Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie koledzy... tylko PYTAM, wiec prosze nie krzyczec, nie burczec, nie przeklinac mej osoby :mrgreen: tylko odpowiedziec...

 

czy jest sens zakladac sekwencje do mojej strzaly?? :roll:

 

jesli tak - gdzie i za ile?

jesli nie - patrz pierwsza linijka :razz:

 

 

podziekowac :mrgreen:

 

Na forum jest gość o nicku "jako" weś z Nim pogadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Mam prośbę do kogoś z Gniezna: w komisie VIKA przy ul. Poznańskiej 116 stoi, cytuję: Subaru Impreza 2,0 GT TURBO,4WD,SUPER. Czy ktoś mógłby, przy okazji, bez jakieś wielkiej fatygi, podjechać i ocenić czy warto po to auto jechać. Będę wdzięczny za krótkie tak albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś z Gniezna: w komisie VIKA przy ul. Poznańskiej 116 stoi, cytuję: Subaru Impreza 2,0 GT TURBO,4WD,SUPER. Czy ktoś mógłby, przy okazji, bez jakieś wielkiej fatygi, podjechać i ocenić czy warto po to auto jechać. Będę wdzięczny za krótkie tak albo nie.

Cóż bez podjeżdżania powiem Ci, że nie :mrgreen:

 

Gniezno to zagłebie "super" aut. Nigdy nie bitych i nie składanych z 4. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniezno to zagłebie "super" aut. Nigdy nie bitych i nie składanych z 4. :roll:

 

Zgadzam się z Tobą. Ale kusi mnie cena - do pojeżdżawek może by się nadawał? Wiem, że ma nowe-stare drzwi, że był malowany i ponoć nie bity i ponoć ma przejechane niecałe 100 tys km. I ponoć można zbić jeszcze cenę ... I interesuje mnie jak blisko jest on tego "ponoć" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś porządny hebel pożyczy to ja bardzo chętnie... :grin: ciekaw jestem jaki czas serią GT-kiem można zrobić..? ... tak szczerze to jeszcze całego wolnego kółka nie zrobiłem, kiedyś tam coś było w granicach 2.12 bodajże, mierzone stoperem w telefonie :lol: ale musiałem się zatrzymać za wiaduktem żeby przepuścić ludzi przechodzących przez tor-wbiłem się po prostu podczas giełdy :twisted:

 

W weekend jest WSMP-zapraszam do kibicowania, mój kolega kijanką śmiga, miejmy nadzieję że uda mu się wygrać, jest na prawdę kozak :twisted: Nr startowy 5 . Może małe info: http://aw.poznan.pl/imprezy2009/2009091 ... nogram.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba kampania wrześniowa a nie sesja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jak zwał tak zwał :razz:

Bo sesje ma się cały rok :cool:

o właśnie, choć z niektórymi ciężko to wynegocjować :roll:
apropos... 2x kiwka dla Radka.. raz w Kiekrzu a raz na drodze do.. ja byłem większym kalibrem
kurczę nie zauważyłem Cię, będę bardziej się rozglądał. W każdym bądź razie odpozdrawiam

 

a radek fioletowym blee
proszę Cię, nie fioletowym, granatowym :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po WSMP, kto nie był niech żałuje. Kapitalny dzień, mnóstwo etyliny, ryku silników i momentów z adrenaliną. Ten klimat w depo-ciężko to opisać. :grin: Gratki dla Ułasa, 3 i 1 miejsce(tak miało być :grin: ) po mega walce, szczególnie w 1 wyścigu jak lało- dochamowanie przed 4 zakrętem i 4 pozycje w górę-szacun! Długi dystans mimo wszystko ciekawy-dramat załogi Karolina Lampel-Czapka/Mateusz Lisowski, 3min przed końcem 3h wyścigu auto staje. Prawdopodobnie brak paliwa-szok! :shock: Mimo różnej i czasem zimnej pogody, rewelacyjny weekend. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia M pozdrawiam i przepraszam, że przestraszyłem :wink:

 

hehe, nie spodziewalam sie, to fakt :wink: poza tym uslyszalam "z forum" a nie uslyszalam "Chojny" i przeszukalam w glowie moje forum motocyklowe :razz:

dopiero jak sie odsunelam i zobaczylam Cie w calej okazalosci, skojarzylam, ze tego przystojniaka to ja znam z innego forum, tylko wczesniej mial wlosy i to mnie zmylilo :razz: :lol::lol::lol:

odpozdrawiam... chyba nie wytrzymales do konca?? :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przeszukalam w glowie moje forum motocyklowe

 

od piatku rozpoczynam jazdy motorkiem na "A" więc może niebawem będe na obu forach grasował :twisted:

 

odpozdrawiam... chyba nie wytrzymales do konca??

 

niestety... wyszedłem wcześniej :cool: chyba mi sie to spodobało i będę częściej wpadał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przeszukalam w glowie moje forum motocyklowe

 

od piatku rozpoczynam jazdy motorkiem na "A" więc może niebawem będe na obu forach grasował :twisted:

 

odpozdrawiam... chyba nie wytrzymales do konca??

 

niestety... wyszedłem wcześniej :cool: chyba mi sie to spodobało i będę częściej wpadał :wink:

 

...zaczynasz jazdy na A?? przepadles :lol: subaru zostanie zdradzone :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz pęknięty tylni zderzak i jechałeś dziś o 14.50 grunwaldzką w stronę centrum? :mrgreen:

 

bardzo prawdopodobne...i nie pęknięty tylko obity... :lol: chociaż w sumie to może i pęknięty... :???: w każdym bądź razie na pewno kozacko wygląda i nie muszę się martwić że mi ktoś zarysuje na parkingu...jazda z takim zderzakiem w mieście to spory komfort :mrgreen: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...