Skocz do zawartości

Dlaczego ze Szczecina jest tak daleko?! Wszedzie!!!


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie mnie denerwuje (szczególnie po przeczytaniu tematu wielkopolanie łaczcie się, chociaz na plejady jechac nie moge i na piwku tez nie moge byc ) dlaczego w tym Szczecinie i wogole w pln-zach Polsce tak mało sie dzieje. Ogólnie jak ja to sobie nazwalem jest to wielka "dziura tuningowa". Ogólnie z tuningiem to tu sie mało dzieje, jak czlowiek chce jakies powazniejsze przerobki zrobic w Subaraku to musi nie wiadomo jak daleko jechac, Poznan lub Warszawa. Jeżdze Subarka juz ponad pol roku i nawet na szkole Subaru do Miedzianej sie nie moge wybrac bo sam koszt paliwa to prawie 1000 zl. No normalnie ja juz nie moge. Tak mnie jakos dzisiaj wzielo na zal do tej czesci Polski no i nie wiem co dalej. Prosze o pocieszenia :):cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odwiedzcie kiedys Szczecin. Fajnie by było jakby tak pare Subarek pojawiło sie w Szczecinie i impre by sie jakos wymysliło, ale by było fajnie !!! Bo po prostu czytam to forum uczestnicze w nim ale to wszystko dzieje sie jakos jakby tak daleko ode mnie (no tak przeciez to Dziura!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak sie ma nad morze bliziutko to w góry za daleko :)

 

To musisz sie do Biarritz przeniesc. Tam Pireneje "rosna" nad Atlantykiem a i ludzie bogate tam jezdza, mozna sie zaprzyjaznic i nie nudzic do konca zycia.....

Ja tez zaluje ze nie mieszkam w domku w Dinard........nie mozna miec wszystkiego, przynajmniej nie wszyscy.....przyjedz raz w roku na tzw. wakacje do Warszawy.....zatesknisz zaraz do Miedzyzdrojow i okolic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po troche macie racje, moze i przesadzam bo jest tu fajnie, ale jesli chodzi o tematy Subaru i tuningu to jest tu slabo. Pamietajcie jak ktos bedzie w Szczecinie i sie zgubi to niech zatrzyma czarną Subare WRX, zawsze pomoże :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego nad morze moje ulubione bliziutko...Nie przesadzaj

 

No ale jak sie ma nad morze bliziutko to w góry za daleko :)

Ale TY NIC NIE WIESZ.

Ty masz do innsbrucku 925 km autostrada a ja mam tam 1200 z warszawy tlukac sie po nie wiem jakich parszywych drogach.

NIE NIE PRZESADZAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mogę mieszkać wszędzie byle by obok był Mcdonald albo pizzeria... A szczecin też ma plusy możesz sobie zrobić Buggy i na plaże wyskoczyć :) Gotowaną kukurydze zjeść! Czasem toples jakiś się może złapie 8) haha a w zime jak morze zarznie to smigać hahaha po tafli będziesz w telewizji! Albo eskimosem zostać, czy jak to się zwało wielorybem... No wiadomo (kojarzy się to głowie z dziadkiem z dechowatą owłosioną klatą wychodzącą z lodowatej wody w samych gacia.. majtkach) Hyh Chłopie tyle rzeczy można robić...... Musisz troche inaczej patrzeć na świat :shock: Wiem że zostane zlinczowany za to ale pamiętaj Kochajmy sie! haha 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wielka BZDURA :!: W szczecinie jest "gryf tuning klub" :lol: ze wscieklym pomaranczowym sc, ktore obecnie stoi w komisie na K. Kolumba za 9,99 (zl), Sa spotkania tego klubu, jezdzi calibra na spinerach, :lol: Trzeba sie tylko rozejzec :lol:

 

Przenosze sie tam! 8) :D:twisted: Ostra sprawa!

 

A ta calibra ma naklejke-demonka? :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie w Rzeszowie tez jest "dziura", ale za to do Krakowa nie daleko mam. Jak w Rzeszowie zobaczysz Subaru to bedziesz mial szczescie przez caly rok, niestety jak narazie nic sie na horyzoncie nie pojawilo...

Co do tuningu to zaczelo sie cos dziac, w niedziele byly zawody na 1/4 mili, nawet wygralem w swojej klasie :)

Ja czekam na salon Subaru, moze wtedy bedzie tego u nas wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku,Szczecin to piękne miasto,mam tam kilku kumpli....w pierwszej połowie lat 90-tych prwadziłem na plaży w Międzyzdrojach wypożyczalnię sprzętu wodnego "surf center", - deski,banan,spadochron,skutery....może się znamy?poznałem właśnie wtedy bardzo dużo osób min,ze Szczecina.

 

ps.jak ja Ci zadroszczę tej bliskości morza..... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...