Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To u mnie będzie z naklejkami największa wiocha, bo od wczoraj auto stoi w wasztacie u Emila. Odbieram dopiero w piątek wieczorem i muszę się jeszcze rajdowym wyglądem Imprezy troche nacieszyć. Będę więc jeździł z nimi do następnego weekendu. Howgh :!: :mrgreen:

Natomiast w zeszłym roku wymyśliłem, żeby je zdjąć delikatnie, nakleić na sztywny karton i teraz cieszą oko w garażu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie zdjąłem naklejek ale to dlatego, że chłopaki mocno ją przykleili i ciężko schodzi. Postanowiłem, że jak sama będzie odchodzić dopiero ją odkleję :twisted:

 

to odejdzie zimą razem z lakierem :wink: :mrgreen:

 

Będę więc jeździł z nimi do następnego weekendu. Howgh

 

jak znam forumowiczów to pewnie kilka aut na Cynę z naklejkami przyjedzie 8)

 

Natomiast w zeszłym roku wymyśliłem, żeby je zdjąć delikatnie, nakleić na sztywny karton i teraz cieszą oko w garażu.

 

moje z dwóch poprzednich Plejad są przeklejone na szafy w garażu 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania za super zabawę.

 

3-cie miejsce było dla nas totalnym zaskoczeniem (na pewno na torze duuuużo mi brakuje do czołówki - ewidentnie pozostałe próby miały duży wpływ na wynik końcowy [zresztą praktycznie jak co roku]).

 

Podobało mi się bardzo podejście osoby odpowiedzialnej za trasę szosową (chodzi mi o osobę, która prowadziła pierwszą część szkolenia na trasie szosowej). Pierwszy raz było tak, że zgłaszane uwagi były faktycznie brane pod uwagę i starano się od razu wyciągać z tego wnioski. Widać, że była to właściwa osoba na właściwym stanowisku.

 

Aha - czym usunąć klei po numerach startowych? Poprzednie naklejki schodziły bez najmniejszego problemu (niektóre nawet po tygodniu) a te zdejmowałem wczoraj i kicha - zostało sporo śladów po kleju. Czy benzyna ekstrakcyjna nie spowoduje zmatowienia lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja jeszcze jeżdżę oklejony i się zastanawiam czy to jest straszna wiocha czy tylko taka mała wioseczka :?: :twisted::mrgreen:

 

Mała wioseczka chyba jednak jest, my nie zdążyliśmy jeszcze i dziś jadąc przez Dzierżoniów bałem się że ktoś z tamtejszej ekipy nas zobaczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniając temat... wszyscy już odkleiliście naklejki z drzwi :?:

 

 

ja już jestem goły bez naklejek, zeszły pięknie i bezproblemowo ............................. razem z lakierem :lol::lol::lol: . Tego się niestety spodziewałem bo mam zle połozony bezbarwny i miejscu gdzie Pan przyklejał sam juz zaczął się wczesniej łuszczyć. Nie zdążyłem mu powiedzieć żeby na szybkę nakleił :twisted: . Problem to niewielki bo na koniec czerwca i tak byłem umówiony u lakiernika na poprawkę 3 elementów z powodu wadliwej roboty ale teraz chyba auta myc nie będę żeby wiochy nie było 8) Powiem wiecej byłem pewien że coś mu dołoże po Plejadach a tu niespodzianka :arrow: nie zahaczyłem nawet słupka o bandzie nie wspominając, chyba było zbyt zachowawczo :twisted:

 

 

szubaru tak jak mówiłem, nie mam pojęcia dlaczego byłem w turbo :shock: . Na badaniu ewidentnie bez ogródek powiedziałem co mi dolega i wpisane zostalo outlaw "auto niezgodne z homologacją" . Cóż należy sie pocieszyc ze jednak auto i jazda nie miało wpływu na wynik, a jak będą cząstkowe to sobie sami podzielimy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem goły bez naklejek, zeszły pięknie i bezproblemowo ............................. razem z lakierem :lol::lol::lol:

 

 

No u mnie na szczęście zeszły bezproblemowo - ale zastosowałem patent z zeszłego roku - numer przyklejony był na "ramkę" około 3 cm - po środku został papier zabezpieczający - sami goście którzy naklejali stwierdzili, że to gut idea ...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem goły bez naklejek, zeszły pięknie i bezproblemowo ............................. razem z lakierem :lol::lol::lol:

 

 

No u mnie na szczęście zeszły bezproblemowo - ale zastosowałem patent z zeszłego roku - numer przyklejony był na "ramkę" około 3 cm - po środku został papier zabezpieczający - sami goście którzy naklejali stwierdzili, że to gut idea ...

