Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

BMW to są dobre samochody, kolega miał, potem się ożenił.

Niemieckie, solidne. I nieprawdą jest, jakoby finezję zawdzięczały zagonieniu szpicrutą do projektowania nadwozia dwóch emerytowanych ślusarzy z Wiessbaden. W ogóle zawsze jak widzę starsze BMW mam ochotę założyć tyrolskie, skórzane spodenki i z radością w sercu klepać się po udach.

 

Ale fakt, zacnie się odpychają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Zgadzam się z przedmówcą Też mam Ślicznotkę 318is. Zupełnie inna zabawa niz subaraczkiem Zwłaszcza na śniegu mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie z forum

 

 

Tak wczoraj spacerując z psem się zastanawiałem po co niektórzy pół nocy odsnieżają podjazd przed domem jak mają forka. Teraz już wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, w sobote w Żernikach czasówka.

 

Wyjaśni mi ktoś co to znaczy ? Przecież tam jest jeden pas. Sciga sie na czas po prostej czy co ? Bo ja chciałem przyjechac sie czegoś nauczyc, jakiegoś ustawienia auta przed zakretem czy czegoś innego. Jest sens żebym tam jechał czy to już tylko dla tych bardziej wtajemniczonych w sztukę panowania nad autem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą Też mam Ślicznotkę 318is. Zupełnie inna zabawa niz subaraczkiem Zwłaszcza na śniegu mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie z forum

 

 

Tak wczoraj spacerując z psem się zastanawiałem po co niektórzy pół nocy odsnieżają podjazd przed domem jak mają forka. Teraz już wszystko jasne

 

Hahaha! To mnie rozgryzłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, w sobote w Żernikach czasówka.

 

Wyjaśni mi ktoś co to znaczy ? Przecież tam jest jeden pas. Sciga sie na czas po prostej czy co ? Bo ja chciałem przyjechac sie czegoś nauczyc, jakiegoś ustawienia auta przed zakretem czy czegoś innego. Jest sens żebym tam jechał czy to już tylko dla tych bardziej wtajemniczonych w sztukę panowania nad autem ?

 

 

ustawiona jest traska, zwykle od dolu, z nawrotkami na pasach, okolo 1,5 - 2 minuty. tzn ja tyle jada, normalne samochody 1:0-1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos cos gdzies kiedys slyszal i/albo jest zainteresowany bo tak sie sklada, ze po swietach szykuj sie do sprzedazy mojej imprezy....

 

 

zanim jeszcze wystawie na allegro to podrzuce opis jaki przygotowalem do aukcji, moze ktos cos akurat :)

 

Impreza WRX rocznik 2004 przebieg +/- 80kkm i ciagle rosnie :) byla bita bo nie zawsze sie chciala mnie sluchac :)

 

zawieszenie:

sportowe amortyzatory KYB AGX

sprezyny Eibach Pro Kit -30mm

laczniki stabilizatora przod i tyl Cusco

stabilizator tylny 22mm Whiteline

rozporka kielichow przednich regulowana Whiteline

 

hamulce:

przod zaciski czterotloczkowe z wersji EU

tyl zaciski dwutloczkowe z tarcza wentylowana z wersji EU

przewody w stalowym oplocie Goodridge

 

silnik:

kompletny remap w firmie VTG

kompletny wydech: catback 3" Greedy Ti-C downpipe 3" Helix

przelotowy uppipe

wiekszy intercooler

zawor upustowy Forge

sportowy stozkowy filtr powietrza Aioma

odgrodzenie cieplego powietrza Eltec

 

Dodatki:

turbotimer Greedy

czteropunktowe pasy bezpieczenstwa dla kierowcy

aluminiowa zabezpieczajaca plyta pod silnikiem

 

Karoseria:

Kompletny bodykit STI, lekka aluminiowa maska STI

 

 

Eksploatacja:

silnik jezdzil tylko na olejach Motul 300v Competition(lato) i Motul X-Cess(zima)

zmienianych regularnie co 8000km

wszystkie plyny exploatacyjne marki motul, olej w skrzyni i dyfrze Motul Gear,

plyn hamulcowy Motul RBF 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72121_1474574504381_1234240779_31135514_8014567_n.jpg

 

67597_1474574904391_1234240779_31135517_424816_n.jpg

 

 

takie na szybko znalazlem, oczywiscie zaslepeczki beda w komplecie zeby nie byl szczerbaty :lol: wtedy sesje walne do sprzedazy

 

do tego nowy komplet rozrzadu, ktory robie w srode i jeszcze 1 gumka w zawieszeniu, ktora puka :) takze, auto do sprzedania bedzie w stanie wskazujacym na zakup no chyba, ze ktos szuka idealu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na OS w sobotę? Dam Ci posłuchać boksera :mrgreen:

jestem w Piątek i sobotę...elektrownia jest więc w nocy jak w dzień...a boksera to zdaje się słuchałem jak Ty jeszcze jadłeś przeciery... :mrgreen:

doqtor, jaki motor ?

tzw mała emka :wink:

Sklepiesz ślicznotką cwaniaków w Subarakach to będą inaczej śpiewać 8)

z wielką przyjemnością...zapraszam, zobaczymy czy się uda...w RL coś tam klepaliśmy z Peo i gdyby nie jeden 1,5min babol, wyjąłbym klasę :(

doqtor, widziałeś na Bemowie, że bawarki nadają się tylko do odśnieżania

IMO przejazd Kacpra Puszkiela na Bemowie był jednym z bardziej efektownych...nie mylić z efektywnym :wink:

