Skocz do zawartości

Rodzaje zawodów i zasady jazdy na plejadach


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat z kwietniowego numeru magazynu Plejady, (który trafił dzisiaj w moje ręce) traktujący o trasie szosowej Zlotu: "W tegorocznej książce drogowej znajdziemy próby sprawnościowe na placach, odcinek szutrowy i kilka innych niemniej atrakcyjnych."

 

No i chyba Moniqa pisała poważnie z tym parkowaniem. :evil: Mam nadzieję, że to mimo wszystko nie będzie parkowanie ( może jakiś miły slalom?). Chyba wszystkie próby nie będą obowiązkowe, bo nie wszyscy będą chcieli jechać odcinkiem szutrowym (ze względu na porysowanie auta).

 

Fajnie by było jak by ktoś światły napisał dokładnie ( na ile pozwoli mu dyrekcja) jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie straszysz jak straszysz. Też w rajdzie starujesz i chcesz się pozbyć ewentualnej konkurentki ?

Witus..ja z racji wieku...Hansa nie mojego..jestem poza konkurencja..a co do konkurentek..kilka lat temu przestaBam patrzec na ludzi jak na konkurencje :wink:

 

Aquarius..dopingowac..masowac paluszki..bo jak nie to ona teraz lamie pilniczki..a ty na zawodach obgryziesz z nerwow palce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Twoja mama to jeszcze przemyśli..mam przeciek z SIPu że na szosowej trasie będzie próba: zatoczka tyłem..... 8)

 

Nie cierpię prób z cofaniem Subaru ....

Gargamel.

Mam nadzieję,że to żart! :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moja mama jest .

 

Primo: po pierwsze nie myśl za Mamę...

Secundo: na takich imprezach często "wolniej" znaczy szybciej, nie brakuje tam wariatów podpalonych co urywaja lewarki od skrzyń biegów i nie kończą w ogóle zawodów...

Tertio: taka rywalizacja o "pietruche" dobrze robi dla umiejętności bo mozna coś tam autkiem powywijać i poznac jego możliwości i granice.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takich imprezach często "wolniej" znaczy szybciej,

 

 

 

Pewien bardzo szybki kierowca i instruktor inicjałami A L mawia że ZAWSZE żeby jechać szybciej, trzeba jechać wolniej ;-)

No jaoś nie wierzę Panu A Len. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaoś nie wierzę Panu A Len. :)

 

A powinieneś, bo to bardzo łebski facet, z imponującą wiedzą.

 

P.S. Którego nawet kiedyś przestraszyłem, bo zakręty mi się pomyliły :roll:

Dla uzupełnienia dodam!Tu akurat nie wierzę Panu AL... :D

Przy okazji pozdrawiam AL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, ja to rozumiem tak. Jak jedziesz "ile fabryka dała" to możesz wylecieć z toru, albo mieć ostre hamowania na zakrętach, bo za szybko było i stracisz przez to czas. Jeśli pojedziesz wolniej, to będziesz miał więcej czasu na przygotowanie się do zakrętów i przejedziesz je bardziej technicznie, a całą trasę bardziej płynnie, no i też (a może przede wszystkim) zwiększysz szansę na dojechanie cało i bez przygód do mety.

 

Dobrze to sobie wykombinowałem, Azrael czy źle ? (Ja jestem teoretykiem, nie praktykiem, chętnie się czegoś nauczę)

 

P.S. A L to oczywiście pan Andrzej z SJSu ? (złe demony niepewności mnie napadły, pewnie ze zmęczenia).)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to sobie wykombinowałem, Azrael czy źle ? (Ja jestem teoretykiem, nie praktykiem, chętnie się czegoś nauczę)

 

P.S. A L to oczywiście pan Andrzej z SJSu ? (złe demony niepewności mnie napadły, pewnie ze zmęczenia).)

 

 

Dwa razy tak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wie, kto ze "slawnych i moznych tego swiata" (poza Dyrekcja i Mamusia :wink: ) pojawi sie na tym zlocie? Ci sami co rok temu czy jakies "zestaw poszerzony"??

 

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, jak potem taka pilotka po plecach przeciagnie to odlot murowany - do samych Plejad :P :wink: :D

 

hmmm, nie strasz mnie- moja już naprawdę zaczęła trening przed Plejadami (była lekcja pierwsza- co to jest kompas). Niebieski lakier też już zamówiony- grozi odlot dłuugo po plejadach. :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...