 

 

Pozdrawiam

 

o, człowiek się uczy całe życie. patent do wykorzystania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy będą oficjalnie podane dokładne wyniki ze wszystkich prób? Wiem że na kosiarkach, TIRach, szalonych kołach, zdalnie sterowanych deskorolkach i w odpowiedziach z ankiet nie poszło nam najlepiej, ale ciekaw jestem jak wypadliśmy na próbach sportowych. Głównie czekam na wyniki z Toru Kielce, bo tych nam nikt nie chciał podać :(

 

Oczywiście jak ktoś ma jakieś foty czy filmy z załogą nr 52 to będę wdzięczny :mrgreen: email: smiechu(małpa)prv.subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obrobię te parę giga materiału to wrzucę, ale może ktoś ma nagrane przejazdy czarnego legasia z nr 40 na szosówce?

 

I mam taką propozycję może byśmy na jakimś serwerze plikowym wrzucili wszystkie filmy tak żeby każdy mógł sobie wybrać i samemu zmontować, w końcu parę kamer było na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy będą oficjalnie podane dokładne wyniki ze wszystkich prób?

 

Z tego co pamiętam z zeszłych lat, to takie wyniki były publikowane. Na przykład wyniki terenowej za rok 2008 są tutaj:

 

http://www.subaru.pl/zlot2008/wyniki_terenowa.pdf

 

Co dziwne, za 2009 rok nie widzę na stronie Plejad szczegółowych wyników, a tylko ogólną końcową tabelę. :?:

 

Jakkolwiek, też chciałbym poznać szczegóły tegorocznych zmagań. Także mam nadzieję, że będą dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki jeszcze sobie pojeżdżą, a oczywiście po odklejeniu trafią na ściankę w garażu, obok tych z zeszłego roku :twisted:

 

Mój Forek już umyty, a naklejki zdjęte (zawisną w garażu). Należało mu się mycie, po trudach terenowej. :mrgreen:

 

Ale w zeszłych latach jeździłem kilka dni brudny z naklejkami. :mrgreen: Lans ma swoje wymagania. :mrgreen:

 

BTW - kilka dni po Plejadach 2008 musiałem zawieźć służbowo żonę do jednego z modnych klubów w Wa-wie. Pojechaliśmy naszym Forkiem w stanie oryginalnym po Plejadowym. 8) :mrgreen: Pod klubem stały same super wypasione i czyściutkie fury. Aż tu nagle podjeżdżamy my! :twisted: No i zgarneliśmy nagrodę publiczności. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podadza tak, jak w 2008, to sie nijak nie zorientujemy co i jak, bo to w dziwnych punktach bylo, a nie w sekundach. A do tego ja juz 2 dni po plejadach nie pamietalem kolejnosci prob, wiec rozszyfrowanie np. SP3 bylo jeszcze trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru tak jak mówiłem, nie mam pojęcia dlaczego byłem w turbo :shock: . Na badaniu ewidentnie bez ogródek powiedziałem co mi dolega i wpisane zostalo outlaw "auto niezgodne z homologacją" . Cóż należy sie pocieszyc ze jednak auto i jazda nie miało wpływu na wynik, a jak będą cząstkowe to sobie sami podzielimy .

 

co Ciekawe z Twoim wynikiem w outlaw dopiero bylbys 3

 

cos bylo na rzeczy - widzialem na tabeli czarna impreze turbo z Lublina, ktora klasyfikowana byla w wolnossacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podadza tak, jak w 2008, to sie nijak nie zorientujemy co i jak, bo to w dziwnych punktach bylo, a nie w sekundach. A do tego ja juz 2 dni po plejadach nie pamietalem kolejnosci prob, wiec rozszyfrowanie np. SP3 bylo jeszcze trudniejsze.

 

Olleo to pewnie przez to niebieskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jest chwila, żeby podzielić się swoimi wrażeniami z jak narazie najlepszych Plejad , na jakich było Nam być dane.

