Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Było szeroko ... mam nadzieje, że w najbliższym czasie będzie kolejny spot i nie tylko ... .

 

Wielki szacunek dla Jędrzeja za przybycie i fachową poradę.

 

Zdjęcia super nawet z volksubaru  ;)

 

Kuba co Ty masz za kabelek i programik ?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Mialem Remusa ten bedzie burczal lepiej :)

Na graciarni jest faktycznie blitz nur

W bardzo dobrej cenie ale ja juz mam wiec tylko powzdycham

Kubexx ja nie jechałem moja stoi na warsztacie załatwiłem amorek wiec wymieniam na nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w Luboniu w motorze i czekam za kanałem. Jak byłem miesiąc temu pytać tu sie nie zająknęli ze mają wmsport. Mówił ze maja tylko uniwersalne

 

Znając moje szczęście okaże sie ze przepłaciłem...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Remusa ten bedzie burczal lepiej :)

Na graciarni jest faktycznie blitz nur

W bardzo dobrej cenie ale ja juz mam wiec tylko powzdycham

Kubexx ja nie jechałem moja stoi na warsztacie załatwiłem amorek wiec wymieniam na nowe

Dybson, tego remusa już pogoniłeś, czy masz go jeszcze? W środku był znośny, czy raczej z tych, co po 50 km przy 150 km/h łeb boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi, straszyli ze bedzie brzydko, bo za krótki, ale jak dla mnie wizualnie spoko.

Gorzej, ze po 100 km wyskoczył CEL obstawiam lambadę. Po weekendzie muszę jechać skasować bo nie cierpię jak mi swieci...

Co do brzmienia, hmm brzmi fajnie przez dźwięk mam wrażenie ze auto jest zamulone, bo nie słyszę teraz silnika tylko bas z dup...

Albo sie zamulił, tylko po co jak i dlaczego?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi, straszyli ze bedzie brzydko, bo za krótki, ale jak dla mnie wizualnie spoko.

Gorzej, ze po 100 km wyskoczył CEL obstawiam lambadę. Po weekendzie muszę jechać skasować bo nie cierpię jak mi swieci...

Co do brzmienia, hmm brzmi fajnie przez dźwięk mam wrażenie ze auto jest zamulone, bo nie słyszę teraz silnika tylko bas z dup...

Albo sie zamulił, tylko po co jak i dlaczego?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ale co Ci zamuliło ale robileś cut backa czy całość?

mój remusik był spoko . za spoko  :D dlatego wyjąłem kolega Jarek wkłada do forka turbo niestety dogadałem z nim sprawę 

wsadziłęm turboworks  łądnie brzmi i cena za nowy ludzka zobaczymy jeszcze dalej i mocniej gdzieś nie jeżdziłem bo w tzw :) miedzyczasie pogrzebałem amortyzator z tyłu stąd wymieniam od razu amorki w poniedziałek bedzie śmigał to dam znać jak brzmi ten turboworks 

odpalalm grzmota bez cut backa to dopiero brzmi jak wkurwiona teściowa w kuchni  :biglol:

narazie blob w " klinice Jędrzej R" 

przyjedź do Nas na Wysogotowo w poniedziałek chłopaki zobaczą o co kaman 

 

Mialem Remusa ten bedzie burczal lepiej :)

Na graciarni jest faktycznie blitz nur

W bardzo dobrej cenie ale ja juz mam wiec tylko powzdycham

Kubexx ja nie jechałem moja stoi na warsztacie załatwiłem amorek wiec wymieniam na nowe

Dybson, tego remusa już pogoniłeś, czy masz go jeszcze? W środku był znośny, czy raczej z tych, co po 50 km przy 150 km/h łeb boli?

 

remus grzeczny ale przy wolnych obrotach na niskich biegach głeboki fajny bulgot jednak coś mi brakowało

przy jeździe dalej i dłużej bardzo przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znajomy szuka bardzo dobrego lakiernika który uzdrowi całą blacharkę i pomaluje w oryginalny kolor mazdę MX-5. Możecie kogoś polecić ?

Chętnie podsłucham, gdzie wozicie do lakierowania. Tylko błagam, nie delik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy testować na Kwiatowej 24 w Przeźmierowie ... napiszę coś w następnym roku po zimie. 

 

Jak mieliśmy Ts-a to po kilku latach pod boczną tylną szybą lakier schodził bo dobrze nie wyczyścili ...  ale cieniowanie wyszło elegancko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...