba zwrócić szczególną uwagę przy liczeniu czasów, żeby sytuacja z tego roku z drugiego dnia się nie powtórzyła :oops:

 

Pozdrawia pilot z 15-stki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...