Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Bouffier i Kajto im już odjechali :shock: OS5 a już mają koło minuty przewagi. :mrgreen: Kajto wygra. Mam przynajmniej taką nadzieję

 

EDIT: Kościuszko już nie jedzie. Padło auto, cyt: "straciło moc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kajto w tym roku w ogóle jest wg. mnie faworytem. Jeździ w miarę równo i to mu chyba zapewni końcowy sukces :wink:

 

Ale jednak na asfaltach nie jest juz tak rozowo i S2000 odjezdza :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto w tym roku w ogóle jest wg. mnie faworytem. Jeździ w miarę równo i to mu chyba zapewni końcowy sukces :wink:

 

Ale jednak na asfaltach nie jest juz tak rozowo i S2000 odjezdza :|

 

Nie demonizowałbym. Kajtek Elmot przegrał na drugim odcinku, jak złapał kapcia. Kolejne odcinki notował w pierwszej trójce, także facet ma szanse napewno na podium, czy na mistrzostwo, myśle że też, ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Młody ma rację. Nie raz już tak bywało, że załoga zajmująca wielokrotnie drugie - trzecie miejsca w sezonie, w końcowej kwalifikacji sezonu była pierwsza.

Dlatego uważam, że w tym roku wygra załoga, która będzie jechać najbardziej równo w trakcie sezonu :wink: I przewaga S2000 może nie wystarczyć wielu kierowcom, żeby objechać Kajta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię tego Borowczyka. Gada jak potłuczony....

 

A propo: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Andrzej_Borowczyk

 

 

Wielkie brawa dla Janka Chmielewskiego za pojedynek z Oleksowiczem. Tylko 0,1 s przegrał C2 z Imprezą Oleksowicza :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę! :mrgreen: Ale się udało, no jasna cholera, nastrój w teamie kosmiczny, wszyscy byliśmy na rampie, Kajto, Jarek i Subaru pokazało kto tu rzondzi! :twisted:

 

 

Przy okazji wielkie dzięki dla załogi "00" Verta i Piotrka za możliwość karnięcia się z Wami! :D Bardzo, ale to bardzo dziękuję! Dopiero teraz tak na prawdę zrozumiałem, jaki wielki kawał zajebistej roboty odwalacie razem z resztą ekipy Bezpiecznie Rajdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...