Skocz do zawartości

Po zlocie: gratulacje dla teamu forum.subaru.pl !!!


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A dlaczego ten facet podobny do Marksa ( :twisted: :wink: ) jest w jakiejś nieorganizacyjnej koszulce...!!!???

Ale mu będę teraz Marudził... Wstydzi się nas, cy cuś...? Jak mogliście go w tak nieodpowiednim stroju dopuścić do stołu!?

 

Ehem...

"Ten facet podobny do Marksa", "za nic ma wszelkie świętości" - zapomnieliście już, kolego WiS?? :twisted:

...A poza tym, kierowany skrajnym pragmatyzmem (tak charakterystycznym dla plemienia Chitrusów) postanowił zachować czystą koszulkę... na "zaś" :mrgreen:

 

Awersja do mundurków wszelakiej maści, ot co. Ten typ już tak ma - koty zawsze chadzają własnymi ścieżkami - i już. :roll:

 

Ja też nie chcę Marudzić, 8) ale ten "Plejadowicz" :mrgreen: cały czas był w nieodpowiednim stroju... :twisted: Nawet podczas Catering'u :shock:

He he... A taki jeden (bardzo duży i głośny, jak nie przymierzając Smok jakiś) :mrgreen: powiedział mi że "jako jedyny jesteś od razu rozpoznawalny z daleka - bo się wyróżniasz z tłumu brakiem niebieskiej koszulki..." :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Moze nie bylam w olimpijskiej formie ale widocznie za wczesnie ropoczelam przygotowania. Czuje si przetrenowana.Mamusia

 

eeee... nie bylo zle... co prawda byl moment "powalenia na kolana", ale pozniej nastapilo uniesienie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poniewaz wczesniej w domu niestety nie udalo mi sie dorwac do kompa (Szymon obrabia zdjecia ze Zlotu - jest ich ok 1000 :lol:)

chcialam teraz wszystkim - a w szczegolnosci Organizatorom - podziekowac za zaje*fajna zabawe na Zlocie.

Chcialabym tez serdecznie pozdrowic:

- Dominike, Kaske, Rolanda i Smiecha,

- Agnieszke i Loucyphera,

- Olge i Landm'a,

- przesympatyczna ekipe z Poznania - wymieniac nickami nie bede, bo reprezentacja byla silna i nie chcialabym nikogo przez skleroze pominac :)

- przesympatyczna ekipe z Krakowa - jak wyżej :)

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za nadzwyczaj mile i atrakcyjnie spędzony czasz.

Formułowiczą za tak liczne przybycie, organizatorką za to ze włożyli tyle starań, aby wszystko było radosne i bezpieczne, oraz tej ogromnej armii cieni co dbała żeby chmara subarocholików mogła się bawić kiedy oni pracowali dla nas po 17 godzin.

 

Szczególne gratulacje dla tych co talentem, sercem do walki osiągnęli tak wysoki wynik! Myślę tu o BaRym i Scooby PANOWIE JESTEM POD WRARZENIEM :!:

Czekam z niecierpliwością na na fotki Potasa z waszego wyczynu !

 

No i gratulacje dla Alexsa :)

Krebelka tez dała czadu i pokazała jak się osiąga wynik siła spokoju i perfekcji.

 

A no i dla Lucka. Objechał mnie strasznie na większości prób :!:

 

Podziękowania dla mego pilota Graży ze tak się dobrze spisywała, debiutując w tej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cała chodze (choć aktualnie na jednej nodze) ... :D

 

Moniqa, co wywinęłaś :?: Jak Cię widziałam ostatnio w niedzielę koło południa to obie nogi były całe :shock:

 

Wracając do tematu niniejszego wątku to jeszcze raz gratuluję tym, którym miałam okazję pogratulować osobiście oraz tym, którym nie miałam okazji :lol:Krebelka, BaRy & Scooby - Wam gratuluję szczególnie serdecznie (z wiadomych powodów :mrgreen:).