Chciałbym podziękować mojemu pilotowi, Jackowi Gołebiowskiemu,który po raz kolejny poprowadzil Naszą zalogę do w miarę niezłego wyniku,a gdyby kierowca umiał coś trochę byłoby napewno lepiej. :mrgreen::mrgreen:

Pozdrawiam moją małżonkę ,która przejechała forkiem DIESLEM całym nie uszkodzonym,a trasa była ponoć hardcorowa ŻE O CAŁYM NIE SPALONYM SPRZĘGLE NIE WSPOMNĘ ,BO JEŻDZIC TO TRZA UMIĆ A NIE TYLKO BIADOLIĆ, ŻE COŚ NIE HALO.......... :!: :twisted::twisted:

Dzieciakom gratuluje mety i 9-go miejsca.Na początek doskonale. :D

Można śmiało powiedzieć,że w tym roku trasa szosowa byla najlepsza, na jakiej było dane Nam jechać.Osiem przejazdów na Miedziance,jeden tor w Radomiu , który trzymał nieżle i nie pozwolił, abyśmy przyjeli oponki a przyciągały bardzo, bardzo mocno :shock: , szkoda lotniska, ale to też trzeba umieć jeżdzić, Premo dołożył nam 4 sek :oops: .i parę parkingów i te najlepsze tzn Tiry,rowerki,motorki, kółeczka itd .W pierwszym dniu wogóle nie wzieliśmy udziału w tych ,,zręcznościówkach", ponieważ mówiono,że nie mają wpływu na wyniki,które jak się póżniej okazało jednak zrobiły wynik w generalce.Ale co tam tak bylo wcześniej , jest teraz i chyba będzie , bo to już jest taka tradycja i raczej się nic nie zmieni.

Jedno jest pewne, jazda na sekundy w szczególności z Premem,Bebnem,Kovalem , oraz innymi uczestnikami była fascynująca.Wydaje się ,że stare GC8 nie ma zadnego podejścia do New Age-a, jednak walka była świetna.

Premo dzięki serdeczne za atmosferę podczas rajdu, dojazdówek itd.Beben fantastycznie , że mogliśmy się poznac osobiście, przejazd z Tobą pokazał jak dużo jeszcze trzeba się uczyć ,żeby zacząc jeżdzić na podobnym poziomie i wielkie dzięki za walkę na odcinkach.Myślę,że jeszcze nie raz dane nam będzie wspólnie rywalizować. :D:D :wink:

Wielkie dzięki wszystkim ,którzy jechali na szosowej za wspaniałą atmosferę,ŚMIECHU,CHOJNYM ,INTAKOWI,KOLOROWYM,KOVALOWI,PABLONASOM,SZUWARU,ROLANDOM, ITD,jeżeli kogoś nie wymieniłem to soory, po prostu wszystkim, a ha Roland dzieki za inspirację wiesz jaką pomysł przedni i wykonanie świetne.

Chciałbym się odnieść teraz do imprezy wieczornej, atmosfera fantastyczna.ŚMIECHU jA DOPŁACE CI jeszcze ze dwie paczki i parę progów, ale na litość nie przywoż już tych dobrodziejstw :roll: :lol: , po których wzrok prostuje sie dwa dni, że o samopoczuciu nie wspomnę.POZDRAWIAM też Carfita, Alexa :wink: i całe towarzystwo z imprezy wieczornej.

Kończę powoli bo zaś się okaże ,że najdłuższe posty piszę,ale lepiej teraz bo póżniej czasu nie będzie.Tak więc na koniec dzięki serdeczne PUMEXOWI, KREBELCE,INTAKOWI I DRUGIEJ POLOWIE, CHOJNYM,BAREMU,SUBARYCIE,AFLINCIE I LIDCE,MAMUSI,OSKAROWI Z EKIPĄ,WSZYSTKIM SPOTKANYM I POZNANYM

SZANOWNEJ DYREKCJI ZA WSPANIAŁE SPOTKANIE....I PLEJADY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się wyrobiłem - obiecane zdjęcia.

Jako, że trasa turystyczna, więc mniej samochodów, a wiecej ludzi i różnych ciekawych miejsc. Zdjęcia są zmniejszone do 1600 pikseli w dłuższym boku. Oczywiście, na życzenie wersja pełna.

 

Dzień pierwszy - czwartek - konwój i zbrojenia:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Czwartek?authkey=Gv1sRgCIedp_TYqJfxHg#

 

Dzień drugi - piątek - turystyka:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Piatek?authkey=Gv1sRgCMXpipzig52qWg#

 

Dzień trzeci - sobota - c.d. turystyki i impreza zakończeniowa. Sądzę, że uwieczniłem wszystkie "pudła":

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Sobota?authkey=Gv1sRgCLm_ouWFjvSF_gE#

 

niesamowity jesteś :) zaraz ściągnę zdjęcia. Może nasza 74 też jest ujęta. Pozdrowienia dla żony, też Krystyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...