Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś, gdzie można wgrac polskie menu i oprogramowanie do navi evo x :evil: :razz:

 

Yoshii, daj znać jak znajdziesz rozwiązanie. Rozumiem, że chodzi również o komunikację z hands free systemem w języku polskim. Może i tutaj liczyć będzie można na głos Hołka jak w AutoMapie. A co do AutoMapy może źródło informacji w powyższej kwestii rozwikła zastąpienie seryjnej navi AutoMapą. Nie jest zła. Ale pokrycie AutoMapy jest bezkonkurencyjne.

 

Pozdro

 

Harry

 

1.jpg

 

2.jpg

 

[ Dodano: Sob Sty 31, 2009 4:16 pm ]

W kwestii pytań i odpowiedzi. Wie ktoś jak zmienić nickname. Lata lecą a cyfry w nicku bez licznika :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Dla mnie przegięciem jest jak koleś mówi Ci że on chcę być najgorszym wykładowcą na studiach i zupełnie za nic ulewa wiarę.

 

Problem jest w tym że wykładowcą nie zostaje ktoś kto ma powołanie do nauki innych, niema często nawet konkretnego wykształcenia pedagogicznego, a o badaniu psychologicznym czy może pracować z ludźmi nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że wykładowcą nie zostaje ktoś kto ma powołanie do nauki innych, niema często nawet konkretnego wykształcenia pedagogicznego, a o badaniu psychologicznym czy może pracować z ludźmi nie wspominając
też mnie to śmieszy, żeby zostać nauczycielem w podstawówce czy szkole średniej trzeba chyba mieć ukończone jakieś kursy pedagogiczne, a żeby zostać wykładowcą na uczelni wyższej, wystarczy wykształcenie wyższe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzy ktoś wrxa sedan, niebieski, bez spojlera, PZxxxxx, 04' z świnkami na lusterkach?

 

widziałem na miescie w weekend, za kierownicą była kobieta

 

jeżeli pod ASP w okolicach solnej to ja :mrgreen: a co do tej kobiety-niemożliwe :razz:

 

Tak - pod ASP - studiujesz tam? :mrgreen:

 

....Taaaa, a ja razem z nim :mrgreen: a ta kobieta to moze na prawym, chyba ze o czyms nie wiem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy sie umawiacie, że nic o tym nie wiadomo, a tu nagle 3 subarki mnie atakują na skrzyzowaniu najwyraźniej po upalaniu i slizganiu...??

 

:wink:

snow stage part 2 :mrgreen: szkoda,ze tak mało białego :wink:

Potas jeśli jesteś chetny ,to następnym razem mogę sie odezwać ?

 

001rh6.jpg

 

002lt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktos sie orientuje, jak w tym roku wygladaja tego typu imprezy na torze w Poznaniu? Na stronie http://www.aw.poznan.pl/ nic takiego w tym roku nie widze. Jesli ma ktos jakies informacje, to prosze o przekazanie, gdyz bylbym zainteresowany, z gory dziekuje i pozdrawiam :)

 

P.S. oczywiscie chodzi mi o imprezy typu SuperOES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzy ktoś wrxa sedan, niebieski, bez spojlera, PZxxxxx, 04' z świnkami na lusterkach?

 

widziałem na miescie w weekend, za kierownicą była kobieta

 

jeżeli pod ASP w okolicach solnej to ja :mrgreen: a co do tej kobiety-niemożliwe :razz:

 

Tak - pod ASP - studiujesz tam? :mrgreen:

 

....Taaaa, a ja razem z nim :mrgreen: a ta kobieta to moze na prawym, chyba ze o czyms nie wiem... :twisted:

 

Nie studiuje :mrgreen: pracuje :???: nie na asp oczywiście ale w okolicy :wink:

A Doqtoree wie dobrze i wszystko bo to taki lokalny newsmen-powsinoga :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ktos sie orientuje, jak w tym roku wygladaja tego typu imprezy na torze w Poznaniu? Na stronie http://www.aw.poznan.pl/ nic takiego w tym roku nie widze. Jesli ma ktos jakies informacje, to prosze o przekazanie, gdyz bylbym zainteresowany, z gory dziekuje i pozdrawiam

 

Możliwe, że na dniach będzie coś wiadomo... choc nie jestem pewna. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla granatowego GTeka, z którym ok 17.20 zrobiliśmy sporo hałasu na piątkowie (ul.Opieńskiego) ;) kto to ? bo chciałem spytać o ten wydech wyglądający jak beczka prochu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że na dniach będzie coś wiadomo... choc nie jestem pewna. :???:

 

Witaj Agnieszko, dziekuje za odpowiedz, gdybys cos sie dowiedziala, to daj znac prosze.

Bylem na Twojej stronie - bardzo fajne zdjecia, gratuluje i zycze samych superfot w 2009 roku !!

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itaj Agnieszko, dziekuje za odpowiedz, gdybys cos sie dowiedziala, to daj znac prosze.

Ok, pewnie, dam znac :wink:

Bylem na Twojej stronie - bardzo fajne zdjecia, gratuluje i zycze samych superfot w 2009 roku !!

Dzięki wielkie :cool:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie :smile:

No Twoje zdjęcia to są świetne! :cool: Super... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo - ciesze sie, ze podoba sie galeria, mam nadzieje ze pojawia sie tam kiedys nowe zdjecia, jak tylko znajde wiecej czasu....

A tak na marginesie, to do zobaczenia na torze w Poznaniu, chetnie Was poznam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...