Skocz do zawartości

Forester STi - mniam mniam :)


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

mi się jednak cały czas bardziej podoba ten stary.

 

hmm w sumie to nowy model Imprezy mogliby zrobić konkretnie styl '99-'00 tyle, że ze sztywniejszym nadwoziem, lepszym spasowaniem materiałów, zawieszeniem i innymi takimi (a nie jakieś kurde hatchbacki z intercoolerem przed zderzakiem!!!)...

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak będzie.... :D

 

w ogóle uważam, że jest błędem, że Subaru próbuje bawić się w stylistykę. zawsze robili coś, co nie wyglądało (pamiętam reakcje na naszego GL'a jeszcze bez bajerów: "ooo jaki ładny fordzik" :)) a i tak każdy patrzył i umierał (np. tak jak jest z naszym spec.GT :D) a teraz? nowy Legacy, teraz Forester... zwariowali ci Japończycy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze twierdzę, że auto ma jeździć - a nie wyglądać (nooo, jedyny ładny widok, na jakim mi ciut zależy, to kierownica i zegary;-))... ale jak patrzę na tego Forka STi to przyznam: przyjemnie zawiesić oko.

Dużo przyjemniej jednak zawiesić oko na tym momencie obrotowym - a jeszcze poczuć go pod nogą... orgazm...! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe, wiem ;)

 

Tylko że do tej pory była mowa o starszym STi, czyli tym, który wrzuciłem w załącznik :) Jako że ten, o którym mowa w tym temacie jest nówka-nierdzewka, dlatego postanowiłem założyć nowy topic, coby się ludziom nie pomieszało ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester to do lasu, nie na drogi (wiem, zaraz mnie wszyscy oplują). Ale, miałem okazję jeździć (jako pasażer) XT... Dżizys, wysokie balony opon + wysokie zawieszenie powoduje, że to auto w zakrętach tak buja, że ciotka, która siedziała z tyłu prawie zwymiotowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Trochę buja, ale jak się dopnę pasami "na zatrzask" jak uczyli na SJS to mi to bujanie wcale nie przeszkadza w czuciu samochodu. Jak jadę rozluźniony to rzeczywiście wrażenie jest takie jakby się miał wywrócić (w porównaniu do Imprezy) ale to jest złudzenie. Foryś prowadzi się całkiem dobrze, a jak na SUV'a to rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...