 

 

PS. Dziwnie jakoś... od wyjazdu z Wysowej przestało się błyskać :wink: U Was też :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie, bardzo przyjemnie czyta się wasze słowa :!:

Dziekuje Dyrekcji i tym którzy mieli wkład w organizację oraz wszystkim uczestnikom za wspólna zabawe i rywalizacje,

było przesympatycznie :!: :D

Gratuluje wszystkim wyników i postawy :!:

 

Oczywiście ten nasz wynik nie był by możliwy gdyby nie jakże zgrany team 8) :

Scooby mój pilot,

potas i Mr. Why dwaj nawigatorzy i dokumentaliści jeden z aparatem drugi z kamerą.

To właśnie z nimi przyjechałem i wróciłem, z nimi spędziłem najwięcej czasu, z nimi dzieliłem pokój,

z nimi rozpoczynałem i kończyłem imprezy (leczyłem kaca) z nimi jeździłem podczas rajdu, z nimi cieszyłem się i martwiłem.

Dzięki chłopaki :!:

 

Dziękuje całej reszcie naszych Wielkopolskich Subaromaniaków, to właśnie na naszych spotkaniach zrozumiałem,

że Subaru łączy ludzi przecież tak różnych lecz bardzo ciekawych i sympatycznych :!:

A Zlot Plejad 2005 potwierdził, że tak jest również poza Wielkopolską,

tu pozdrawiam wszystkich obecnych forumowiczów szczególnie ekipy z Krakowa i Warszawy

oraz innych także nie zrzeszonych nigdzie uczestników za miło spędzony czas :!:

 

Sczególne pozdrowienia dla przesympatycznych załóg pumexa z dziewczynami oraz Intaka z Graża,

to oni wspierali mnie i dzielili sie doświadczeniami

a także dla naszej wtyki w szeregach organizatora czyli charliego :wink:

 

Jeszcze raz dzięki i do następnego razu,

chociaż tak naprawde my się nie rozstajemy bo mamy przecież nasze Forum :D

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ten nasz wynik nie był by możliwy gdyby nie jakże zgrany team 8) : Scooby mój pilot, potas i Mr. Why dwaj nawigatorzy i dokumentaliści jeden z aparatem drugi z kamerą. To właśnie z nimi przyjechałem i wróciłem, z nimi spędziłem najwięcej czasu, z nimi dzieliłem pokój, z nimi rozpoczynałem i kończyłem imprezy (leczyłem kaca) z nimi jeździłem podczas rajdu, z nimi cieszyłem się i martwiłem.

Dzięki chłopaki :!:

 

BaRy, tak miodu polales, ze musze dorzucic ponizsze foty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Why mówisz o tych piersiach przy okazji nocnej imprezy :evil: czy o tych piersiach z czwartkowego forumkowego zdjęcia zbiorowego :?: bo jeśli o tym drugim to jestem jak najbardziej za (bo to nie mnie dotyczyło :twisted: ), za pierwsze ukatrupie :mrgreen:

 

Pierwsze, drugie... oba sa juz zapewne dobrze "dopracowane" i czekaja na debiut :wink:

 

PS obawiam sie, ze wszystko w rekach Potaska i my na to wpływu miec nie bedziemy mieli. Ale co tam, mnie te fotki nie dotycza :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... długo by pisać o zlocie i uczestnikach..... jednak ja krótko: serdeczne dzięki dla Loucyphra - Wojtka i jego lubej, Agnieszki za przygarnięcie do załogi i obdarzenie mijescem pilota :D i ogólnie za sympatyczne spędzenie całego dnia w kombiwarze o ładnych oczkach :twisted: ....... wynik końcowy może nie satysfakcjonujący jednak, czasy z odcinkow specjalnych naprawde ładne mieliśmy 8) .... łącznie z jednym co objechaliśmy szybkiego i wściekłego ALEX-a (widzicie, da się !!) 8) ...... jedynie na jednym PS troche nam nie poszło co to drewniany kolos z betonową nogą wyskoczył przed maskę :P ale ogólnie było git :!: ........ podsumowując Lucek czy to ze mną czy z Agnieszką (bo są plany przeszkolenia jej na pilota rasowego :mrgreen: ) w przyszłym roku przy sprzyjających wiatrach spokoju i wyciszenia (także przed rajdowego 8) ) powinien mocno zamieszać na szosówce :D ..... dzięki jeszcze raz .....

