Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

tak...mam podglad ;) wszedzie sa kamery ktore nagrywaja kazdy dzwiek i kazdy twoj ruch :lol: z tego co wiem moj maz ma tylko 1 brata ale wiesz nigdy nic nie wiadomo...a jesli twoja zona ostatnio baaaardzo przytyla przez co wyskoczyl jej sliczny brzuch (patrz avatar) to w zasadzie moge byc to ja tylko ze znow ja nie mam na imie Iza :lol:

widac wszyscy mezczyzni sa do siebie podobni i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, w takim razie z chłopakami umawiam się na gokarty
ja się piszę jak co, byłem tradycyjnie w piątek ze znajomymi i mogę znaleźć driver'ów jak by brakowało (min to 6 driverów, max 8 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, moze burzum cierpi na kurza slepote i moze w jego przypadku nalezy uzywac sygnalow dzwiekowych? :lol:

dla burzuma nie działają ani świetlne ani dźwiękowe sygnały...;P Jechałam za nim parę ładnych kilometrów i mimo mrugania i trąbienia zauważył mnie dopiero jak go wyprzedzałam na wojska xD Może z 2 tyg temu.

A dzisiaj też się widzieliśmy na przejeździe koło Kiekrza ;p

 

A i jeszcze Izotom dziękuję za słit polówkę, idealna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla burzuma nie działają ani świetlne ani dźwiękowe sygnały...;P Jechałam za nim parę ładnych kilometrów i mimo mrugania i trąbienia zauważył mnie dopiero jak go wyprzedzałam na wojska xD Może z 2 tyg temu.

A dzisiaj też się widzieliśmy na przejeździe koło Kiekrza ;p

 

to nie tak, mi wisi pare plastikow pod samochodem i milion ludzi mi mruga, ze mi cos odpada. A ja zawsze sie tlumacze, ze jeszcze nie wszystko poodpadalo :)

Poza tym Twoje swiatla sa na poziomie mojego dachu :>

A dzisiaj to mozliwe calkiem, wlasnie wracalem mocno poddenerwowany z miasta do biura. Zeby nie powiedziec wq. A wczoraj to Ty bylas tym bugiem w strzeszynku na przejezdzie, tak ?

 

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy mnie widzieli, ktorych i widzialem i tych, ktorych nie widzialem. Ostatnio jestem rozkojarzony.

 

Izotom: na Gdynskiej to chyba nie ja, ale bardzo pozdrawiam

Maniu: to ja, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom: na Gdynskiej to chyba nie ja, ale bardzo pozdrawiam

Nie? Taka ładna bordowa Turboświnia na czarnych felgach? Ty, bo chyba z okolic małżonka pochodzi. Jak nie, to masz ładną "konkurencję". Jak widzisz jestem czujny.

Koło mojego biura przejeżdża codziennie wolnossący czerwony GT. Ktoś z Was, ktoś zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...