Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Proponuję kibicowac 3-go naszemu forumowemu koledze Prosiaqowi w srebnym GT kombi. :-D

 

Prosiaq OGNIA!

No dobra. Wszedłem na link forum.sss (zapodany przez Intaka) i tam stoi napisane:

 

osoby na licencję WT - 9.00 koło budynku automobilklubu na torze

osoby na ALT ABJ - 10.30 j.w.

spóźnialscy nie pojadą, w niedzielę do południa jest na torze giełda samochodowa, będą korki, dojazd z centrum minimum 1 godzina !!!

 

Znaczy, rozumiem z powyższego że wyścig będzie rano? Czyli, wstać o 7 rano w niedzielę żeby dojechać ze Swarzędza (korki będą potężne) i wracać około 12-13, kiedy korki znowu będą potężne (o 14 jest koniec giełdy, naród zaczyna wyjeżdżać już od 12)....

 

To może ja lepiej pokibicuję ze swej kuchni, znad kubka porannej kawy? :)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem dzisiaj na chwilę tor. Pare subaraków widziałem, Marcin Czernik szalał na cwiartkę, Prosiaqowy GT stał zaparkowany, byl też czarny us-spec OZ'a.

 

 

Maruda - po co ty chcesz jechac do Swarzędza???? do zupełnie w przeciwnym kierunku !

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda - po co ty chcesz jechac do Swarzędza???? do zupełnie w przeciwnym kierunku!

Hm... W stronę przeciwpołożną, powiadasz? No... coś w tym jest. Sam mam podobne odczucia dojeżdżając (od kilku lat) ze Swarzędza (gdzie mieszkam) do Wysogotowa (kawałek za Torem Poznań, gdzie jest jedno z moich "miejsc pracy")... ;)))

 

(I tak "bajdełej": napisałem ZE Swarzędza :)

 

POTAS - ja ci niczego nie odbieram! Ja tylko informuję... :)

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTAS - ja ci niczego nie odbieram!

Chyba coś się dzieje w Poznaniu :roll: :wink:

 

Nic się nie dzieje... Nuda, panie, jak to inżynier Mamoń mówił... :)

Działo się w niedzielę, ale co się działo i jak to nic nie wiem.

:)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - NIC się nie działo.

Spędziłem 3 godziny na Torze Poznań wędrując wzdłuż jego pasa, obszedłem cały, zajrzałem nawet na lotnisko, pstryknąłem ze 2 fotki jak się NIC nie dzieje, pokręciłem się koło samochodów, które stały pod biurem toru, a ich właściciele czekali aż się skończy giełda (opalanie, lazy lounging, ja w międzyczasie rubber hot-dog), żeby zdać egzamin i pobrykac trochę po torze... nie doczekałem tego, bo w perspektywie miałem chłodne piwko z piękną dziewczyną na Starym Rynku. I choć skończyliśmy na Malcie, to ani trochę nie żałuję. Dowiedziałem się za to, że impreza którą byłem zainteresowany, czyli drifting, odbędzie się w tę niedzielę. Kto jedzie? Korków nie było, byłem od 11tej do 14tej :)

Ja "niestety" wybieram się na Open'er Festival, żeby posłuchać trochę Faithless i Snoopyego :D

 

Bartek, jak tam kończyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - NIC się nie działo.

Spędziłem 3 godziny na Torze Poznań wędrując wzdłuż jego pasa, obszedłem cały, zajrzałem nawet na lotnisko, pstryknąłem ze 2 fotki jak się NIC nie dzieje, pokręciłem się koło samochodów, które stały pod biurem toru, a ich właściciele czekali aż się skończy giełda (...)

nie doczekałem tego, bo w perspektywie miałem chłodne piwko z piękną dziewczyną na Starym Rynku. I choć skończyliśmy na Malcie, to ani trochę nie żałuję.(...)

Na Malcie? Ciekawe.... Bo ja byłem po południu na Malcie ale nigdzie was nie widziałem... ;)

W krzaki się schowaliście czy jak? :D

"...ani trochę nie żałuję".... No tak, to by się niejako tłumaczyło samo... :))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy Karolu tak jak zwykle z tyłu przy knajpce azjatyckiej, a dokładnie na pomoście vis a vis knajpki wedle 15, albo 16tej.

A myślałem o Tobie i zastanawiałem się, czy Cię nie ściągnąć tam na ten pomost, ale niestety plan mieliśmy bardzo ograniczony czasowo i po wysączeniu piwka (spokojnie) zwinęliśmy się do Drezdenka :)

 

Czy poza Tobą nikogo w tym Poznaniu już nie ma? Wszyscy się gdzieś pochowali i nikt się nie odzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o was... żeby nie było ;)

 

Wakacje nas rozdzieliły... co za absurd...

No a wy, kolego Potas co porabiacie/ którędy się szwendacie w ów czas kanikuły? Na miejscu, czy rozjechany?

Jakaś niedziela? Jakaś Malta? Jakieś piwo?

