Skocz do zawartości

AVATARY i inne sprawy osobiste


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mowie, ze Maruda jest Panem w srednim wieku, brunetem o ostrych rysach twarzy i z zarostem :)

 

:))

 

Witam,

poczytawszy sobie conieco nt. swojego wyglądu (zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego, a co!! ;)) postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze. Pewnie będą one -jak zwykle- nie na temat i niekoniecznie wniosą "jasność w temacie", ale żal zmarnować taką okazję... ;))

 

Gratuluję przenikliwości graniczącej z jasnowidztwem :))

Oczywiście, zakładając że kolega Than Jr nie czytał moich postów z 16 kwietnia (wątek: "Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia" - "No wiesz, Graza, ja jestem wprawdzie 'drugiej mlodos'ci...'") i z 4 kwietnia (wątek: "dyskusja obyczajowa" - "Nie napluję w lustro przy goleniu - bo się nie golę").

 

(Wykluczam też, oczywiście, możliwość oglądanie fotek z Kąkolewa... lub też relacje bezpośrednie otrzymane od innych forumowiczów z kręgów bliskich koledze. ;)))

 

A teraz już poważnie(j):

Oczywiście, jestem facetem, co stosownym symbolem stoi przy avatarku pokazane.

Co do wieku: nie zaprzeczam, nie potwierdzam... :)

Zaś ostre rysy twarzy, w obecności zarostu, zwykły ginąć pod wspomnianym zarostem....

 

Pisząc o innym odbiorze słowa napisanego przez osobę nieznaną chodziło mi tylko o uwypuklenie tego aspektu - nie miałem na myśli tego, żeby "się ukrywać" (choć też, z drugiej strony, nie jestem lubiącym sie afiszować ekstrawertykiem... ;)

 

Ażeby pójść z duchem czasu (wątku??) postanawiłem się ujawnić..... trochę (patrz załącznik).

 

Zdjęcie nie jest może szczególnie aktualne, ale przecież "ogólne pojęcie" można sobie na jego podstawie wyrobić... ;))

(Zresztą, nie ja pierwszy na forum sięgam do rodzinnych archiwaliów :)

 

pzdr,

M.

 

PS: fotka jest obrócona, bo serwer nie przyjmuje fotek w pionie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu ludziska swoje oblicza ujawniają ładne ście są wszystkie :P ale moją facjate mogą zobaczyć tylko wybrani :D a mój Avatarek bradzo mi sie podoba i nie zmienie go na moją ochydną gembe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ażeby pójść z duchem czasu (wątku??) postanawiłem się ujawnić..... trochę

 

Marudo drogi, Tys postanowił "trochę" - ale dobrzy koledzy tu i ówdzie publikują więcej... :mrgreen:

No, bardzo ciekawy profil.

Potrzebujemy jeszcze jednego takiego zarośniętego - i spokojnie możemy się ustawić do remake'u słynnego obrazka pt. Marks - Engels - Lenin. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ażeby pójść z duchem czasu (wątku??) postanawiłem się ujawnić..... trochę

 

Marudo drogi, Tys postanowił "trochę" - ale dobrzy koledzy tu i ówdzie publikują więcej... :mrgreen:

No, bardzo ciekawy profil.

 

Wiem... Życzliwość ludzka nie zna granic... :mrgreen:

(Dlatego we wcześniejszym poście napomknąłem o fotkach z Kąkolewa... Nie będę się ukrywać, ale jak kto chce znaleźć, to niech se poszuka - a co! Nie będzie chodzenia na łatwiznę... ;))

 

Potrzebujemy jeszcze jednego takiego zarośniętego - i spokojnie możemy się ustawić do remake'u słynnego obrazka pt. Marks - Engels - Lenin. :wink:

 

Znaczy, ja będę robił za Marksa, tak? (Imię się nawet zgadza... :))

 

(A kto wystąpi w roli najwiekszego zbrodniarza XX wieku??)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...