Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy - 16.01.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ja też mam w planie się z Wami pobawić. Możemy się spotkać w knajpie na śniadanku około 9-tej, tak zwanej Cegielni po lewej stronie przed Rykami.

 

00. goory - madafaka STI z kontrowersyjnym siateksem zamiast grilla

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat, +potwierdzone+

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10. wąski + 11. (małżonka )

12 i 13 urabus azerpmi + brat

14. J.Bauer

15. Kwietniu

16. Kameleon

17. Jazwes

18. JanekS

19. bmarcin

20. Roefler Marek

21.STI

22.evo

23.evo

24.spokojny

25. Edge

26. MaciejM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

NIe ma chętnych na upalanie (bez szkolenia) w niedzielę po Ułężu?

... a w niedziele też mozna kontrolnie poćwiczyc :?:

Moze jakies szczególy :?:

 

[ Dodano: Pią Sty 15, 2010 10:32 pm ]

Jade bez swojej połówki... niestety. :cry:

Ale mam zamiar sie dobrze bawić :cool:

11-ka wolna. Przepraszam za male zamieszanie :oops: i do miłego :wink:

 

00. goory - madafaka STI z kontrowersyjnym siateksem zamiast grilla

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat, +potwierdzone+

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10. wąski

11. --------------------------

12 i 13 urabus azerpmi + brat

14. J.Bauer

15. Kwietniu

16. Kameleon

17. Jazwes

18. JanekS

19. bmarcin

20. Roefler Marek

21.STI

22.evo

23.evo

24.spokojny

25. Edge

26. MaciejM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za przybycie na impreze szkoleniowa. Wlasnie wrocilem :cool: spodnie mam jeszcze sztywne od sniegu (ach to wyciaganie :twisted: ) a moj glos zostal na Ulezu gdzies w waszych samochodach.

 

Bardzo prosze o uwagi i przekazanie waszych opinii oraz sugestii na przyszlosc.

 

Zapraszam uczestnikow do "afterka", czyli do pasztetowego upalania na Ulezu. Oczywiscie prosze sie wpisywac na liste bo czekam niecierpliwie aby w koncu ustalic jakies warunki i potwierdzic lotnisko. Namawiajcie znajomych to wtedy sie uda zrobic dla was jakies super warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie było spoko, biało też było więc co tu narzekać :mrgreen:

 

ciut szerzej przyszłościowo, żeby nikt się nie martwił jak się uczy "a co będzie jak nie będzie" - wiem, że jak nie będzie to zaspy były miłościwe i miękkie :lol: :wink:

 

chętni na after jutrzejsze może niech się wpisują na drugi temat :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=130461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do południa było niefajnie, czekając w kolejce na instruktorów przejechałem całe 4 razy. Potem było git. Gdybym za każdego wyciąganego z bandy brał dyszkę, pojeżdżawka byłaby gratis :shock: Długo będzie się śnił zakręt 180 stopni - dla mnie nie do ogarnięcia. Na lotnisku to zawsze problem, ale mniej długich prostych, więcej krzywych i szykan please :roll: 100 km przejechane - jestem kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc już ochłonięty po powrocie mogę napisać kilka słów- wyjeździłem się dzisiaj tak, że wystarczy przynajmniej na tydzień :mrgreen:

 

Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne - polecę troszkę wazelinką ale muszę stwierdzić, że dawno nie byłem tak zadowolony. Warto było się przekonać ile się umie w takich trudnych warunkach i nabrać trochę pokory do własnych umiejętności. Byłem kilka razy w Ułężu w tym 1 raz na śniegu ale pierwszy raz miałem okazję faktycznie i bez napinania na czasy poćwiczyć jazdę i zebrać sporo cennych uwag od instruktorów.

