Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

 

Ty masz chyba szklanki a nie płytki. A to kosztuje...

 

Odbiegając, mam problem z klimą. Macie jakiś sprawdzony warsztat od chłodziarek?

mam chłopaki u mnie  w Jelonku tomasz kaczor  są  w tym świetni możesz podjechac i sie smiało powołaj na mnie 

"kaczor serwis" ul krótka 

gwarantuje ze zrobi to dobrze to mu powiedz ze forum subaru poznan  ze polecilem moze jakis rabat da :)

 

Zrobi dobrze, ale po majówce... także szukam dalej, klienci dzwonią, klima niesprawna, a "do nabicia" i puszczenie kogoś w trąbę to nie po mojemu.

 

 

:))))

Czyli ja felg muszę szukać dalej ;)

Ajm sorry ale fajne były i obiecałem ze na spoilerze napisze

"Mmarcinek jest debesciak i jego blob tez"

to chyba przeważyło nie wiem

 

Przyjadę i sprawdzę ten napis, dam Ci trochę czasu, powiedzmy do wakacji :D

 

 

W Wielkopolsce jest trochę szkółek, aczkolwiek gdybym miał wybierać po raz kolejny, to albo kolejny raz ATS u Pana Popowa(http://www.ats-group.pl/), albo SJS :)

Edytowane przez mmarcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tu niestety nie pomogę.

 

Co do szkół to jeżeli chodzi o mnie to widział bym to tak:

Szkola skoda auto

Bednary

AW tor poznań

 

A to dlatego, że na pierwszym takim spotkaniu, wolał bym jeździć na ich aucie. Dopiero po pierwszym takim szkoleniu, przystąpił bym na drugim z własnym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tu niestety nie pomogę.

 

Co do szkół to jeżeli chodzi o mnie to widział bym to tak:

Szkola skoda auto

Bednary

AW tor poznań

 

A to dlatego, że na pierwszym takim spotkaniu, wolał bym jeździć na ich aucie. Dopiero po pierwszym takim szkoleniu, przystąpił bym na drugim z własnym autem.

Kubexx tylko jakie oni auto Ci dadzą? Fabie z przednim napędem? Nie wiem jak na bednarach ale w Skodzie to chyba nic więcej. Raczej chodzi o to żebyś poznawał jak najbardziej swoje auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie mamy wszystko pod nosem

 

Popieram ;) 

 

 

 

Raczej chodzi o to żebyś poznawał jak najbardziej swoje auto

 

 

Właśnie o to chodzi najpierw trzeba nauczyć się jeździć swoim ;) a nie jakąś skodą :P

 

Kuba pewnie szkoda Ci swojego Subi ... kiedyś też tak miałem, ale już wyrosłem z tego  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem jechać na SJS bo wiem, że większa grupa forumowiczów foresterowiczów się zbiera na szkolenie i jakieś wieczorne rozmowy przy trunkach. Gdyby nie to to aż do Kielc też by mi się nie chciało dygać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobry pomysl. Chetnie bym sie poznal z szanownym Towarzystwem, poniewaz niedawno zaczepilem sie w Poznaniu i jakos tak brakuje pijaciol

 

He he powoli powoli do klub AA jeszcze trochę brakuje ;) ale ma nadzieje, że nie będę musiał pisać 15 razy tego samo postu ... i chłopaki nie będą uciekać do Kielc żeby wybranka nie widziała ... .   ;) Być może wszystko wyjaśni się w maju ;)

 

Chłopaki to w końcu co z tymi Bednarami ??? Czy lecimy na spontanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się wątek rozkręcił,od siebie dodam,że będę na Bednarach na treningu 29tego i być może wybiorę się też kolejnego dnia, także piszę się na spota ;)

Będę chyba startował, wiec oba terminy mi pasują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie też wybiorę się w lipcu na jakieś szkolenie. Myślałem o SJS,ale faktycznie daleko mając pod nosem tyle obiektów, także może jakiś Subarowy Track Day ? W Lipcu z tego co pamiętam jest praktycznie co niedziele, także można ogarnąć przystępny dla większości termin / 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...