 

aha no i pozdr dla ekipy poznańskiej, jestem pełen podziwu dla nich i nie tylko mam tu na myśli wynik na szosówce ale ogólnie całokształt 8) .... szacuneczek chłopaki :P ......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt, na tym jednym PSie Alexowi nie wyszło, do czego się przyznał. Tam to nawet moja mama była od niego szybsza :wink: Trochę głupio brzmi, ale nie taki był mój zamiar. Jak wyście to zrobili z tą lampą, znaczy drewnianym kolosem ? Ja nie wiem dokładnie a "niebędących" na pewno zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt, na tym jednym PSie Alexowi nie wyszło, do czego się przyznał. Tam to nawet moja mama była od niego szybsza Trochę głupio brzmi, ale nie taki był mój zamiar. Jak wyście to zrobili z tą lampą, znaczy drewnianym kolosem ? Ja nie wiem dokładnie a "niebędących" na pewno zainteresuje.

 

.... nie wiem o który odcinek Ci chodzi ale ja miałem na mysli ostatni czyli 8 (w pierwszej pętli 4), ogólnie mieliśmy tam najlepszy czas z petli jak i ogólnie z całego rajdu 25,9 .... Lucek ma to na cyfrówce i ostatni nawrot 360 z wjazdem w bramke przeszedł po mistrzowsku (i to jest nie tylko moja opinia 8) ) .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniany KOLOS " pojawił" się (zapewne niespodzewanie :wink: ) na 2 próbie podczas objerzdzania pachołka ( o ile nie pomyliłem zawodników). Na moj gust wyglądało to na zbyt dużo gazu i samochod zamiast skręcać to pojechał na wprost. Dobrze że kolos miał 3 nogi bo i tak zachwaił się dość... przyzwoicie :-)

 

Ps: Czy kroś jeszcze miał jakieś przygody na PS'ach. Ja na 4 a własciwie 8 próbie wpadłem w szykane czyli zaczaczyłem o koła... Teraz muszę zderzak przetrzeć pastą polerską :mrgreen:

 

Pozdrawiam Sowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt, mnie chodziło o 4 A ta przygoda o której nie chcesz pisać była na 2, jeśli mnie pamięć nie oszukuje.

 

.... ok, ale odwołując się do "objechania ALEX-a" na tym odcinku mam na myśli jego drugi przejazd, który juz ładnie pojechał i bynamniej nie był ponad 30 sekund, a nie pierwszy gdzie faktycznie mu chyba nie wyszło 8) :roll: ....... zresztą nieważne roztrząsamy tu o dupie marynie ....... fajnie było i koniec kropka :D ........

 

..... o widzisz! Sowi opisał co widział 8) .... Sowi, a przypadkiem nie kreciłeś tego odcinkia na kamerce czy cuś, co by przeanalizować błedy :?: ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo zawijania w okolo slupkow... Podobno w WRXie w ogole nie wolno zaciagac recznego - nawet po wysprzegleniu... tak pisza na forach amerykanskich np. NASIOC... Co Wy na to? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHcesz pogadać o problemie z ostrymi nawrotami? ;-) WRX ma słabiutka centralną wiskozę więc jeszcze nei jest tak źle.
Chętnie! Jak by jeszcze ktoś zrobił szkołę okręcania się wokół pachołka na suchym asfalcie...

O tym że WRXom nie jest tak łatwo mówił mi W. K. ale na ten temat bardzo krótko rozmawialiśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...