Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy - 16.01.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7. blackdogwwl

8 i 9. -Fiat 126 + Misia

10. bolid72

11 i 12.wąski + małżonka

13. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

14. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wpiszę - w sumie już dawno w Ułężu nie byłem :mrgreen:

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7. blackdogwwl

8 i 9. -Fiat 126 + Misia

10. bolid72

11 i 12.wąski + małżonka

13. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

14. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

15. J.Bauer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7. blackdogwwl

8 i 9. -Fiat 126 + Misia

10. bolid72

11 i 12.wąski + małżonka

13. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

14. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

15. Kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Bauer, wtedy? ja w lewo, Ty w prawo z wyjazdu :lol: , toż to było z pięć lat temu :mrgreen:

 

Pamiętam, pamiętam :mrgreen: Byłem jeszcze z parę razy, a ostatni rok temu mniej więcej.

 

Ktoś mnie wywalił z listy :evil::mrgreen:

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7. blackdogwwl

8 i 9. -Fiat 126 + Misia

10. bolid72

11 i 12.wąski + małżonka

13. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

14. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

15. J.Bauer

16. Kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Bauer, wtedy? ja w lewo, Ty w prawo z wyjazdu :lol: , toż to było z pięć lat temu :mrgreen:

 

Pamiętam, pamiętam :mrgreen: Byłem jeszcze z parę razy, a ostatni rok temu mniej więcej.

 

Ktoś mnie wywalił z listy :evil::mrgreen:

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10 i 11.wąski + małżonka

12. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

13. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

14. J.Bauer

15. Kwietniu

Hej ja mówiłem, że w innym terminie bym był chętny. Ja siebie widzię na liście więc coś jest nie tak. Napisałem tak jak Cysztof Jeśli to by było w innym terminie. Mam kolokwia i nie mogę zabawić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 90 % będę - potwierdzę po konsultacjach z małżowiną. Rodzinnego kombi nie może zabraknąć na takim szkoleniu bezpiecznej jazdy :mrgreen:

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10 i 11.wąski + małżonka

12. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

13. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

14. J.Bauer

15. Kwietniu

16. Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa i alternatywa dla typowych ostatnio wyścigów zbrojeń :wink: Termin moim zdaniem z Cyną nie koliduje o tyle, że osoby pragnące przede wszystkim podszkolić styl jazdy nie muszą się przejmować drogocennymi sekundami, a raczej szlifowaniem li i jedynie technicznych umiejętności - zwłaszcza w aurze takiej, jaką mamy za oknem. Noooo... chociaż widzę tu kilku niezłych zawodników...

szkoda, że u mnie tak cienko z finansami... może się uda coś wymyśleć, a wtedy z chęcią i ja się dopiszę :grin:

(ma ktoś patent na wygraną w Totka :wink: ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki zakupione, zatem dopisuję się do listy :mrgreen:

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10 i 11.wąski + małżonka

12. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

13. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

14. J.Bauer

15. Kwietniu

16. Kameleon

17. Jazwes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0Zimówki zakupione, zatem dopisuję się do listy :mrgreen:

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10 i 11.wąski + małżonka

12. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

13. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

14. J.Bauer

15. Kwietniu

16. Kameleon

17. Jazwes

18. Krzynio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz przyszlo kilka slusznych zapytan... odpowiadam rowniez na watku :wink:

 

impreza ma charakter szkoleniowy... nie przewidujemy specjalnego pomiaru czasu ani tez prowadzenia klasyfikacji. jedynie do celow szkoleniowych (na zyczenie kierowcy) pomiar czasu moze byc przeprowadzony przez instruktora na probie szkoleniowej, tak aby ocenic postep lub znalezc optymalny przejazd.

 

na imprezie beda tez osoby tzw. poczatkujace, ktore moga nie chciec ryzykowac szybka jazda lub dekoncentrowac sie szybko smigajacymi samochodami dookola... wiec na treningowej trasie, gdzie jezdzimy bez instruktora, bede ustawial konfiguracje techniczna (wczesniej w takich warunkach testowalem szeroki slalom - taki do przerzucania samochodu z jednej w druga na 2 dokreconym biegu). oczywiscie wiadomo, ze na Ulezu co by sie nie ustawilo i tak wyjdzie szybko :lol:

 

na trasie treningowej bedziemy dobierac sie grupami w zaleznosci od mocy kierowcow/samochodow co by sie dobrze jechalo i nie bylo niepotrzebnych stresow. napewno bede wymagal aby zachowac odleglosci a nie uprawiac rallycross. dlatego priorytetem tutaj bedzie trening a nie sciganie sie z pomiarem czasu - nawet jesli bedzie to wymagalo zrobienia sobie odstepu przed poprzedzajacym samochodem lub przepuszczenia samochodu nadjezdzajacego.