 

Należą się Wam Panie i Panowie serdeczne podziękowania za organizację tej imprezy. Fajnym pomysłem IMHO było podzielenie tras na typowo szkoleniową i drugą szybszą gdzie można było sprawdzić to czego się udało nauczyć pod okiem instruktora. Dzięki temu nie było często spotykanych na tego typu eventach przestojów i każdy mógł się wyjeździć tyle ile chciał. Podsumowując jestem mega zadowolony z dzisiejszego dnia i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję pojeździć jeszcze nie raz.

 

Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych forumowiczów i do następnego razu :mrgreen:

 

Szczerze żałuję, że jutro nie będę w stanie pojeździć w Ułężu ale z uwagi nia "konieczność" spożywania alkoholu w dużych ilościach dziś wieczorem pozostanie mi czekać na następne imprezy organizowane przez Waszą szkołę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szkolenie !

Miło było Was poznać.

Wrażenia, jak najbardzie pozytywne! Dawno się tak nie wyjeździłem.

 

Mimo poczatkowej konieczności odczekania swojego w kolejce jestem bardzo zadowolony. Miło było obserwować własne postępy z okrążenia na okrążenie.

 

Co prawda nie obyło się bez szkód - mam pęknięty zderzak i urwaną zaślepkę ale było warto :mrgreen:

Wielkie podziękowania dla osoby, która ją znalazła i odstawiła do "biura" !

 

Na deser kilka fotek:

http://picasaweb.google.com/MrJazwes/UEz16012010#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szkolenie - zrobiłem około 140km także padam z nóg. Dawno się tak nie wyjeździłem jak dzisiaj. Bardzo mi się podobało! Super, że ustawiliście dwie niezależne trasy, co rozładowało ruch i każdy miał miejsce do jazdy.

 

Jazwes, dzięki, że wrzuciłeś już zdjęcia. Mam nadzieję, że inni też podzielą się fotami, które zrobili dzisiaj w Ułężu.

 

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dzieki za czas i prace Instruktorów. Cenne uwagi z prawego zawsze sie przydadza :smile:

Podziekowania rowniez dla ekipy z linka, zaspy czasami dziwnie przyciagaly.

 

Z mojej strony:

- baaardzo slisko, szczegolnie jak dla ośki, dalo sie uprowadzic auto na poczatku oraz po jakims czasie kiedy pojawilo sie czarne

- troche za dlugie oczekiwanie na rozpoczeciu,po jakims czasie sprawy sie unormowaly :wink:

- dobry pomysl z dwoma trasami, rozladowanie ruchu

- poszerzenie trasy chyba zdalo egzamin, inaczej byloby wiecej wyciagania z zasp i wiecej przestojow

 

Pozdrowienia dla uczestnikow.

 

PS. Zderzak u mnie tez ucierpial :roll: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo naprawde bylo super :!: :!: :!: :!:

 

Wyjezdzilem sie na maxa i mam juz dosc na kilka dni.

Genialny pomysl aby rozdzielic jazdy na 2 tory i 3 malutki dla odwaznych (ten 3 tor to sprawka chyba Fitnesa :razz: ) i tam to sie dopiero dzialo.

Bylo grubo, 4 bieg, duzo lodu mocno przyciagajace bandy i denkowe zakrety z poslizgiem kontrolowanym po 60, 80m (kilka razy nie komtrolowanym, niestety) :oops:

 

Czwartek wielkie dzieki dla Ciebie i chlopakow za organizacje.

Fitnes dla Ciebie szczegolne thank's za instrukcje z prawego i lewego :lol:

Chopie to trza jakos opic kurde :wink:

Aut naliczylem prawie ze 30 i jakos korasow wielkich nie bylo.

Zrobilem grubo ponad 120kmOS i jak dla mnie to wypas.

Straty jak u wiekszosci zderzak.

Na fotkach u Jazweza widac (5zdjecje) odlamana prwa czesc zderzaka.

Coz taka live.

A byłbym zapomnial, podziekowania dla kolegi z STI 2004r za wyciagniecie mnie z zaspy (blachy RZ.......)

