Skocz do zawartości

AVATARY i inne sprawy osobiste


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Na większości znanych mi for taki temat jest i się czasem przydaje, więc może niech będzie i tu... :roll:

Można pogadać o tym, co kto ma na avie, w profilu i w innych miejscach. Zapytać, wyjaśnić, skomentować życzliwie - lub nie :twisted: .

 

Ja właśnie modernizuję swój profil: zamiast samochodu zaraz daję fotę własnej facjaty (nie regulować monitorów!!! :oops: :wink: ), wychodząc z założenia, że:

- auto rzecz nabyta, a morda w miarę trwała, więc może dłużej wytrzyma?

- pokazanie twarzy zmniejsza anonimowość, a więc zwiększa odpowiedzialność za to, co się pisze :idea: ;

- jeśli ta nowa, świecka tradycja się upowszechni choc trochę, to łatwiej się będzie potem rozpoznawać w realu, jakby co (na pewno wygodniej, niż przy pomocy napisów na forumowych koszulkach :lol: );

- nie wiem, jak Wam - ale mnie się lepiej rozmawia, jak widzę do kogo mówię... więc zachęcam do naśladownictwa! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie - jestem ZA .... ja tez mam swoja facjate w profilu ... a i tak niewiele osob by mnie poznalo.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Swoja droga jest na to rozwiazanie (bo tez uwazam takie fotki w profilu za dobra rzecz). Robi sie zlot (jest zlot Plejad) robi sie wieczorek zapoznawczy (bedzie) mianuje sie kogos fotografem (sie bedzie mianowac :] ) i potem sa fotki na avatarki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil (zwłaszcza z boku) nieciekawy

 

No to daj "profil z przodu", a nie z boku, w czym problem...?

:lol::lol::lol:

 

A ja zakładam KJS:

 

...czyli Klub Jawnych Subaromaniaków.

 

Do końca miesiąca promocja, członkostwo bez składek i fotel w Zarządzie...

 

Nooo, odwagi! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i że niby mam rozstać się z bobasem :?: :? ..przecież to nasze, grupowe (bez domysłów) dziecko :mrgreen:

 

p.s. ewentualnie moge dodać do galeRYJijijijiii 8)

 

Znaczy... "Syn pułku"? I pułkownikowej... :mrgreen:

 

Bobasa będziemy bronić jak niepodległości. Bobas jest zwolniony z apelu, ba, może nawet dostać w KJS członkostwo honorowe...

Nie jestem radykałem, własne mordki nie na avie, ale w profilu lub w galeRYJi - wspaniałomyslnie też zaliczam do Klubu :wink:

 

OGS: są jeszcze kryminały i filmy szpiegowskie... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...