 

w czwartek rano bedziemy przygotowywac obie trasy plugiem snieznym tak aby mozliwa byla plynna jazda bez potrzeby walki w kopnym sniegu. dodatkowo w sobote wczesnym rankiem bedziemy sprawdzac stan trasy i jesli zajdzie taka potrzeba odsniezymy je 2 samochodami czteronapedowymi :cool:

 

impreza jak narazie nie ma ograniczonej pojemnosci... robie liste uczestnikow i skutecznie zwiekszam ilosc instruktorow. napewno obie trasy beda bezkolizyjne tak aby mozna bylo w kilka aut na raz jezdzic. jak sie uda sprawnie przeszkolic wszystkich uczestnikow to plan jest aby otworzyc obie trasy do jazd treningowych - tak specjalnie dla tych co na koniec wola sie wyjezdzic zamiast jechac na obiad 8-)

 

bardzo nam zalezy aby kazdy z uczestnikow, zarowno tych co przyjada pierwszy raz na szkolenie jak i tych co mozna okreslic "starymi wymiataczami" najezdzili sie i co dla nas najwazniejsze poczuli, ze zdobyli/przypomnieli sobie cenne umiejetnosci oraz podniesli poziom panowania nad samochodem w warunkach zimowych.

 

ps. przepraszam za forme posta. ale pozna pora i na biegu odpisalem :twisted: obiecuje zrobic lad na liscie (prosze potwierdzajcie swoja obecnosc na 99%) i zdac relacje po akcji sniezno-plugowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy przyjazd na oponach "wielosezon" jest dla organizatora do zaakceptowania?

Dzięki za info zwrotne.

 

"Ja nie mam nic naprzeciwko, wrecz przeciwnie" trzeba tylko sprawdzić, czy w tych oponach jest wystarczająco głęboki bieżnik i szerokie rowki. Śnieg na lotnisku jest wszędzie i opona musi mieć czym go wybierać. Tam gdzie zrobi się twardo będzie lodowisko, dlatego też napisałem, że trzeba mieć opony zimowe. Jeśli w tej chwili nie masz problemów z wyjechaniem z niektórych miejsc parkingowych czy zasp to też nie przewiduje abyś miał się specjalnie zakopać na lotnisku :grin:

Jeśli jednak te opony są już mocno zużyte i samochód na nich "tańczy" to nie ma sensu uczyć się nim jeździć jeśli nie idzie go opanować.

 

[ Dodano: Sro Sty 13, 2010 10:31 am ]

nie znam instruktorów, czy można jakieś w pigułce zawarte Ich doświadczenie wrzucić w temacie?

 

to zawsze mozesz ich poznac :razz:

 

Atutem naszej firmy jest właściwa kadra. Nasi instruktorzy to doświadczeni w sporcie kierowcy, piloci i sędziowie. Źródłem naszych umiejętności i wiedzy są rajdy samochodowe, sport który nas pasjonuje. Posiadamy licencje zawodników sportu samochodowego, licencje sędziowskie oraz uprawnienia nauki jazdy. Jesteśmy działaczami Automobilklubów, aktywnie zaangażowanymi w rozwój sportów motorowych oraz poprawę bezpieczeństwa na drogach.

 

Trochę szkoleń i imprez jest już za nami. Zapraszam Cię na naszą stronkę gdzie jest kilka przykładowych filmów.

 

Ja jeźdzę aktywnie w rajdach od 2000r. Mam licencje międzynarodową i zaliczyłem też występy w RSMP. Ćwicze bardzo regularnie samochodami 4x4, mocną, zeszperowaną ośka i kilka razy w roku moim klasykiem w tylnym napędzie ;-)

Nasi instruktorzy mają na swoim koncie wielokrotne tytuły w rajdach amatorskich i profesionalnych oraz duże doświadczenie szkoleniowe. Są specjalistami od wszelkich rodzajów napędów oraz sposobów szperowania samochodu (szpery "szweckie", "ruskie" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Opony są dobre, radzą sobie na drogach w obecnych warunkach, więc z przyczepnością nie powinno być najgorzej :grin: Trzeba będzie ewentualny jej brak nadrabiać techniką co powinno podnieść efektywność szkolenia :smile:

Najpóźniej jutro do godziny 12:00 finalnie zdecyduję odnośnie uczestnictwa - niestety może się okazać, że trzeba będzie, w sobotę, pojawić się w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niezbyt mocna ośka nie bedzie przeszkadzać to jestem po nauki :smile: .

 

0. DNL

1. Łukasz- Vectra

2. Krystian- BMW

3 i 4. maciekSubru + Aga

5. Fx - brat (75%, w środę potwierdzę)

6. gourmet

7 i 8. -Fiat 126 + Misia

9. bolid72

10 i 11.wąski + małżonka

12. Nochal ( warunkowo, bo jestem też wpisany jako "rezerwa" w NMnP )

13. RC Wróblik ( jeszcze musi potwierdzić - nie ma konta na forumie, ale wiem że ma WIELKĄ ochotę pouczyć się nowej zabawki czyli STI )

14. J.Bauer

15. Kwietniu

16. Kameleon

17. Jazwes

18. Krzynio

19. bmarcin

 

Pytanie do prowadzących - kase wpłacamy na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...