...drift mnie nie kręci ale do rajdowania po odpowiednim przygotowaniu to bardzo konkurencyjne auto, mi zostało obspawanie budy+klatka i nowe amory na wiosnę i sporo nauki bo tylnym napędem jeżdżę od 2 miesięcy i może będą efekty...może nawet jakiegoś Subaraczka objadę... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w Piątek i sobotę...elektrownia jest więc w nocy jak w dzień...a boksera to zdaje się słuchałem jak Ty jeszcze jadłeś przeciery... :mrgreen:

doqtor, widziałeś na Bemowie, że bawarki nadają się tylko do odśnieżania

IMO przejazd Kacpra Puszkiela na Bemowie był jednym z bardziej efektownych...nie mylić z efektywnym :wink:

...drift mnie nie kręci ale do rajdowania po odpowiednim przygotowaniu to bardzo konkurencyjne auto, mi zostało obspawanie budy+klatka i nowe amory na wiosnę i sporo nauki bo tylnym napędem jeżdżę od 2 miesięcy i może będą efekty...może nawet jakiegoś Subaraczka objadę... :P

 

Skoro wolisz teraz słuchać bawarskich limuzyn, to Twój wybór :mrgreen:

Na Barbórce akurat oglądanie beemek, czy to efektownych czy efektywnych, było akurat odstępstwem od normy.

Na co dzień jest niestety najczęściej tak, jak napisał Izotom - brawura i głupota, Mpower on the street waanabe :twisted: i tył zabiera.

Z prawdziwą przyjemnością popatrzę jak ogarniasz klasyka.

Jeden kolo na OS we wrześniu był podobnym autem, ale o ile pamiętam, też jakoś się z pudłem rozminął :mrgreen:

Sklatkowany nie był, ale odelżony poważnie :mrgreen:

Intak go pilotował jakoś, czy cuś, z miejsca po tylnej kanapie :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zernikach w sobote bedzie czasowka chyba

czemu robicie takie eventy w tą sobotę :roll: ostatni soes w tym roku... nie da rady w niedzielę ? na pewno wiele osób by chętnie pojeździło i tu i tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielką przyjemnością...zapraszam, zobaczymy czy się uda...w RL coś tam klepaliśmy z Peo i gdyby nie jeden 1,5min babol, wyjąłbym klasę

 

 

ja tam jestem nadal w głebokim szoku jak szybki jest odelżony seryjny is, nie spodziewałem się takiej trakcji a przede wszystkim frajdy z jazdy... trzeba fakt troche sporo i szybko kręcić fajerą a do tego ustawiać z gazu i hamulca ale.. po nauce czymś takim jazda Subarką to bułka z masłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielką przyjemnością...zapraszam, zobaczymy czy się uda...w RL coś tam klepaliśmy z Peo i gdyby nie jeden 1,5min babol, wyjąłbym klasę

 

 

ja tam jestem nadal w głebokim szoku jak szybki jest odelżony seryjny is, nie spodziewałem się takiej trakcji a przede wszystkim frajdy z jazdy... trzeba fakt troche sporo i szybko kręcić fajerą a do tego ustawiać z gazu i hamulca ale.. po nauce czymś takim jazda Subarką to bułka z masłem.

To jest piękna myśl. Powinno to być tu na forum w regulaminie napisane złotymi literami. Subaru prowadzą się bardzo łatwo w tym prostota prowadzenia idzie wprost proporcjonalnie do roku produkcji pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna chyba będę musiał wyłączyć auto pilota, auto kolce i wziąść się za naukę... parę kaszli skasowałem, zdezolowałem na śliskim , ale to były dobre czasy kiedy wiedziałem do czego służy kiera i każda okazja był dobra do treningu.

 

Maniur bo superoes to ściganie się, a nasze czasówki to dziecinada, przedszkole dla tych co nie czują się na siłach na super oes i chcą poćwiczyć bezstresowo i bez limitu czasu, ale z presją stopera i walką o małą nagrodę na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiona jest traska, zwykle od dolu, z nawrotkami na pasach, okolo 1,5 - 2 minuty

 

A nie wpadacie do tego stawu tam ? Przynajmniej kiedyś wiem że był tam jakiś staw :D I cały dzień tak jezdzicie czy do której ?

Więc jak chce się czegoś nauczyć to lepiej przyjechać innym razem, tak ?

 

-- 17 gru 2010, o 11:21 --

 

W ogóle to nie wiem po co to auto kupiłem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Ja też niewiem bo przeciez jezdzisz jakimś mondeo czy czymś takim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniur bo superoes to ściganie się, a nasze czasówki to dziecinada, przedszkole dla tych co nie czują się na siłach na super oes i chcą poćwiczyć bezstresowo i bez limitu czasu, ale z presją stopera i walką o małą nagrodę na końcu
nie bardzo rozumiem tą ironię - ja jeżdżę na soes (z przerwami trzeci rok) i nie dla ścigania się tylko właśnie dla nauki i nie wstydzę się, że ostatnio objechał mnie CRX i jeden Sejkol :!: uważam, że każda okazja do treningu w bezpiecznych warunkach jest dobra, a, że na soes dodatkowo dochodzi presja konkurencji to tylko dobrze, bo się widzi, że są lepsi, szybsi drajwerzy i nabiera się pokory. element rywalizacji powoduje, że starasz się jechać szybko, na granicy, a nie na lajcie jak pod M1. powtarzam - każda okazja jest dobra do treningu (odwiedzam w miarę możliwości soes, asjp, alt itp) i dlatego dziwię się, że robicie trening w dniu kiedy kilka aut jedzie na soes, a mogłyby pojawić się chętnie w Żernikach. wiem, że organizacyjnie się pewnych rzeczy nie przeskoczy i właśnie dlatego pytam - czy nie da rady w niedzielę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...