 

 

Dziekuje jeszcze raz za fajnie spedzony czas i prosze o replay :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Gratulacje dla organizatorów za naprawdę świetną imprezę :smile:

Wielkie dzięki dla instruktorów za wskazówki, a zwłaszcza za wyplenienie niedobrych nawyków w kręceniu kierownicą:!:

Odczuwam ogromną satysfakcję z uzyskanych lekcji i postępów :cool:

 

Jedyna sprawa do poprawy [ocena zupełnie subiektywna]:

- zakręty są cool więc powinno być ich więcej :!: :!: :!:

- zaś wertepy są nie cool więc co by tu zrobić aby było ich mniej :?: :?: :?:

 

Wielkie dzięki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za super imprezę i pozdrawiam przy okazji wsyzstkich spotkanych forumowiczów :!:

 

Co do uwag, to tak jak pisał gourmet, do południa jak ktoś chciał jeździć z instruktorem, to więcej się stało niź jeździło. Potem był znacznie lepiej :!:

Szkoda, że nie dało się zrobić więcej niź jednego okrążnia za jednym zamachem z tym samym instruktorem. Byłoby łatwiej "wdrażać" instrukcje z poprzedniego kółka :idea: Choć rozumiem, że przy tej ilości aut byłoby to ciężkie do ogarnięcia.

 

Generalnie super impreza i jak najbardziej więcej takich :idea: To było moje pierwsze upalanie z instruktorami i już wiem, że to jest to czego zdecydowanie potrzebuję :wink:

 

Przekonałem się, jak niewiele za kierownicą umiem :neutral: i że jednak Forestera też da się zakopać :mrgreen: i to 3 razy :!: Tutaj dziękuję wszystkim którzy pomagali mi się z tych zasp wydostać.

 

Jeszcze raz pozdrawiam i żałuję, że dziś nie mogę poupalać. Do następnego razu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt liczba chętnych do jeżdzenia przerosła wszelkie oczekiwania :shock:

Tak dużego sniegu to jeszcze w Ułężu nie widziałem (a jeżdzę tam już 3 lata) :roll:

 

Czwartek i jego instruktorzy uwijali sie jak w ukropie (mrozie) aby rozładować korki.

Ale skoro Aga nie narzekała na przestoje to znaczy, że nie było tak źle.

 

Pocieszające jest, że tak dużo osób zdaje sobie sprawę że musi doskonalić swoje umiejętności, i robi to na tego typu szkoleniach.

 

dsc06884l.th.jpg

 

dsc06894.th.jpg

 

 

Trasa treningowa (a póżniej także szkoleniowa) zamieniła się w salon samochów wykopywanych z zasp - niektórych to coś nauczyło a niektórych nie :cry: :roll:

 

 

dsc06913.jpg

 

dsc06926t.jpg

 

dsc06932m.jpg

 

dsc06937.jpg

 

dsc06951e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było to czego potrzebowałem !

Uwagi tak jak poprzednicy, zrobiłem trochę mniej km ale chyba za późno

przeniosłem się na drugą trasę. Mi się udało zakopać dwa razy ale za to

chyba byłem piewszy bo jeszcze przed odprawą :oops::mrgreen:

Uwagi intruktorów bardzo cenne, czekam na następną edycję !

Może ktoś ma jeszcze jakieś foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jezdzie w sobote mam jedna zasadnicza refleksje. Zauwazylem ze jest olbrzymi popyt na wyjazdy do Uleza w celach TYPOWO szkoleniowych. Zupelnie innych niz te ktore organizuje Wrobel na ktorych panuje olbrzymie spiecie i wyscig zbrojen. Ludzie chca w atmosferze spokoju pojezdzic a nie wyszarpywac kolejne ulamki sekund.

Popieram w pelni taka inicjatywe. Oby wiecej!!!

 

Na deser dorzucam kilka zdjec ktore udalo mi sie zrobic.

