Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wydaje mi się żeby to był celowy skrót. Po długiej prostej (600m) był prawy piątkowy zakręt i pewnie go wypluło na to pole. Auto zapada się i hamuje na takim czymś więc zysk czasowy chyba żaden.Dochodzi potem wjazd na właściwą drogę ( co łatwe nie jestA ) Chyba po prostu wyleciał na tym prawym szybkim.

AK

 

 

Panie Andrzeju,

 

 

dosc specyficzne "wyplucie" :) "pojechal po prostu prosto:) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby to był celowy skrót. Po długiej prostej (600m) był prawy piątkowy zakręt i pewnie go wypluło na to pole. Auto zapada się i hamuje na takim czymś więc zysk czasowy chyba żaden.Dochodzi potem wjazd na właściwą drogę ( co łatwe nie jestA ) Chyba po prostu wyleciał na tym prawym szybkim.

AK

 

 

Panie Andrzeju,

 

 

dosc specyficzne "wyplucie" :) "pojechal po prostu prosto:) "

 

Człowiek naiwny jest.... :oops: ..zapomniałem o tym lewym....ewidentny skrót.....

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby to był celowy skrót. Po długiej prostej (600m) był prawy piątkowy zakręt i pewnie go wypluło na to pole. Auto zapada się i hamuje na takim czymś więc zysk czasowy chyba żaden.Dochodzi potem wjazd na właściwą drogę ( co łatwe nie jestA ) Chyba po prostu wyleciał na tym prawym szybkim.

AK

 

 

Panie Andrzeju,

 

 

dosc specyficzne "wyplucie" :) "pojechal po prostu prosto:) "

 

Człowiek naiwny jest.... :oops: ..zapomniałem o tym lewym....ewidentny skrót.....

 

AK

 

Nie naiwny :roll: , tylko uczciwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc specyficzne "wyplucie" "pojechal po prostu prosto:) "

 

A panowie w żółtym to nie kibice. Przed odcinkiem skrupulatnie przygotowali ten skrót, wybierając z niego kamienie itp. Później stali tworząc bufor dla swojego szefa.

Długo się nie mogłem przekonać do Kuchara, zawsze uważałem go za średniaka. Po Elmocie błysk geniuszu i uzyskał u mnie kredyt zaufania.

Na niedługo jak się okazało. Jak się robi wynik takimi matodami, to mnie ten wynik p#%#*#.

Powinni mau zabrac punkty za Lotos!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie tak unosić każdy w tym sporcie ma mniejsze lub większe gzeszki i każdy z zawodników RSMP mial mniejsza lub wieksza podpadowe

 

oczywiście ze tak, mało tego wczoraj pokazełem ten film i zdjecia Kajtkowi, i powiedział owszem ewidentny skrót, ale podobno w rajadach tak jest , ze jak nie jest coś opisane w itenerze, że to dpouszczalne takie grupe cięcie :shock: sam sie zdziwiłem :shock: , że jeśli jest opisane np. lewy /prawy za znakiem, kapliczka itp. , a nie jest otasmowane to można ciąć i robić skróty :shock:

Pozostaje jednak pewien niesmak, gdzie zasada jak fair play :roll:

 

P.S. Podobno Hołek nie takie skróty zna i robi na mazurach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a osobiście uważam że zmieniając team i samochód, bedzie na Polskim w wielkiej dup... :(

Nie od dziś wiadomo że Makinen to mistrz szutrów i wie jak ustawić samochód a dysponuje świetnym autem z fenomenalnym zawieszeniem BOS niedostepnym dla innych , co było widać jak Kajtka auto sie zachowuje, ono jedzie jak S2000 :shock: jak nie lepiej. Ale cóż , niech mu ziemia lekką bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a osobiście uważam że zmieniając team i samochód, bedzie na Polskim w wielkiej dup... :(

tez tak mysle niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a osobiście uważam że zmieniając team i samochód, bedzie na Polskim w wielkiej dup... :(

tez tak mysle niestety

 

zmiana samochodu na 2 tygodnie przed rajdem chyba nie wynika z widzimi się Kajtka coś musiało im zazgrzytać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a osobiście uważam że zmieniając team i samochód, bedzie na Polskim w wielkiej dup... :(

tez tak mysle niestety

 

zmiana samochodu na 2 tygodnie przed rajdem chyba nie wynika z widzimi się Kajtka coś musiało im zazgrzytać :(

 

raczej nie bo od poczatku przewidziane byly tylko dwa starty z Makkinenem ale birac pod uwage szutrowy rajd , spec samochodu ,i to ze jest szansa aby w ustawieniu pomogl spec od szutro byly mistrz swiata , nie rozumie tej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powód jest jeden.

SIANKO

zapewne , ale jaka to roznica w kasztach calego sezonu 10% ? , chyba nie wiecej a bedac zawodnikiem co wazniejsze sponsorem wolal a bym chyba dac topowe auto na najwazniejszy i najbardzej prestizowy rajd w roku tym bardziej ze jest ogromna sznsa go wygrac co przeklada sie na ogromna medialnosc wyniku , a dac slabesze auto na jedna dwie inne np: asfaltowe rajdy tym brdziej ze (z calmy szacunkiem dla Kajta) ale na mistrza Nka przy takiej obsadzie jak w tym roku to raczej male sznse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi to nie są mistrzostwa swiata i nie ma tu w Polsce takich sponsorów ktorzy byli by w stanie dawać koszmarnie wielka kasę na topowe fury.

 

To że kajto w ogóle jezdzi to cud.a zobacz ze nawet pojedzie 2 rajdy w ME i moze sie rozwijac. auto od makinena jest mysle duuuuuzo drozsze niz z symtechu i jak to wlasnie sie wypowiedziales widac golym okiem jak oba auta jezdzą i jaka jest nimi róznica.w cenie mysle ze ta roznica jest podobna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi to nie są mistrzostwa swiata i nie ma tu w Polsce takich sponsorów ktorzy byli by w stanie dawać koszmarnie wielka kasę na topowe fury.

 

To że kajto w ogóle jezdzi to cud.a zobacz ze nawet pojedzie 2 rajdy w ME i moze sie rozwijac. :

 

tyz prowda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...