Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mala przygoda gacka, daszek w hondzi sie porysowal, ale cale szczescie bylo w miare miekkie ladowanie i zaloga gagacki/wloch o wlasnych silach dotarla do mety, fajnie, ze w sponsoring marcina wlaczyla sie firma www.opony.pl ktora od dluzszego czasu wahala sie w tej kwestii, teraz na pewno bedzie latwiej odbudowac auto przed warszawskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Kajtek pokazał na rzeszowskim, to naprawde czapki z głów :shock: To jest wręcz nieprawdopodobne , aby gość z N-ki teoretycznie gorszym autem, lał polską czołówke w S2000 i walczył jak równy z równym z Brayanem w fabrycznym zespole Peugeota. Ręce same sie do oklasków składają :idea:

Brayan sam wykonał taki gest po ostatnim oesie, zatrzymał sie , poczekał na Kajtka i bił mu brawo jak przejezdzał :shock: :D Bo on chyba sam nie wierzył że Kajtek mógł tak jechac, a jechał tez na limicie.

Brawo Kajtek ! bedzie MP jaki nic w tym roku :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zbytnio napalac, zostały 3 rajdy, na których wszystko może się zdarzyc. Ja oczywiscie kibicuje Kajtkowi, bo jest mega zajebistym gosciem a przy tym świetnym kierowcą, który z gorszym sprzetem leje wszystkich jak leci, nielicząc Bryana.

 

A Rajd Rzeszowski to jakieś piekło dla kierowców. Tyle dzwonów, tyle razy karetka wyjezdzala na odcinek. Widziałem min. wypadek Butruka. Było mega grubo i dobrze, że się skończyło tak a nie inaczej. Ktoś wie czy Maciek Wilk już wyszedł ze szpitala? I czy Kamil będzie jeszcze startował? Bo auto totalnie odpisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego Wam i nam życzę :) Podstawy do tego są: świetna załoga, super przygotowany i bardzo szybki samochód (przypominam, że w zeszłym roku nie było mowy o nawiązaniu walki, a sama większa zwężka nie wystarcza! ), a do tego zgrany i bardzo profesjonalny zespół. Inwestowanie w młody talent i zaufanie doświadczeniu czterokrotnego Mistrza Świata odnosi sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego Wam i nam życzę Podstawy do tego są: świetna załoga, super przygotowany i bardzo szybki samochód (przypominam, że w zeszłym roku nie było mowy o nawiązaniu walki, a sama większa zwężka nie wystarcza! ), a do tego zgrany i bardzo profesjonalny zespół. Inwestowanie w młody talent i zaufanie doświadczeniu czterokrotnego Mistrza Świata odnosi sukces

 

 

milo popatrzec na filmikach jaka Kajto bomba latal. 8) a tak BTW to RSMP to jeden z niewielu rajdowych cykli w ktorym N'ka skutecznie walczy na asfaltach z S2000 8)

 

i gdzie sa te wszystkie Kuchary , Kuzaje i inni kozacy :P , ......a Kuchara to nawet szkoda komentowac , bo jego wlasne okreslenie na swoja jazde " ze jedzie jak baba " jest mocno na wyrost :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy skoda badz inny producent(S2000) bedzie zainteresownay wspolpraca z Kajtkiem po tym sezonie, moim zdaniem Kajto powinien spadac z naszego podworka i rozwijac skrzydla gdzies zagranica (IRC,ERC), oczywiscie po wyjeciu mistrza w tym roku :twisted:

(wiem, wiem, kasa itd... ale zycze mu tego! i nam tez :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który z gorszym sprzetem leje wszystkich jak leci

 

będzie przypowieść :wink:

miałem na studiach kolegę który uparcie lansował tezę, że nie liczy się masa tylko liczy się spryt :idea:

i po pijaku rzucał się na każdego dresa który był większy od niego :roll: z reguły wygrywał wykorzystując element zaskoczenia :wink:

więc parafrazując

nie liczy się auto.. liczy się SPRyT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę w imieniu całego teamu powiedzieć, że cieszą miłe komentarze i poparcie - na pewno przekażę pozostałym członkom zespołu :)

 

 

PS ma ktoś pomysł na ksywkę dla naszej rajdówki? ;)

 

Ksywki dziś nie wymyślę ale za to wierszyk:

"Na prawym Baran, Kajto idzie jak taran" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...