Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ja bym nie wymieniał na inny szrot, tylko bym naprawiał. Pewnie 10 tys pęknie
Wszystko zależy co jest zepsute. Jak nie ma kompresji na 4 cylindrze to pewnie pierścienie, albo była zbyt wysoka temperatura i wypaliło tłok. Mogą być rysy na bloku, a może po prosty pierścień pękł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się śmiać, tylko współczuć. Szybkiej odbudowy życzę :wink:

jmiciuk, jazda do warsztatu - na forum tego nie naprawisz :wink: Na forum to nawet nie potrafią doradzić, które autko warto kupić :razz:

Huzar105 zaraz powie: bo żadnego dobrego nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol zabija szare komórki - ale tylko te, które nie chcą pić

 

Tak dokladnie, to to jest uzasadnione teoria stada:

 

stado biegnie tak szybko, jak jego najwolniejszy (najslabszy) czlonek-osobnik. Osobniki najslabsze sa takze najbardziej podatne na zagrozenia (ataki).

Wniosek: alkohol zabija najslabsze komorki, a dzieki temu mozg pracuje lepiej.

Q.E.D

 

Jutro Wam wkleje foty drogi szklarska - swieradow. Bedzie Wam milo na pewno.

 

jmiciuk,

 

glowa do gory, rozbieraj, zakuj i juz. Z tego, co pamietam, to Ty i tak nie liczyles, ze on dlugo pociagnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, oglądałem wczoraj coś co masz na oku... szokująco dobrze zrobiona robota :wink:

Ba, autko widziałem jeszcze jak było w robocie i już wtedy mnie bardzo miło zaskoczyło :mrgreen: . Znalazłem jeszcze takie coś http://moto.allegro.pl/item861422105_su ... 85_ps.html i szczerze mówiąc :oops: odwaliło mi na jego punkcie do tego stopnia, że 06.01.10r. jadę go zobaczyć żeby mieć czyste sumienie - zrobiłem wszystko żeby zrobić sobie dobrze :shock: . Ktoś jedzie ze mną Jeleniej Góry?

 

[ Dodano: Sro Gru 30, 2009 6:48 pm ]

Izotom, oglądałem wczoraj coś co masz na oku... szokująco dobrze zrobiona robota :wink:

Ba, autko widziałem jeszcze jak było w robocie i już wtedy mnie bardzo miło zaskoczyło :mrgreen: . Znalazłem jeszcze takie coś http://moto.allegro.pl/item861422105_su ... 85_ps.html i szczerze mówiąc :oops: odwaliło mi na jego punkcie do tego stopnia, że 06.01.10r. jadę go zobaczyć żeby mieć czyste sumienie - zrobiłem wszystko żeby zrobić sobie dobrze :shock: . Ktoś jedzie ze mną do Jeleniej Góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc :oops: odwaliło mi na jego punkcie

 

nie dziwie się, STi RA to zupełnie inne auto, GT jest w porównaniu do niego babcinym dupowozem ale.... tylko paliwo 100 Oktanów albo więcej jak to w Japonii bo będzie przerywał silnik, jazda w trasie to katorga, skrzynia tak krótka, że tak gdzie GTkiem latałem 2-3 bieg, tam RA 4 i 5 :shock: , układ kierowniczy superszybki, zawias twardy, układ napędowy bajka....

 

Do zabawy tylko RA do w miarę normalnej jazdy GT :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy tylko RA do w miarę normalnej jazdy GT :cool:

Jadę zobaczę, pogadam. Ten STI RA jest jak na moje możliwości za drogi :sad: - w sumie to jestem ciekaw tego auta i czy faktycznie jest w takim wyjątkowo dobrym stanie. Akurat ten model został ucywilizowane jeśli chodzi o zawias: zdemontowano gwinty :?: , pozostawiono sportowe sprężyny i są wrzucone "zwykłe" amortyzatory. Ponoć nieźle sprawuje się w codziennym użytkowaniu. No i niby działa napęd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę się poslizgać pod M1.

I co tak bez emotikony? Tak poprostu jedziesz i już :wink:

Mam dostęp do hektara gołego, niezaoranego pola w Kicinie - na tle takich wypowiedzi jak powyżej, coraz bardziej dorastam do tego żeby w końcu coś tam zrobić. Teraz pojawiają się pewne możliwości (potrzeby) wykorzystania nieruchomości dla ruchomości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :> tak z ciekawosci pytam gdyz nadchodzi czas by zmienic dotychczasowe autko - VV Touareg na Subaru pytanie ktore? Forester? Outback? Musi to byc auto mieszczace 2 rodzicow, jednego 3 latka i noworodka :> musi miescic wszelkie wozki i inne "graty" ktore zabiera sie na wakacje. Help :> (tak, to musi byc Subaru)

 

p.s ile pala Forestery i Outbacki? jestem laikiem a mam mezowi przedstawic wszelkie za i przeciw odnosnie obu modeli gdyz to ja wybieram (tylko model a nie marke) a on placi :P stad nie chcac przez nastepne x lat wysluchiwac czym on musi jezdzic wybor musi byc przemyslany i najlepszy :> dziekuje za ew. odpowiedzi :>

 

Milych i udanych slizgan zycze! :> Sniegu rowniez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...