Skocz do zawartości

AVATARY i inne sprawy osobiste


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O nie! no normalnie Wielkopolanin, jak w morde strzelil! :shock:

:mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na tym poprzednim (ta uśmiechnięta mordka) byłem jakoś bardziej podobny..

Kto zgadnie, w jakim samochodzie siedze? Do wygrania wysokooktanowy napoj bezalkoholowy. Do odbioru w Alibi 2 maja :wink:

krajsler wojadzer :shock:

 

Na str. 3 rozwiązanie zagadki. :wink:

 

taaak brawo dla WISA zaciety chlop.a ja nie doszedlem wczoraj do 3 bo strasznie cos ostatnio mi wolno chodzi komp i ma problemy z odswiezaniem :(

 

W taki razie zapraszam na szkolenie do Constaru! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze bedzie duzo gorzej, w niektorych wojewodztwach po 98% ludzi nie zdawalo matmy, a jest NIEMOZLIWE przygotowac sie do matury z matematyki w te 2 czy 3 miesiace jakie dziela probna mature od wlasciwej. Wiem, bo sam jeszcze w LO, dla sportu przygotowywalem sie do matury z matematyki i po pol roku poprostu wymieklem, naszczescie robilem to tylko fakultatywnie, z drugiej jednak strony podstawowa matura jest na poziomie 5 klasisty szkoly podstawowej. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja przepraszam że znowu robię ON-TOPIC :)) i że robię to "trochę późno" od rozpoczęcia tematu (well, I'm always running late... ;)

 

(.....)Ja właśnie modernizuję swój profil: zamiast samochodu zaraz daję fotę własnej facjaty (....), wychodząc z założenia, że:

- .....

- pokazanie twarzy zmniejsza anonimowość, a więc zwiększa odpowiedzialność za to, co się pisze;

 

Dużo lepiej jest, myślę, żeby owa odpowiedzialność wynikała z poczucia odpowiedzialności "w ogóle" za swoje słowa i uczynki, niż z tego powodu "że mnie znają".

(Różnica jest taka, jak pomiędzy "nie kłamię, bo to nieetyczne", a "nie kłamię, bo się może wydać".)

 

 

- nie wiem, jak Wam - ale mnie się lepiej rozmawia, jak widzę do kogo mówię... więc zachęcam do naśladownictwa!

 

"On the internet nobody knows you're a dog..."

Każden kijek ma dwie strony monety na końcu... czy tak jakoś.

Jeśli w pomieszczeniu jest ciemno, to -siłą rzeczy- zaczynamy zwracać więcej uwagi na sygnały płynące z pozostałych zmysłów: słuchu, dotyku, powonienia.

 

Jeśli nie znam kogoś, ani nawet jego facjaty (--> wieku) - i często nawet nie wiem czy to mężczyzna czy kobieta, to siłą rzeczy muszę CAŁĄ swą uwagę poświęcić temu, co ten ktoś NAPISAŁ.

Nie ma miejsca na "wstępne ustawienie" kolein myślowych typu "a, ten koleś to zawsze tak marudzi..." :)) albo "no tak, kobieta się wypowiedziała..." czy "dziadek znowu smęci".

 

 

"mnie się lepiej rozmawia" - raczej: "ŁATWIEJ".... A czy przez to "lepiej"? Hmmm.....

 

No dobra, koniec tej dygresji. Wracamy do OFF-TOPICów... ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze jedno.

 

 

...pokazanie twarzy zmniejsza anonimowość, a więc zwiększa odpowiedzialność za to, co się pisze;

Dużo lepiej jest, myślę, żeby owa odpowiedzialność wynikała z poczucia odpowiedzialności "w ogóle" za swoje słowa i uczynki, niż z tego powodu "że mnie znają".

Przeczytałem jeszcze raz swoją wypowiedź i odniosłem wrażenie, że brzmi ona (może być odebrana) trochę... personalnie.

Otóż, nic takiego nie miałem na myśli pisząc to zdanie, chodziło mi jedynie o ten aspekt "tak w ogólności" (motywacja działań i powstrzymywania się od działań).

Poza tym, jest to tylko taka refleksja osobista, stwierdzenie trochę w stylu "byłoby lepiej gdyby...."

 

:)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...