Haaalo! :)

 

Monika!! Proszę sie nie chować pod ławką! Proszę do tablicy... ;)

Graża! zaprzęgać faceta do autka - i wio...

Pumex! Nie symulować! Paluszek i nóżka to szkolna wymówka - tak dużemu chłopcowi to już normalnie nie wypada... :)

 

No i cała reszta klasy - raz raz, zbierać się... :)

 

A tak poważnie: Malta nad piwem popołudniową niedzielą - jestem za.

Ktoś się jeszcze pisze?

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zamiast Malty np skoczyć do Boszkowa nad jeziorko i wykompać tyłeczki pokazać ciałka moze sie troszku opalić a dla pasażerów propozycja nie do odrzucenia Piwko chłodne oczywiscie. czekam na odzew ja w Boszkowie bede przec cały weekend wiec jak ktoś chetny to zapraszam wszelkie inne problemy zgłaszamy pod nr tel 506313364 od razu informuje ze z noclegiem cieżko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje nas rozdzieliły... co za absurd...

 

No normalnie się wzruszyłam...

 

Monika!! Proszę sie nie chować pod ławką! Proszę do tablicy.

 

Psorze, ale ja jestem nieprzygotowana, a papuga zeżarła mi prcę domową.

 

A ja proponuje zamiast Malty np skoczyć do Boszkowa nad jeziorko i wykompać tyłeczki pokazać ciałka moze sie troszku opalić...

 

Jestem absolutnie za, pod jednym drobnym warunkiem - poproszę o przeniesienie Boszkowa o te kilkadziesiąt kilometrów bliżej Poznania. Nie żebym malkontentką była, czy coś... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemo, prowadzisz? ...Boże miej nas w swojej opiece! ;)

 

Myślę, że piwko w niedzielne popołudnie byłoby całkiem na miejscu (na miejscu!). Boszków jest za daleko, żeby Karol rowerem ze Swarzyndza pedałował, a wykąpać i opalić możemy się równie dobrze na jeziorze Strzeszyńskim. Ja w każdym razie za opalanie już podziękuję, kąpiel... czymu ni, ale piwko... doskonale poprawia moje samopoczucie :)

No i myślę, że Malta jako najbliższy obiekt z cieniem, wodą i wodopojem, będzie dla nas umęczonych upałem, najstosowniejszy - co myślą pozostałe dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemo, prowadzisz? ...Boże miej nas w swojej opiece! ;)

 

Myślę, że piwko w niedzielne popołudnie byłoby całkiem na miejscu (na miejscu!). Boszków jest za daleko, żeby Karol rowerem ze Swarzyndza pedałował, a wykąpać i opalić możemy się równie dobrze na jeziorze Strzeszyńskim. Ja w każdym razie za opalanie już podziękuję, kąpiel... czymu ni, ale piwko... doskonale poprawia moje samopoczucie :)

No i myślę, że Malta jako najbliższy obiekt z cieniem, wodą i wodopojem, będzie dla nas umęczonych upałem, najstosowniejszy - co myślą pozostałe dzieci?

 

Jestem zdecydowanie za! :)

 

Monika!! Proszę sie nie chować pod ławką! Proszę do tablicy.

Psorze, ale ja jestem nieprzygotowana, a papuga zeżarła mi prcę domową.

 

To przyjdźcie obie. Coś się z was wydusi - jak nie z jednej, to z drugiej. A przynajmniej dowiemy się jak to naprawdę było z tą pracą domową... ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolek nie wyrywaj się tak... uspokój emocjonalność i daj szansę innym dzieciom... No dzieci... temu które było najgrzeczniejsze od ostatniej lekcji, pani stawia piwo! Na Malcie!

 

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda... la la la

 

No i przede wszystkim gdzie jest BaRy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieci... temu które było najgrzeczniejsze od ostatniej lekcji, pani stawia piwo! Na Malcie!

No przecież ja zawsze byłem najgrzeczniejszy, no!!! :))

 

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda... la la la

 

No i przede wszystkim gdzie jest BaRy??

Eee.... może spytać BaRego ...?? ;))

 

pzdr,

M.

 

pees: znaczy, niedziela - tak kole szesnastej?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede w poz póżniej. Tak kolo 20tej... Poza tym pogoda chyba jest niemaltańska, co?

Zdecydowanie niemaltańska. Teraz - bo ponoć wieczorem ma być słonecznie i cieplej (!)

Godzina i miejsce, które sugerowałem wybrałem z czysto egoistycznych pobudek :) -blisko, i doskonale się łączy z popołudniową przejażdżką rowerową... ;)

 

Nie jestem do końca pewien czy będzie mi się chciało zapychać do Poznania na sam wieczór... mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia "w chacie".

 

Natomiast z tego co mi wiadomo, za tydzień też będzie niedziela... chyba ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno ma być. Ponad to widzę, że poza Tobą Karol, nikt się nie odzywa. Ja właśnie wyjeżdzam do Poznania i nie wiem czy bedzie spotkanie, czy nie, więc gdyby było, to plizz, powiadomcie mnie jakims smsem :)

 

A słońce faktycznie wychodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...