Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

a moze jest ktos chetny na mini-kjs-spot dzisjaj wieczorem? :)

na M1 sa swietne warunki, nie ma grudek sniegu a snieg nie jest juz taki wysoki. Mozna by zorganizowac spocik i ustawic probe na czas z butelek czy jakis smieci z nawrotami kolo latarni itp. jacys chetni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Witam,

 

mam pytanie, czy któryś z Kolegów z Poznania lub okolic ma może zainstalowany tłumik końcowy H&S w foresterze 2,5 xt? Zastanawiam się nad zakupem takowego, jednak znalazłem na forum skrajne opinie. Jedni piszą, że jest cichy i super podkreśla dźwięk boksera, inni, że jest zdecydowanie za głośny. Chciałbym przekonać się "nausznie". Niestety obawiam się, że jak kupię w ciemno, to wyższa instancja nie zaakceptuje hałasu i będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, czy któryś z Kolegów z Poznania lub okolic ma może zainstalowany tłumik końcowy H&S w foresterze 2,5 xt? Zastanawiam się nad zakupem takowego, jednak znalazłem na forum skrajne opinie. Jedni piszą, że jest cichy i super podkreśla dźwięk boksera, inni, że jest zdecydowanie za głośny. Chciałbym przekonać się "nausznie". Niestety obawiam się, że jak kupię w ciemno, to wyższa instancja nie zaakceptuje hałasu i będzie problem.

Weś najlepiej kobietę ze sobą, każdy ma inną definicje ciszy i hałasu :P

 

-- 8 grudnia 2010, o 11:31 --

 

Ja chętnie wpadnę Forkiem na jakiś mały spocik;)

 

M1 po 21?

Może wpadnę popatrzeć jak śmigacie i czegoś się nauczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownika oświniaczonej Imprezy śmigającej dziś Królowej Jadwigi na wysokości Starego Browaru. Chyba spotkaliśmy się w zeszłym tygodniu przed M1 :wink:

 

Spotkałem też oklejoną jak z rajdu, Imprezę na Kopaninie. Chyba nie forumowa, bo świnki nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, czy któryś z Kolegów z Poznania lub okolic ma może zainstalowany tłumik końcowy H&S w foresterze 2,5 xt? Zastanawiam się nad zakupem takowego, jednak znalazłem na forum skrajne opinie. Jedni piszą, że jest cichy i super podkreśla dźwięk boksera, inni, że jest zdecydowanie za głośny. Chciałbym przekonać się "nausznie". Niestety obawiam się, że jak kupię w ciemno, to wyższa instancja nie zaakceptuje hałasu i będzie problem.

Weś najlepiej kobietę ze sobą, każdy ma inną definicje ciszy i hałasu :P

 

-- 8 grudnia 2010, o 11:31 --

 

Ja chętnie wpadnę Forkiem na jakiś mały spocik;)

 

M1 po 21?

Może wpadnę popatrzeć jak śmigacie i czegoś się nauczę :)

 

To może i ja wpadnę się czegoś nauczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej umówić się na 21:30? Parking powinien być już pusty.

Ja wpadnę jak tylko uda mi się gdzieś podrzucić moją 10-cio miesięczną latorośl, bo Mamusia pewnie późno wróci bo kończy właśnie szkolenie w lesznie a warunki wiadomo jakie są na drogach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę o 21:00, żeby pilnować naszego placu obok norauto, co by się śmieciary bawarskie nie podłączyły :mrgreen: .

Jakoś koło 22:00 chyba lub trochę po gaszą światło na parkingu.

 

Tam gdzie my lataliśmy ostatnio - klin na prawo od Norauto, patrząc z M1 - nie było nikogo przed nami.

Chojny tam wparował w kopny śnieg, jak orka w ławicę śledzi :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...