Skocz do zawartości

Król Konfesjonału


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Crazy_Ivan, tka jak ja nie lubie waszego uwielbianego filmu,

 

To nie chodzi o uwielbienie tylko o to, że ktoś od nas ruszył dupe z przed komputera, wziął kamere i coś zrobił. Miałeś kiedyś kamere w rękach, nagrywałeś jakiś film (nie komunie)? Ja kiedyś próbowałem i wiem, że to co się wymyśliło a to co wyszło na ekranie to kompletnie różne rzeczy :mrgreen: Dlatego im kibicuje :wink:

 

tak nie którym przeszkadza że czasem gdzieś kilka osób wymieni sobie kilka postów spamu

 

kilka postów nikomu by nie przeszkadzało, chodzi o kilkaset :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Wam z królem konfesjonału, niestety pierwsze dwa odcinki jakoś mnie nie urzekly...

Z ostatnich wrażeń: za dużo przeklin, może nie ilościowo, ale zbytnio podkreślone... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich wrażeń: za dużo przeklin, może nie ilościowo, ale zbytnio podkreślone... :roll:

Też mnie to jakoś razi. Coś w stylu zaklnę i będzie śmiesznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś kamere w rękach, nagrywałeś jakiś film (nie komunie)?

 

Majac lat 14cie nakrecilem z kolegami kamera VHS-C ( :mrgreen: ) komedie prawie pelnometrazowa pt. "Glucha Ciemnosc" - i faktycznie latwo nie jest :P szczegolnie jak sie jest "aktorem" / "producentem" i "rezyserem" w jednej osobie. To byl szkolny hicior box office, normalnie kasowalismy jakies pre-denominacyjne zlotowki i po wyplatach dla "ekipy" starczylo mi na motorynke :mrgreen: Piekne czasy :D

 

Tylko jakis instynkt popowiadal mi, ze z zerowym budzetem, to trzeba zrobic cos glupio- smiesznego i nie silic sie na nic "ambitnego" bo bedzie porazka.

 

I tego najbardziej brakuje mi w produkcji KK. Nie, sorry, najbardziej brakuje mi dystansu osob zaangazowanych, ale o to jest MEGA trudno. Bedac osobiscie badz posrednio zaangazowanym traci sie obiektywizm.

 

Za PR, budowanie napiecia i caly hype naleza sie szczere gratulacje. Efekt jednak narazie rozczarowuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...