Pozdrawiam wszystkich poznanych

Nr 24 :)

 

http://img13.imageshack.us/g/obraz036m.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

na poczatek chcialbym podziękować Bartkowi Czwartkowi za miłe spotkanie na livie i za fajna imprezę..Pomysł w warunkach zimowych zacny..Bartek jest dobrym ogarniaczem,mialem okazje przejechać z nim zapoznanie tras i troszkę przejechaliśmy trasy,poprawiajac je na gotowo.

Ja pózniej jeszcze skromnie poustawiałem pare szykan na trasie treningowej ,poustawiałem punkty widoczne z opon zaznaczające zakręty i itp....robiłem to z dziką przyjemnościa ,ponieważ chciałem pomóc w takim fajnym pomyśle...mam nadzieje ,że nic nie zepsułem. :mrgreen:

Chcąc nie przeszkadzać w treningu i szkoleniu zrobiłem osobna trase na uboczu ,gdzie nikomu nie przeszkadzając trenowaliśmy z niektórymi jazde bardziej zaawansowaną...byli też niektórzy ,co z nami też spędzili mam nadzieje kilka pouczającuch chwil.

Ogólnie moje zdanie jest takie:

Ludzie z pasja mogą zrobic fajną impreze... nauczyc wiele dobrego i odpowiedniego zachowania za kierownicą-to moje skromne zdanie.

To nie są treningi i zawody takie ,jak są organizowane przeważnie na Ułeżu ,dlatego też sądzę ,że Ci co chcieli wyciągnąć z tego spotkania dużo dobrego,napewno to uczynili.

Serdecznie tez pozdrawiam Adama Tomalaka,który jest świetnym zawodnikiem,a widziałem go w składzie szkoleniowców.

 

Cóż.....było miło,paru chłopaków wyciągaliśmy z zasp.....ogólnie dziekuję za miły dzień.

 

Pozdrawiam tych obecnych ,z którymi miałem przyjemność zamienic zdanie lub coś im przekazać ,jak również tych,z którymi nie mialem kontaktu...Pozdrawiam.Fit.

 

[ Dodano: Pon Sty 18, 2010 8:46 am ]

Witam Wszystkich.

na poczatek chcialbym podziękować Bartkowi Czwartkowi za miłe spotkanie na "lajfie" i za fajna imprezę..Pomysł w warunkach zimowych zacny..Bartek jest dobrym ogarniaczem,mialem okazje przejechać z nim zapoznanie tras i troszkę przejechaliśmy trasy,poprawiajac je na gotowo.

Ja pózniej jeszcze skromnie poustawiałem pare szykan na trasie treningowej ,poustawiałem punkty widoczne z opon zaznaczające zakręty i itp....robiłem to z dziką przyjemnościa ,ponieważ chciałem pomóc w takim fajnym pomyśle...mam nadzieje ,że nic nie zepsułem. :mrgreen:

Chcąc nie przeszkadzać w treningu i szkoleniu zrobiłem osobna trase na uboczu ,gdzie nikomu nie przeszkadzając trenowaliśmy z niektórymi jazde bardziej zaawansowaną...byli też niektórzy ,co z nami też spędzili mam nadzieje kilka pouczającuch chwil.

Ogólnie moje zdanie jest takie:

Ludzie z pasja mogą zrobic fajną impreze... nauczyc wiele dobrego i odpowiedniego zachowania za kierownicą-to moje skromne zdanie.

To nie są treningi i zawody takie ,jak są organizowane przeważnie na Ułeżu ,dlatego też sądzę ,że Ci co chcieli wyciągnąć z tego spotkania dużo dobrego,napewno to uczynili.

Serdecznie tez pozdrawiam Adama Tomalaka,który jest świetnym zawodnikiem,a widziałem go w składzie szkoleniowców.

 

Cóż.....było miło,paru chłopaków wyciągaliśmy z zasp.....ogólnie dziekuję za miły dzień.

 

Pozdrawiam tych obecnych ,z którymi miałem przyjemność zamienic zdanie lub coś im przekazać ,jak również tych,z którymi nie mialem kontaktu...Pozdrawiam.Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...